Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Dobre ranko.
    Tak dnes oslavujem, veru. Uz je to rok. Ideme ale kupit novu sedacku, takze transport starej a novej nam zaberie veeeeeela casu a na veceru uz nezostane 😞

• dieta som kupovala tiez zo zaciatku, ale mama a ja sa mi zda taka zlata stredna cesta, aj odborne, aj odlahcene, a v dietati mi snad najviac vadili politicke nazory, ktore pasovali do clankov 😛 to mamina je zasa uplne neuzitocny casopis
    jani oslavite potom na novej sedacke 😉

• Ahojte baby 🙂 Tiez prajem krasne vyrocie vsetkym 29-kam a este vela krasnych spolocnych rokov 😵 😵

Z tych casopisov mam najradsej Mama a ja, super sa mi cita, Mamina mi pripada trochu o nicom, a Dieta je v pohode, ale ma minule nastvali ked tam pisali, ze sa treba vyhnut mlieku, lebo je vraj nezdrave.... 😦

• Sponzor fóra
  • kolko ludi tolko nazorov. Alebo kolko casopisov, tolko nazorov? 😃

• Janne, asi tak 😃

A Ty ako, uz si zotavena ? Vsetko v poriadku ?

• caute kocky, takze poslusne hlasim ze sa pokusim Vam venovat od pondelka buduceho tyzdna trosku castejsie 🙂

• Ahoj Mary. Celkom ano. uz je to dobre. Vcera som aj trochu cvicila 😵
    Jani ved by sa aj patrilo.

• Janne super, sikulka 😵 😵
    Som na Teba zrovna myslela, lebo som bola v skole na zapise, tak som sa zas obzerala, ci Ta niekde nezocim 😃 ale stale sa schovavas 😃 😃

• caute zienky,
    skoda, ze sa nemozem pridat do debaty o odoberani casopisov 😬 k nam domov chodi akurat tak Trend 😃
    Mary: vy ste mali zapis len teraz? ja uz mam za sebou prvu prednasku - v sobotu bola 😬 😦

• levik ty si nasla v dietati nejake politicke nazory? 😮 fiha
    baby tak ja sa pomaly zacinam stresovat na opravak statnice, uz len 2 tyzdne 😐
    a od dnes som oficialne na MD 😃

• Zuzi teda uz mas MD? To je skvele. Za chvilku pride malinky Iski 😃 Lebo ja som presvedcena, ze to bude chlap.

• Bez: to je skvele 😛 ze MD, teda ten cas rychlo bezi... ved len prednedavnom si pisala o fazulke, a uz to bude pomaly riadny cloviecik 😃

• bez jasne, opakovane tym pisali v zmysle ako vlada pacha take nespravodlivosti (to bol este zaciatok roka 2006). tak mi to prislo ako socikovsky casopis a prestala som kupovat 😃
    ja nemam MD, ale mam D, lebo som chora 😞

• jani noo vidis.. ozi, jaku sedacku ste nakoniec kupili?
    zuzi strasne rychlo to ubehlo
    jani ja dieta kupujem od minuleho roka a zatial som si to nejako nevsimla.. tiez si vyberam, co si z tych clankov zoberiem a co nie 😉

• Zuzi kupili sme taku aku som chcela, len ju este nemame, lebo tam bolo milion ludi a Robovi sa tam nechcelo cakat. Dnes pre nu pojde kamarat. Vcera sme sedeli na zemi. Nasej macke sa to vrcholne nepacilo a urazeno mraucala 😦

• Sponzor fóra
  • a aku ste vybrali? nemas foto?

• Zuzi nemam. Ale ked budem mat tak pridam. Alebo poladam na nete nieco podobne.

• skvele 😛

• Tak pridavam.
    Je taka ista, len hneda a vankuse su jednofarebne a 3 su bledohnede a ostatne tmavohnede.

• na modrej streche?

• "Nie, tu.

• ok 😉 cakam

• uz vidim 😃 pekna, tiez mame vankusovu 😉 je aj v tej farbe?

• No som pisala, ze je hneda. taka tmava hneda a vankuse su jednofarebne. 3 bledohnede a zvysok tmavohnedy.
    K tomu som si musela samozrejme aj novy koberec kupit 🙂

• Uz mi to zmazali 😬

• eh, asi som prehliadla 😬 potom napis, ako sa na nej sedi 😃

• no jezis, nestihla som 😛
    neva, jani prideme na navstevu skolaudovat 😃

• Tak to dufam, ze pridete 😃
    sedi sa na nej skvelo, Teda aspon na tej v obchode sa skvelo sedelo.

• Ahojte 🙂
    Jani, tak skoda, ze ju vymazali, ale urcite je pekna 🙂 a urcite bude ladit aj s tou kravou 😃 😃

Fifi, my sme mali zapis uz pred dvomi tyzdnami, len vtedy som bola prec, tak som sa s nimi dohodla, ze pridem inokedy 😬 Ty tiez ides tento rok bakalarcit ? Ja sa na to strasne tesim, s malinkym to bude sranda 😃 😃

Bez, statnice zmaknes, drzim palceky 😉

• A idem tento rok statnicovat, tak aj ja sa tesim. A to ani malinkeho nebudem mat 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém