Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • oriesok: o 2-3 roky, ked skoncim skolu 🙂

• no my tiež tak nejak plánujeme.. ale u nás je to, keď splatíme pôžičku.. 😉

• inak fifi ja som ta uz asi 26 krat videla na JOJke 😃
    vzdy ked je nejaka tema o rodine, svadbe, rozvode atd.. vzdy vas tam davaju..
    no heeerecka je z teba 😃
    inak som si nahodou vcera pisala s janciou a ona ze zatial nechodi daleko od domu, takze asi nie.. ale zalezi od toho kde by to bolo

inak jeden tip>
    co tak pri auparku. Zo zadu ako je Sad JK, tam je terasa k tej restauracii robinson ci ako sa to vola a je to tam celkom good... co vy na to? 🤔

• Sponzor fóra
  • Ja som za.
    Inac caute. Nejako vas flakam, ale uz sa hadam polepsim.

• jeana: veru, herecka 😉 skoda len, ze to ukazuju hlavne pri rozvodoch 😠

• do kelu, ja jojku pozeram az po 20.00 (panelak), takze zuzi ja som ta este ani raz nevidela 😛
    baby vyhovoval by vam utorok 16. alebo streda 17.? janka po tom nemoze, ze jo aromanka zasa pred tym 😉

• hihi mne blbol internet a skoro som sem vlozila cast z clanku 😃
    chcela som ze robinson je super napad a oba dni mozem
    a ze fifi ked raz cloveka tocia, treba pocitat s tym, ze potom z toho zostane v archivoch ilustracny zaber 😞

• Mne by skorej bodol ten druhy termin, cize 17.9. 16. mam narodky a muzo by bol nestastny, keby som nesla s nim niekam. A 18 uz idem do nemocnice, takze 17 je ideal.

• janne: nieco mi uniklo? ides do nemocnice? 🤔

• tiez o tom nic neviem. ides?

• No na laparku. Len na dva dni, takze nic hrozne. Preto by bolo fajn toho 17. Tesim sa na vas.

• hm jani ved na stretku porozpravas..
    fifi dufam ze tentoraz dorazis? 😬

• baby priznam sa, ze mne ten aupark moc nevonia, ale ked s nim ostatne suhlasite, tak sa samozrejme prisposobim 😉

• zuzi to bol len napad z mojej strany 😐

• levik: jasneee, ved to mam po ceste 😃

• Sponzor fóra
  • tak som tu dnes prvááá 🙂
    gratulujem vsetkým 8-septembrovkam k prvemu výrociu 😵 dufam, ze si ho paradne uzijete aj so svojimi polovickami......

P.S. inak to riadne leti....... 😐

• fifi diiiky 😵 ja som mala v plane robit slavnostnu veceru, ale to bolo kym som nevedela ze som teho 😵 takze sa budem setrit a bude kuriatko zo vcera 😃

• zuzi dik 😃
    jani teda ako sa uz steris 😃 co budes robit dalsich 9mesiacov? 😵

• zuzi ved si nerob zo mna srandu, vies ze prvy trimester je dost rizikovy 😬

• jani ale neboj, ved nastastie nemas ziadny nabeh na komplikacie 😉 pripadne si maximalne par dni (tyzdnov) povracias.. pockaj, ked uz sa budes gulat ako maly vorvan 😵

• to nastastie nemam, ale vsetci mi hovoria, ze teraz si mam davat na seba strasny pozor.. takze nehodlam 3 hodiny stat na nohach a varit, ako by som to inak bez vahania spravila 😬
    co bude so stretkom? 🤔

• tak 3hodiny som este v zivote nevarila 😮 ked si vymyslis taky jedalnicek, tak to uz joooo 😃
    stretko 17.9. len na mieste sa musime dohodnut 😉

• Ahojte 🙂
    Aj ja blahozelam vsetkym 8-sepetmbrovkam 😵 😵
    Levik, mudro si sa rozhodla 😬 Ja v Tvojom stadiu som na varenie uplne stratila chut....a bola som takaaa unavenaaa...ale uz sa chut vratila 😬

Baby, to stretko mne buduci tyzden nevychadza, cely tyzden sme s muzom sluzobne v CR 😐 😴

• mary, to je skoda ze nepriiiides
    ja nemam chut jest, varit mam, len fakt nevydrzim dlho stat.. bolieva ma brusko, musim si potom lahnut a predychavat to

• no teda dievcata, ja nie som tehu a tiez ma nebavi stat 3 hodky v kuchyni 😃 tiez dnes bude jedlo zo vcera, skoda vyhodit taku skvelu chinu 😛

• Levik, tak to si na tom dobre, ja som nemohla ani varit, lebo mi to strasne smrdelo.... 😛 😃

Fifi, aj my dnes budeme mat zo vcera, no a zvysok tyzdna chlieb so sunkou 😃 😃 akosi som zlenivela a uz varievam len cez vikendy...

• jani tak to si este pockaj, presne ako pise mary, do 20tt som nebola schopna bez dvihnutia zaludku otvorit chladnicku nie to este varit 😬

• ved hej, ja som dnes zacala len siesty tyzden, takze to este mozno vsetko pride.. prave som sa vykaslala na pracovne stretnutie, lebo som radsej cupela na zachodoch a chladila si krk a ruky a celo ladovou vodou, inak by som cestou asi odpadla.aj bez teho som mala nizky tlak, teraz sa mi este znizil, ale kava mi uz nechuti 😬

• ahojte baby.. aj aj prajes 8.septembrovkam všetko naj k výročiu..
    ako idete sláviť výročie? mi asi pri nejakom vínku.. variť sa mi tiež moc nechce..

• tak na vinko nemozem ani pomysliet, ani na iny alkohol 😃 nielen ze nemozem, ale hlavne ze vobec nemam chut 😃 dajte si aj za mna 😉
    som vcera naznacovala muzickovi, ze by mohol priniest nejaku detsku hrkalku alebo topanocky, tak uvidim 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém