Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
zuzi ked vam pride ten jediny casopis, co mate predplateny, pozri rubriku cestovanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeeej? ok, teraz najnovsi, co pride? ;-)
Odpovedať
ano, ten ;-) sme ale usilovne, odmakame to tu cele same do tych 10000? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, asi same :-D a to Jeana neverila, ze to do vianoc stihneme :-D :-D
Odpovedať
pri tom ako nam dnes pomaha by to nestihla ani do buducorocnych :-) klasika, cakas na muzicka? ako ja?
Odpovedať
Profilova fotka
levik: ja mam muzika doma, dnes sa hra futbal: zilina verzus bulharsko ]-( a kedze do bulharska je to daleko, sledujeme zapas z gauca... ehm, teda len muzska cast nasej dvojice :-D
Odpovedať
aj my cakame na tatina :-( este ma dnes aj veceru... levik ten kremik: ElasiQ je sehr gut, naozaj ale poznamka aj pre ostatne tehu: najdite si po porode kazdy den chvilocku a natierajte sa aj potom, lebo ja som bola leniva a teraz mam hrozne strie na mojom ladnom zadocku :-D :-D :-D :-D drahy bol z toho v strese, ze on ma mal natierat, tak som mu povedala, ze ved nevadi.. po druhom pojdem na kozmeticku upravu :-D :-D :-D
Odpovedať
a nesmrdi ten krem? som si kupila pred rokom ci kedy ten enja (tusim sa to tak volalo) - taky cesky a ten mi smrdel priserne, no ten som darovala kamoske :-D to maju vsade ci v lekarnach len? fifi tak to je jasne, ked je futbal, uz musel stihnut prist ;-) ale tak ja som vcera dostala znamenie, ze preco moj tolko pracuje, vcera ho vyhlasili za najuspesnejsieho na divizii a dostal poukazku na super vikendovy pobyt, kde ma, ako inak, vezme x-) radsej by som ho sice mala skor doma, ale ani to nie je na zahodenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Levik: no to je ale super, ze najuspesnejsi x-) musim povedat tomu svojmu, nech sa tiez ohodnoti a niekde ma vezme :-D heh.... uz ale rezervoval lyzovacku v januari do Talianska, tak aspon nieco ;-) Jeana: co muzo zameskal, moze teraz ponapravovat a preventivne ti zadocek natierat aj dvakrat do dna, no nie? ;-)
Odpovedať
nie nesmrdi.. to asi myskis nieco ine... a maju ho v lekarnach ;-) a v ktorom si tt?
Odpovedať
ja teraz mozem na lyzovanie zabudnut.. ale to mi vobec nevadi :-D
Odpovedať
v 9. tak kupim jeden v lekarni a ked mi ozaj nebude smrdiet, nakupim zasobu na internete :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
heh dievcata, skoro som dostala infarkt... dali sme gol a moj muzo to zakrical snad na cely panelak :-D
Odpovedať
zuzi to je zivotunebezpecne, ten fodbal :-D
Odpovedať
boze moj to takto vazne preziva? :-D :-D moj futbalistov neznasa, pretoze som pred tym precovala v jednom futbalovom stadione, kde bol aj penzion a restika, tak ma z toho doteraz traumu, ked ma nejaky futbalista pozdravi :-D :-D :-D levik, ano ziadne sporty, len light cvicenie maximalne a oddych ;-) :-D mne musia stacit premie... ziadne vylety ci dovolenky... ale aspon za tie premie si ich mozeme zaplatit :-D :-D :-D najnovsie sme dostali odporucanie na baby wellnes v rakusku ;-)
Odpovedať
ozaaaj levik... stretneme sa 11.11? zopakujeme si minuly rok? ;-)
Odpovedať
jani ja este neviem, kedy to mame, ale samozrejme sa tam chystam.. aj vy? musim nejake pekne vecerne tehusaty kupit alebo usit :-)
Odpovedať
no mne drahy uz povedal ze prisla pozvanka ;-) aj my sa zatial chystame, aj moja maminka je uz nachystana ze sa pride starat ;-) len zatial nie som presvedcena o tom ci sa budem vediet co i len na par hodin oddialit od mojho drobceka :-( uvidime ... ale tesim sa
Odpovedať
no jani ja tento rok tiez asi sa dlho nezdrzim.. a uz vobec nebudem pokracovat do krcmy, ako vlani :-D :-D tak sa tesim, ze sa tam uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, plnime petiletku? :-D levik ja mam dobre skusenosti s olejom Hipp, vraj je olej lepsi ako krem, neviem, mazala som sa, ten olej bol fajn, ze sa rychlo vstrebal.. strie zatial klop klop nemam, hlavne brucho je zvyknute z mojho vecneho chudnutia a priberania :-) baby 11.11. rodim, nestvite ma :-D kedy dame stretko?
