Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Ty o tom chudatko ani nevies? No aj mne to Robo len tak mimochodom spomenul.
    Zato ale dnes by si mohla aj ty prist. Pozret sedacku 😉 , neboj cicusiaka zavrem do spalne 😉

• jani ozi peto ta prosi ci by si mu poslala link na ten router 😉
    uvidim ako mi bude, lebo vecer byvam uz uplne "presla" 😬

• Oki. Hod mi do IP petovu adresu a poslem mu.

• Sponzor fóra
  • halo halo kde ste sa stratili? 🤔

• jani nestihame 😬 statnica za dverami 😛

• Skola vola. Ja som sa odtial prave vratila 😠

• juujha janne vy uz ste zacali?
    my az tento vikend.. ale samozrejme nejdem 😬
    bez kedy to mas presne?? 🤔

• Ahojte 🙂
    Janne, tak uz opat poctivo chodis do skoly 😃 Ja som este stale v prazdninovom rezime 😃

My sme dnes boli na 3D, bolo to uzasne 😵 😵

• mary jeeej a uz viete co to je?? 🙂
    kde si bola na 3D?

• Teda zasa kopa novych zazitkov 😃
    Ja som tam tento tyzden kazdy den 😴

• Jeana veru uz vieme, aj na morfe aj teraz na 3D nam potvrdili chlapceka 😵 😵 Bola som v Ruzinove, ved chodim nakoniec tam, kam si mi Ty dala referencie, len k vedlajsiemu dokimu 😬 A malinky je uzasny, tak si tam lezkal v klbku, ma krasnu pusinku 😵 , a tie prsteky na nozickach... no na spapkanie 😬 😵 😵

Janne, tak to uz poriadne zarezavas...ja som tam bola zatial akurat na zapise....

• jeeej mary to vazne???? to so nevedela ze chodis tam.
    Ak sa ti paci, tak som rada ze som ti dobre poradila 😶
    takze to bude fesaaacik? supeeer...
    taak sa tesim na kocikove stretka 😃

• Jani, aj ja som rada, ze tam chodim, lebo doki je ozaj dobry, profik, vie co robi a vidno, ze ho to bavi, z kazdeho babatka je nadseny 😬 A navyse ma vzdy ukludni svojim super pristupom, skoda len, ze uz nechodi k porodom...Ty si mala niekoho zazmluvneneho k porodu ?
    Ja sa tiez tesim uz na kocikovanie 😵 😵

A ako sa ma Lili ? Uz ma vyse 3 mesiacov...teda, to riadne leti.... 🤔 🙂

• cicka nasa ma uz 3 m3siace a 3 dni 😵
    dokiho som mala zazmluvneneho svojho, zial nemohol prist k porodu, tak ma tam prisiel aspon na pol hodku pozriet a vybavil mi prednostu Doc. Rusnaka... bol uuzasny 😉
    takze 2 krat uz si vyberiem overeneho 😃 (hovorim o Kramaroch)

ozaj aj Bez kam chcete ist rodit??/ 🤔

• Jani, tak super, ze aj ked nemohol, tak to dobre dopadlo 🙂 Ja chcem rodit v Ruzinove, ale asi budem rodit u toho, kto bude mat zrovna sluzbu, lebo si nechem zazmluvnit niekoho, koho nepoznam...

• Sponzor fóra
  • ahojte. tak ja som bola na prehliadke dnes, vsetko je ok a mam uz fotecku 😵
    jeana tiez rozmyslam zatial len o kramaroch.. takze mi porozpravas na stretku, ako bolo 😉

• no tesim sa kedy to stretko bude 😃
    mna zase napada len nejaky shopping, lebo tam sa nefajci ako v restikach a da sa v poho parkovat 😞
    mohli by sme nieco spachat ked bude Bez po statnici 😉

• jani statnicu mam teraz v pondelok 13.10. 😛
    rodit sa chystam v bojniciach, uz mam vybraneho dokiho {pana docenta} aj dulu 😉 ale podla vcerajsej poradne to vyzera, ze tak skoro rodit nebudem, co ma celkom srdi, kedze koli diabetes ak neporodim do 40tt tak idem hned na vyvolavacku 😦
    stretko jasne, ze dame, mozeme hned buduci tyzden alebo ten dalsi, neviem, kedy pojdem k nasim do bojnic, ked peto este stale nema vodicak

• ja zase dufam, ze na mna nepride ta neprekonatelna unava akurat na stretko. by som z toho dovodu uvitala niekedy cez vikend skoro popoludni 😃

• jani nam to iste to nase vyhlasenie 😉 tam pokecame, ked stretko dovtedy nevyjde 🙂

• Ahojte.
    Mozem sa pridat na stretko aj ked niesom (skoro)mama? 😃 😃 😃
    Ja by som najradsej cez tyzden, ale ked inac nedate, tak sa prisposobim 😉

• no jani neviem, si odkazana na chodenie na kavu na cilistovsku 😃

• Tak to beriem. Aj ked za chvilku sa tam rozmnozite 😃 a potom uz nebude toho casu na kavy tak vela 😃

• jako ze nie? prides, strcim ti dieta do kociara, navarim kavu do poharov, zoberieme so sebou a pojdeme sa prechadzat 😵

• Aha aj tak sa da. budem kocikovat a ty budes rada, ze mas na chvilku pokoj 😃 A ja sa budem vytesovat, ze mam pozicane babo 😃

• Ahojte damy. Kde ste sa stratili? 😉

• cauko jani. co nove?
    bez dnes statnicuje? drzime jej palce 😉

• Aj ja je drzim palecky.
    Ja nic nove. Ako vzdy. Ale predsa. Kupila som si novy krem 😃

• ahojteee, aj ja myslim na bez uz od piatku a sucitim... ale ona, teda oni su sikovni takze urcite to spravia 😉

hmmm krem 😉 nejaky speci?
    levik.. momentalne hladam kvoli tej vasej akcii nejake suprove topanocky... tak som zvedava na co natrafim 😉

• caveste, trvalo to sice celu vecnost, ale mam to 😃 😃 😃 dakujem za podporu 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém