Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru... tak ma mrzi, ze to takto dopadlo :-( .... :-D :-D ale zas mam novy strih vlasov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Uz dobry rok som Vas nevidela, nepocula nic o Vas...co mate noveho, ako sa mate? My fantasticky, mame krasne dvojciatka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni: teeeeeeeeda !!! esteze sedim :-D srdecne gratulujeeeeeem... odkedy ste taka velka rodinka? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz len toto a musim ist, lebo manzel mi stoji za chrbtom, asi nieco chce :-D Petko a Lucinka sa narodili 6.6. (termin som mala 5.7.), ale su nadherni, zdravucki, mame z nich obrovsku radost :-) a ostatne septembrovky su na tom ako? Planujete deticky, cakate, alebo uz nejake su na svete? My sme si povedali, ze deticky budeme mat, ako sa podari, no a podarilo sa okamzite a dvojmo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kraaaasne, este aj ten datum uzasny ;-) tesi ma, ze su deticky v pohodke, pozrela som do tvojho svadobneho albumu, kde ich mas pridanych a su fakt krasni... tak nech vam robia len samu radost... za ostatne septembrovky pisat nebudem, urcite sa ti pochvalia same... ale uz je tu okrem teba dalsia mamina a oo tych nastavajucich ani nehovorim... :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej elenita, to ste pekne rychlo zarobili na miminka :-D krpci su zlatiii x-) zuzi sak uz amme tri mamicky v septembrovkach, nestihas sledovat? :-D a tehul mame.. hmm tiez 3?
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, teda asi som mimo obraz... okrem Jeany (a teraz uz aj Elenity) je este dalsia mamina? :-.
Odpovedať
matenka ;-) veru malo sem chodi tiez. ma ine radosti :-)
Odpovedať
aha, a iwuska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak 5, lebo este anita neee? :-) :-o x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teeeda, to som rada, ze sa nam septembrovkam tak dari :-) a Vy kocky, este neplanujete? ;-) Akurat krpulici spinkaju, tak mam 5 min cas...... :-) Ozaj, mozno ste to tu uz riesili, ako ste oslavili/budete oslavovat 1.vyrocie sobasa? Chystate manzelom nejake prekvapko?
Odpovedať
my cakame v maji x-) a vyrocie sme velmi neoslavovali, boli sme par dni pred tym na peknej dovolenke x-) nad akym prekvapenim rozmyslas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
levik, teraz som to nasla :-) . To je krasne, gratulujem :-) . A ozaj sa opatruj...ja som lezala celych 8 mesiacov, rizikovka...a prevracala prve 4..takych 20x denne :-N No ja ani neviem, ako nejake prekvapko zrealizovat.....v podstate som stale zavreta doma s detickami a bez manzela sa aj tak nedostanem......ale on uz vymyslel, ze pojdeme do cukrarne a deti nechame doma starym rodicom :-D ale to neviem, ci nam prejde :-D
Odpovedať
cukraren to znie super ;-) tak nech vam to vyjde a malym nech sa dari
Odpovedať
Profilova fotka
elenita my uz za chvilku 11.11. ;-) a tiez som si pokecala s wc, do 20tt :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, to vazne? To je super, strasne moc gratulujem :-) . Mas aj album na koniku? My hej ;-) a co to bude, chlapcek alebo dievcatko? inak 11.11. ma moj muzik 30-ku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elenita dik :-D jasne, ze mam album, kuk ;-) a nevieme co to bude, chcem mat prekvapko x-)
Odpovedať
Dobre ranko. Eleni gratulujem aj ja. Krasne deturence. Fifi zasa som Ta vcera videla v telke. Dokonca v spravach to tusim bolo. Herecka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne: jasne, ako inak :-D zas a znova, asi ako darcek k prvemu vyrociu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jezis, a ja to vzdy premeskam.. do kelu :-| oziii vsetko naj 22.kovym septembrovkam :-D
Odpovedať
Vidis mna to tiez nenapadlo. Vsetko naj. Ako budete oslavovat? Lebo ja neviem ci mam muzovi nieco kupit, alebo co s nim mam robit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Tiez sa pripajam k bmahozelaniam k dnesnemu vyrociu x-) :-N Jeej Fifi, a kde v TV Ta mozem zhliadnut ? Ja som Ta este nevidela a uz som tu asi jedina :-D Janne, no veru neviem, co s nim mas robit :-D :-D ...mna stary pozval na vyrocie na veceru, ale ja som jemu nedala nic...vsak ma mna :-D :-D :-N Levik, ako sa dari malinkemu ? Poslucha ? x-)
Odpovedať
Aj mna pozval na veceru, tak som zvedava, ze kam. Lebo do Samorinskych restik sa mi velmi nechce :-N
Odpovedať
mary male poslucha, minuly tyzden sme boli na ultrazvuku a uz bolo vidno srdiecko.. ved viete ake to je, mala som slzy na krajicku x-) pripajam sa ku gratulacii ;-)
Odpovedať
Jani to je krasneeee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kujemeeeee dievcence x-) pojdeme na veceru - :-D muzo sluboval nejake Rajecke Teplice... tak uvidime. Ja som mu kupila knihu: navod na manzelstvo :-D nech sa chlapec uci, ako to bude dalej ;-) ci nieco dostanem ja - teda okrem toho, ze mam jeho - to netusim :-D Mary: vcera sme sa mihli na jojke v reportazi o dlhovekosti :-D ze idealne manzelstvo prospieva aj veku, tak sme tam zafigurovali ako ilustracny zaber :-D
Odpovedať
veru je, aj vam to coskoro prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, blahozelam k srdiecku, je to krasny pocit, a pockaj este o par tyzdnov ked uz uvidis komplet babatko s nozickami aj rucickami, ako sa trepoce...to ked sme videli, tak sme sa obaja vznasali vysoko nad zemou x-) x-) je to zazrak... x-) my ideme teraz vo stvrtok na morfol. usv, tak snad sa nam male ukaze, co ma medzi nozkami :-D :-D Fifi, waw, tak skoda, ze som to prepasla...ale drzim palce, aby nam vsetkym tie manzelstva klapali tak ako doteraz :-) To si potom mozme dat stretko aj o 60 rokov :-D :-D
Odpovedať
ahojte babulky... levik, tak mi to uz pripada davno, ked som prvy krat videla srdiecko :-) viem ze to je nadherny pocit... ale ver ze dalej sa to bude len a len stupnovat ku este krajsim zazitkom, ked uvidite prvy krat cele babenko, potom ci vam ukaze co ma medzi nozickami :-D , prve pohyby atd a samozrejme uple najkrajsie je ked prave pride na svet ;-) strasne vam vsetkym, bez, mary, levik drzim palceky a hlavne nech su tie vase piakotky zdravucke ;-)
Odpovedať
malo tam byt piskotky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?