Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Jani mas pravdu...toto poviem nabuduce sefke 😃 vsak presne, aj po ceste do roboty sa namakame 😃 😃

• Ale to by si mala aj o hodinu skor vypadnut...vsak kym dojdes domov, to tiez trva nejaky cas... 😃 😃 Uz aby si sa pomaly chystala domov...

• Mary dam na tvoje rady. Dnes vypadnem skor 😉 Dnes tu nemam sefa, takze padne stvrta hodina a letim ako odtrhnuty vagon

• Sponzor fóra
  • juj, ja si tiez skracujem uz skrateny pracovny tyzden 🙂 vo stvrtok uz vegetim 😎

• Joj, ale vam je dobre baby 😬 😃

Jani, ty sa mas...moja sefka ja ked tu nie je, tak zvykne vzdy zavolat, ze ci sme este tu...takze sa neda zdrhnut skor... 😠

• jani a kedy ste sli? lebo my dnes len hodku.. 😉
    zuzi ze uz vo stvrtok 😉
    ale nam teraz super vysli tie sviatky, styri dni volno, parada 😃

• Zuzi ani mi nehovor. Robo mal genialnu myslienku, ze pojdeme nejakou ulickou, ktora urcite bude volna. No hold, sekol sa a uz sme sa nevedeli dostat odtial von. po konec tej ulice sme stali asi 45 minut, takze keby sme isli rovno, tak sme uz davno v robote 😦

• ešte že u nás niesú také problémy.. 😛

• veru oriesok 😃 i ked Zilinske krizovatky dostavaju zabrat v poslednej dobe a pocas silnej prevadzky ledva zaradim stvorku 😠

• jani my sme bocnu ulicku dali hned v pondelok, takze sme vedeli, ze tudy cesta nevede
    zuzi no zilina ma tiez svoje zapchy, v piatko vecer tu trasu "milujem"

• veru Bez, hlavne smer PB a Strecno 😠

• no jednoducho sú tie cesty preplnené autami..

• Baby, Iwuska je uz mamina 😵 😵 😵 Gratulujem k malemu Davidkovi 😵 😵

• jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵
    tak to je skvele, dakujeme za info Mary 😉

• jééééj.. gratulujem.. sa to tu rozrastá.. 😉

• Sponzor fóra
  • mary fakt? jeeeeeej 😃 musim iwke napisat 😵

• Gratulujem aj ja.
    Dnes sme isli do roboty motorkou. Celkom komicke, ja v lodickach 😬 Ale zasa to trvalo len 25 minut 😃

• Jani, tak na motorke ci lodickou ? 😃 😃

• mary jaka ftipna 😃
    jani a to kade chodievate? lebo my uz po pondelku cestujeme relativne v pohode 😉 ozi peto chce ist zajtra na ryby a chce, aby som s nim isla ja.. nepojde robo? 😬

• Dobre ranko. Zuzi zajtra idu nasi chlapi na ryby do Kostolista. Idem tam aj ja, takze ak chcete mozete sa pridat.
    Aj my sme isli dnes normalne v pohode. Tak daj vediet.
    Mary je ftipalek 😉

• jani a kedy? hned rano?

• Zuzi budu tam cely cen, cize ako sa Vam podari. Je to sukromny rybnik, kde platis 50 Sk za udicu, takze mozes chytat aj ty 😉 Ved zavolaj, ked sa rozhodnete 😃

• Ahojte,
    babulky prvo-septembrovky: vsetko naj naj naj k vasmu dnesnemu vyrociu 😵 cas bezi velmi rychlo, ako voda, no dufam, ze ani jednej neodplavi lasku a stastie zo zivota 😉

• jej ozaj, babulky z 1.9. vseeetko naj k prvemu vyrociu 😃 😃

• Ďakujemeeeeeee a v predstihu aj ja prajem všetkým ostatným septembrovkám 2007 všetko NAJ... nech nám to klape minimálne tak dobre, ako doteraz 😉 .

• Baby vdaka 😵 😵 strasne rychlo ten rok ubehol.... 🤔

Anit, ako sa vam dari ? Ako sa ma malinke ? 😵 😵

• Ahoj Marya, ďakujem, máme sa fajn. Tatianka je naša princeznička, aj keď ma dosť vyčerpáva 😛 , pretože veľmi málo spinká. Žiaľ, lekárka mi povedala, že je dosť možné, že sa to už nenapraví (predsa už je to veľká kočka, včera dôstojne oslávila 2 mesiace 😃 ). Tým že ja som bola počas tehotenstva dosť aktívna malinká to "zdedila". Takže dievčence, budúce tehotky, keď už budú vaše pokladíky v brušku veľa oddychujte 😉 .

• Anit, takze mate Tatianku 😵 😵 Dodatocne blahozelam k dcerke 😵 A ak by si mala trosku casu, prihod zopar foto, nech sa mozme pokochat 😵 Teraz je sice pravda, ze si pri malinkej velmi neoddychnes, ale zas to bude cinoroda zena, a to je vzdy fajn 😉

• caute babule. tak uz aj ja sa definitivne stahujem na konika 😵 😵 este dnes mi potvrdia vysledok z krvi a som tam 😵
    gratulujem vsetkym septembrovkam k babatkam, co sa tu medzicasom narodili 😉

• Leviiik, jeeeeeej, to je uzasne 😵 😵 😵 Gratulujem, a velmi sa s vami tesim 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém