Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, tak to mas vesele, zacinam sa na to tesit :-D :-D Mne je akurat trochu neprijemne, ked 10x za sebou kopne na to iste miesto, to mam pocit, ze mi spravi dieru do brucha :-N , ale inak je to zlatucke x-) x-) A urcite zostatnicujes, nestresuj ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mary no uz tento zaver je fakt o tom, ze si clovek zela, aby bol krpec uz cim skor vonku.. v posteli mozem lezat len v dvoch polohach, ked sedim zasa len tak, aby mi patou nevyrazil rebro a pod...
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, tak to verim, ze je to uz na nervy :-p Ale tie dve polohy v posteli mam uz aj ja, na bruchu uz davno nie, a na chrbte sa tiez uz neda...a boky mam uz odrate, co sa len z jedneho na druhy prevalujem :-D Este ze moj maly nema take dlhe noziska a zatial sa vrti pod oblastou pupka, takze sa to da, aj ked tie jeho nocne party byvaju dost narocne :-D :-D
Odpovedať
baby ked napisem tento, este 6 prispevkov a je to :-D som citala, ze od zaciatku by som si mala zvyknut spat na boku, ale mne sa zatial najlepsie spi na chrbte, ze si trocha zmotam perinu pod jednu stranu, takze som troska na bok, alebo na bruchu, ale ze mam tak nohu jednu pokrcenu, ze sa netlacim ani na brusko ani na prsia :-D tak som zvedava, co ma este vsetko caka :-D sa uz neviem dockat pohybov, teraz je to take, ved viete ake, ked nic necitit :-( takze stretko o dva tyzdne niekedy?
Odpovedať
juuj crta sa tu stretko??? =-) baby teste sa ked bude drobec uz na svete. My ked spolu zaspime na manzelskej posteli, Lili je v strede rucicky roztiahnute tak, ze nemas sancu sa priblizit a budim sa s tym ze lezim len polovickou tela na posteli a ostatna cast vo vzduchu :-D :-D :-D a ked sme jej uz mohli dat dole postolky, taaak si uziva to volne kopanie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani , ja som cely zivot spala na bruchu, lenze hned na zaciatku tehu, cca v 6tt mi brutal narastli prsia a boleli jak das, takze odvtedy vobec nespim na bruchu, teraz mi uz aj na chrbte byva blbe, tak ostavaju fakt len pravy alebo lavy bok... ale cloveku to pride v pohode, len ten strasny ukon "prehodenia" sa z boka na bok :-p najhorsie je aj tak vstavanie z postele, uz by sa mi zisiel maly zeriav :-p
Odpovedať
bez :-D :-D to poznam... ako taky maly mroz som sa citila, otocka na 15ste pokracovanie a tolko humbuku okolo toho ze som vzdy draheho zobudila :-D :-D inak takisto som do tehu spavala len na chrbte... potom bok a teraz, ked nie su preplnene prsia, tak zase si uzivam na bruchu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani presne..a hlavne ked musim ist v noci aspon 4x na wc :-p
Odpovedať
No baby ja sa do konverzacie zapojim asi inokedy. Idem hladat novy job na nete ;-)
Odpovedať
ale jani ved aj o inom mozeme ;-) aku novu pracu hladas? a preco?
Odpovedať
janne novy job???? co ta tam niekto vytaca? =-)
Odpovedať
ta janka ale vie, ako nas zaujat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
To nebolo myslena aby som Vas zaujala, ale len aby som aj ja vedela nieci prispiet. Nevytaca ma nikdo, len ma to tu nebavi. Este neviem co hladam. Asi cokolvek zmysluplne, kedze materska v nedohladne a toto uz vazne nemusim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak Ti s tym jobom drzim palce ;-) Ale uvidis, podla mna jak na potvoru, kratko potom otehotnies :-N Mne sa to stalo presne tak isto, tiez som si hovorila, ze kym otehotniem, to bude trvaaaaat, tak aspon zmenim job, lebo ma tiez nebavil...a mesiac co som bola v novej praci, som zrazu, ani neviem ako, ostala tehotna :-D :-D
Odpovedať
marya akoze nevies ako? ty si pri tom nebola? :-D :-D :-D janne hladas cez profesiu?
Odpovedať
tak ja som to mala inak, mala som jednu velmi zaujimavu ponuku, ale odmietla som ju, hoci som si hovorila ze a teraz urcite just neotehotniem, ked tu stvrdnem, a kdeeeezeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, veru neviem, kde som vtedy bola....u nas v rodine je to normalne, moj tatko zas napriklad ked sa narodil, tak bol doma sam :-D vraj... :-D :-D :-D Levik, tak u Teba to prislo v pravy cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani novy job? no toto :-o a v akej oblasti?
Odpovedať
baby normalne sa musim pochvalit... :-D absolutne som neznasala zehlenie... a az teraz som pochopila, cim to bolo... blbou zehlickou :-D :-D kupili s,e novu a je geniaaalna... ide to skpro samo a to aj kosele ;-) takze popri citani MS a MK zehlim, pokial drobcek buva :-D
Odpovedať
Hladam cez profesiu. Alebo je nieco lepsie? Zatial ani neviem v akej oblasti. Asi zostanem pri marketingu :-N
Odpovedať
neviem ci je nieco lepsie, ale ja som si vzdy nasla pracu cez nu. resp. si ma tam nasli oni :) :-D :-D
Odpovedať
Ale ja si nechcem zverejnit zivotopis. Alebo to spravim? Tak dobre. Spravim
Odpovedať
naparovanie urobi svoje pri zehleni.. ja tiez absolutne neznasam, zehlim len obrus ked robim oslavu a koselu rano narychlo, ked si ju chcel obliect tak velmi, ze mi to stoji za tu namahu :-D janne a co je zle na terajsej praci?
Odpovedať
aj predchadzajuca mala naparovanie ale asi zanesene :-D :-D :-D a tato ma aj nejaku ionizacnu funkciu na tazsie miesta... a zistila som ze zo susicky pradla vznikne destilovana voda, tak tu tam dolievam ;-) chapete matka na materskej, tak vymyslam zlepsovaky do domacnosti :-D :-D :-D @janne nemusis si zverejnit zivotopis ak nechces, staci si vytvotir agenta, a budu ti prichadzat vsetky aktualne ponuky zodpovedajuce tvojmu requestu ;-)
Odpovedať
Vymyselnica. Terajsia praca ma jednoducho nenaplna. Je to uz velmi stereotypne. Tak idem si vytvorit agenta.
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak sa pridavam do klubu tych, co neznasaju zehlenie.. :-p zehlit detske veci je teraz pre mna najvacsie utrpenie a obeta pre nase mimi ;-) jani no jezis, ze stereotyp a praca, co ta nenaplna.. hlavne, ze platia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wow dievcence, ja teda vobec nestiham :-D dnes to tu zije :-D
Odpovedať
fuuu, fifi a vsimla si si pocet prispevkov??? :-D :-D co nove? to si v praci vobec nestihala? ak nie, tak mas narok si pytat asistentku, nech ti vezme aspon cast prace :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jeana, dopoludnia sme mali jedno pracovne stretnutie, co sa dost natiahlo... a na zvysneho pol dna som si zobrala dovolenku, vdaka mrche som dnes uplne nepouzitelna 8-( akurat som sa dala trosku dokopy :-N
Odpovedať
juujha tieto stavy poznam, mne k tomu byvalo este aj zle od zaludka a zimnica... :-S po porode by sa to malo zmenit, tak uvidime kedy a aka pride prva mrcha... jednoznacne ti zelam nech ta to skoro prejde... ved predsa ide vikend ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?