Odpovedať
dobre ranko zuzi a kde maju olej hipp, v kazdom obchode? na konovi mi baby radili este vichy.. ale to je teda doooost drahe tak na teba budeme so jeanou na tom nasom slavnostnom vyhlaseni zuzi mysliet, neboj ;-) ja som za stretko, buduci tyzden mam cosi tusim len v pondelok zatial
Odpovedať
Dobre ranko. Tak plnite poriadne ako tak pozeram. Uz aj fifi ma tehu plany? Teeeda. Citim nejake stretko :-) Ja som za ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Teda, poriadne ste sa cinili vcera :-D Bez, vravis, ze ten ten olejik je dobry...ja zatial nepouzivam ziadne kremy, zatial ani ziadne strie nemam, ja totiz verim, ze mam od prirody taky dar, ze strie sa mi nespravia... :-D :-D tak uvidim :-D :-D vraj ked sa strie maju spravit, ani krem nepomoze, a zas ked zena ma "antistriove" geny, tak ziadny krem nepotrebuje.... Inak Levik, co ja viem, tak baby si chvalili krem ElastiQ alebo Elasten, no neviem presne, ale tak nejak sa to vola, a stoji to okolo 200-300 Sk, co nie je az tak vela...
Odpovedať
pozerala som internetove lekarne, vacsi elastiQ stoji ako pises, 200, a to vichy mensie je a stoji 800 :-N ja zase mary verim tomu, ze strie sa lahsie spravia, ked je pokozka sucha. ale nejake telove mlieko si davas po sprche, ci nie? to je urcite zaklad
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, to je teda poriadny rozdiel v tej cene... Urcite na tom nieco bude s tou suchou kozou, ale ja tava si nedavam po sprche nic, hoci telove mlieko som si aj poctivo zakupila...ale vzdy sa ponahlam do roboty a nestiiiham :-D :-D ale pokozku na bruchu suchu nemam, suche mam akurat nohy a obcas ruky, a v zime nohy nevidiet, takze mi to nevadi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A inak Levik, ako sa citis ? Tehotenske nevolnosti a podobne ? Uz dorazili ? :-)
Odpovedať
nevolnosti nastastie nic.. ale pocity na vracanie su, pri predstave mnohych jedal.. nastastie neda sa mi zjest vela a aj ked mi pridu chute pokombinovat veci alebo na nieco divne, tak to nezjem, tak asi aj preto som este nevracala.. aj si davam pozor aby som hladna nebola.. tak klop klop :-) ty sa ako citis? uz citis pohyby?
Odpovedať
jaaaj a pri pulte s masom v obchode mi naposledy tiez nebolo vsetko jedno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, tak to je fajn ze nevracias, este taketo stadia su znesitelne :-) Mna to tiez nastastie obislo a bola som na tom podobne ako Ty, ale teraz uz zas mam chut na vsetko :-D ale tiez vela naraz nezjem, lebo ma to potom hrozne tlaci, takze jem casto a po malych mnozstvach :-) Ja uz pohyby citim dost dlho, uz od konca 17 tt asi, a poslednych par tyzdnov uz kope poriadne, mam pocit, ze citim asi kazdy jeho pohyb, lebo sa mrvi vkuse :-N x-) tak sa manzel tesi, ze to bude sportovec po nom :-D :-D a je perfektne, ked citim, ako sa tam cely prevaluje, je to skvely pocit x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cicuse ja mozem az po 13.10., ci uz upsesne alebo nie zostatnicujem.. jani ten olej maju aj v DM, stoji okolo 100,- jaj nevolnosti, baby len sa drzte, aby ste nedopadli ako ja :-N mary este si to uzi, kym su tie pohyby prijemne, ja mam obcas pocit, ako vo votrelcovi, ze mi praskne brucho a dieta vyjde von, kade sa mu bude zdat.. :-p a ked zacne skakat hlavickou po mocaku, stereo nozkou pod rebra, ze sa nemozem nadychnut.. clovek nevie co skor, ci sa pocura alebo zadusi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?