Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ozi, este si nemala prvu MS? :-o
Odpovedať
jejda, ja som tiez mavala taku.. so zimnicou a studenym potom.. a mi vraveli rozne skusenejsie zeny, ze to prejde po porode.. len teraz si nie som ista (kedze aj na zaciatku teho som mavala take bolesti) ci len nemysleli tym ze po porode taku bolest lahsie znesiem :-| ale snad nie, snad ta maternica nebude tak vyvadzat. takze aj mna zaujima, ci sa to zlepsilo jeane? ale este urcite par mesiacov nebudes mat, ked kojis ;-)
Odpovedať
nie nemala som este... ;-) akurat som ale s dokim riesila antikoncepciu a vzhladom na moju diagnozu je jedina moznost teliesko, tak som zvedava, lebo som viacmenej presvedcena..len musim pockat na tu MS... co by som sa nenahnevala keby bolo aj rok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani diagnoza? :-o no uvidime, ako to budeme riesit my ;-)
Odpovedať
dobre ranko.. no ...tusim som vam to na stretku vysvetlovala, ze z hormonalnej som mala zapal zil... :-S
Odpovedať
Dobre ranko. Kde ste vsetky? Co este vikendujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Jani :-) Tak ako pokracujes v hladani jobu ? ;-)
Odpovedať
Ahoj. Zatial nic, co by ma oslovilo. Asi to bude trochu trvat :-N Ale ved mozno sa nieco najde.
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite sa nieco najde, ved dobry flek sa zas nenajde kazdy den ;-) Baby, a co vy riesite antikoncepciu :-N Ved my zeny sme plodne par dni v mesiaci, to chlapi su "plodni" vkuse, tak nech si riesia oni, preco by sme mali my pchat do seba nejake chemicke somariny ?
Odpovedať
Mary to je spravny pristup. Je to ironia, ked si predstavim, ze som 7 rokov do seba tlacila neviem ake tabletky len aby som neotehotnela a ked sa rozhodnem mat dieta, tak zistim, ze som ich mozno brala zbytocne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ved to, ze dnes je uz asi v mnohych pripadoch vacsi problem otehotniet ako neotehotniet...ale neboj, aj vam sa zadari, len nie vzdy to vyjde hned a vtedy, kedy by sme chceli ;-) o to vacsiu radost potom budete mat ;-) x-)
Odpovedať
No tomu verim. Len aby nam z toho snazenia nesiblo =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jani, ved to snazenie je prijemna aktivita :-D :-D Ale hlavne skus na to nemysliet, ono to ozaj pride vtedy, ked uz necakas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani to su paradoxy zivota :-| ale neboj, raz to pride, sak ste mladiii :-D
Odpovedať
No ako kdo. Robo ma za 2 tyzdne uz 29 :-o To uz nieje moc mlady... Zuzi a co ste to mali v nedelu?
Odpovedať
dnes to tu zije :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru :-) Levik, videla som ten clanok :-) dufam, ze sa dnes dostanem k jeho precitaniu :-D
Odpovedať
precitaj, ak by si bola v kalifornii, nech vies, kam ist ;-)
Odpovedať
Fiiiha to aj ja si precitam x-)
Odpovedať
janne 29 pfu sak to je mlade chlapcisko! :-D ved moj drahy ma prve dieta v 36 a to by sme cca o 4 roky chceli druhe, minimalne :-D takze nemyslite na to, le si to uzivajte a ono to pride... uvidis.. drzim palceky! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ved 29 rocny chlap je este mladyyy :-N Moj ma 31 a rozhodne sa stary byt neciti ;-) :-N A to chceme tiez este potom druhe a o takych 8-10 rokov tretie, takze mate casu este kopeeec ;-)
Odpovedať
caute nadhery, janne 29 je nic, moj ma 32 a boh vie ci tento rok dietko bude ;-)
Odpovedať
Tak ste ma potesili, ze mam takeho mladeho muza. Juj keby to pocul, ucho jedno. Takze nic nieje stratene :-D
Odpovedať
moj mal uz tiez 30 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani co myslis na nedelu? som myslela, ze uz rodim :-N take bolesti som mala :-p a presne robco ma len 29, sak to je mlady chlap a zasa ty si este mladsia, takze pohoda klidek ;-) inak ti nasi chlapi, jaki kamosi z nich? :-D
Odpovedať
zuzi, uz? aby som ta este stihla vidiet 2v1 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale urcite hej, teda ak nezacnem rodit takto o tyzden na statnici z nervov.. len ma brutalne bolelo brucho, strasne krce a bolest vystrelovala do krizov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata, ja mam najmladsieho muza, ma 26 :-D
Odpovedať
dobre ranko. Veru Zuzi, aki kamosi ;-) Dnes dufam Petko bude moct prist mi nainstalovat ten moj slavny modem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasne a ze vas pozval na kafcu vo stvrtok? ;-) zuzi tak to mas ozaj mladasa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?