Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • GRATULUJEEEEEEM. Ja som to vedela, ze to spravis. Ste sikovnickovia. Dnes mozes punut sampo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Bez: 😎 frajerkaaaaaaaa, skvele 😛 blahozelam 😉

• zuzi gratulacia obrovska 😉
    jeana ja som sa este ani len nerozhodla, ci usijem, kupim, alebo sa nasukam do niecoho co uz mam 😃

• Sponzor fóra
  • Bez gratulujeeeeeeeeeeeeeeem...supeeeer! 😉
    Levik ved ja som si tiez nie ista satami, lebo akosi sa do ziadnych koktejlok co mam nezmestim v hornych partiach 😃 😃
    ale jedny by mohli byt, len vyzaduju mensie upravy, tak sa na to idem mrknut 😉
    ale tie topanky tak ci tak potrebujem, nejake univerzal pekne lodky 😉 😃

• Bez, supeeer, gratulujem 😵 😵 😬 To je skvele 😬 😬

• Sa zasa chystate na zatah? Pekne 😃 A budete aj v telke? 😃

• tak to dufam ze budeme! ved levik to vybavi! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no jani ak budeme robit heeeeerecky snad nas kamera zachyti 😃 😃 objavovat sa v smotanke, to je nas zivotny sen a ciel, hned po svetovom mieri 😃 😃 😃 😮

• akoby mi to z ust vypadlo 😃 😃
    a slobodu zvierat si zabudla poznamenat (to nevadi ze sa ich bojim 😃 aj teraz mi sem vletel asi 8 cm chrobak a neviem co s nim, asi si pocka na draheho 😃 😃 )

• No Jani uz som sa zlakla ze si zabudla na svetovy mier 😕

• no baby, ste sa pekne rozbehli 😉
    janka konecne vyuziva, ze ma doma net 😃
    cice, takze kedy dame stretko? este frisko, kym porodim 😵

• A drahy ho znici 😃 😃 😃 😃
    Tak ja som za stretko aj v priebehu tohto tyzdna.

• baby cez viiiiiiiikend prosiiiiiiiiim lebo inak hrozi ze zaspim a nepriiiiiiiiidem

• ahojte, tak to mi napiste, kedy vam mam kyvat do tej telky 😃 😃 😃 😃

• fifi, to keby si nam ty mala napisat kedy ti mame kyvat do telky, tak sedime len pred nou 😃 😃 😃
    levik, my to dame cez tyzden a hodinu predtym ti budeme nonstom volat na telefon aby si nezaspala 😃 😃
    len dufam ze si nevypnes zvuky 😃
    ja som skor cez tyzden, lebo vykendy sa snazime uzivat rodinkovo, nech sa aj tatinko stara 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no veru Jeana, ale uz sme teda dlho neboli v telke 😃 pozeram na jojku a akosi sa pokazili 😃

• tak si aspon dajme ranajky alebo obed

• levik tento weekend nemozem, idem sa dohodnut s porodnikoma v nedelu mame velke "konske" stretko 😉
    ozi sicilia je chuda v nemocke, ma preeklampsiu, tak ju musia sledovat a znizovat tlak, inak pojde maly Pato sekciou 😐
    a doobeda nemozeme, sak mary a janka pracujuuuu 😉

• a preeklampsia vznika len tak ci su na to nejake predpoklady?
    tak ju pozdrav odo mna, nech sa drzi
    s vami je to ale tazke. tak sa nejako dohodnite, ja skusim nezaspat a ani nebyt prispata 😃

• fiha, neviem teda, co je sicilii, ale neznie to dobre 😞

• jani no len tak, proste vysoky tlak, opuchnute nohy, bielkovina v moci.. hrozi az odlupenie placenty 😴
    joj nieco veselsie treba rozoberat.. buduci tyzden v stredu mam isto poradnu, tak mozeme dat klasicky stredu?

• bezaz: a este stale neviete, resp. ty, co to bude? kukla som postielku na konikovi, je carovna 😵

• zuzi nieeeeee, sak take prekvapko kedy v zivote budem mat? 😃 a dik, tie navliecky kupovala mama, ta sa uz tazko realizuje 😵

• jak ze kedy... ked bude druhe na ceste 😃 no a verim tomu, ze sa mamina realizuje, isto sa tesi 😃 som zvedava na svojich rodicov 😃

• buducu stredu zatial nemam nic, tak veselo vtedy
    idem spat, dobru 😵

• jani papa 😃

• aj nam streda pasuje 😉

• Zuzi mile, ze myslis aj na nas pracujuce 😉
    JA asi buducu stredu budem musiet priniest invalida z nemocnice, tak uz potom nepojdem spat do Blavy. Ale to budem vediet az v nedelu.
    Sicilia ma taku strasnu diagnozu? Preboha. Ale ja viem, ze to zvladne. Pozdravuj ju a drzim palecky 😉

• jani v stredu pustia robca z nemocky? 🤔 no jo, tak zasa dame iny den? ved daj vediet, asi podla toho, ako ho budu operovat, ze jo

• No mali by ho rezat bud v pondelok, alebo v utorok. A na druhy den ide domov. Ale to bude vediet az v nedelu, lebo bude volat svojmu lekarovi a podla toho ako bude mat sluzbu. Tak uvidim. Ja by som bola za stvrtok 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém