Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no isto moja, ta budem v noci budit ;-) bol nachystany svagor.. chuda peto, mal vycitky svedomia, ze ma nechal doma samu
Odpovedať
Chudacik. Juuj az mi ho je luto. Ale ozaj mozes zavolat. Aj ked ta bude viest svagor aj tak mozes zavolat, ze uz ides na to :-D
Odpovedať
ahojte, bez ty sa nejak ponahlas, nie? alebo to ten tvoj drobec uz chce byt tak skoro na svete. Ved mu vysvetli aka tu je kosa :-D :-D sic nebola??? =-) ako je na tom ona? levik, naozaj sehr guuut uces, naozaj ti pristane ;-) a janne ja som ta normalne nespoznala, pokial som si nezvacsila foto :-D :-D ty uz nie si blondynka ??
Odpovedať
Ahoj jeanka. Blond uz niesom. Asi ma to uz prestalo bavit ;-) Veru je zima, ale to by musem malinky cakat este aspon 6 mesiacov kym sa otepli :-N
Odpovedať
baby dik za pochvalu ucesu ;-) uz som inak nemohla, musela som prisposobit vlastnym, lebo uz si davam len sampon :-D
Odpovedať
Dobre robis. Aspon ich nenicis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Kde su tie fotky baby ? Nejako som ich nenasla :-| Ked uz som nestihla dorazit ako som volala Janke, tak si chcem aspon pozriet ako bolo :-)
Odpovedať
mary na stranke dozadu mas link jani - ved ste videli ked som mala to haro ze ake boli znicene z tych melirov a objemky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja sa neponahlam, sak termin za dva tyzdne, takze sme v timingu ;-) sic nebola, leob ma stale problemy s vysokym tlakom a opuchnutymi nozkami a dokonca vcera ju dost brutalne prekvapili svokrovci stylom, ze cav moja, za hodku sme u vas a spime u vas :-p
Odpovedať
inak vazne skoda ze si neprisla. ale ako tehule sme chapali to ze si unavena :-D
Odpovedať
bez uz za 2 tyzdne??? takze fakt uz si v normalnom timingu ;-) akoze tak tu sic obdivujem, neviem ci by som ich normalne slusne neposlala niekam aj ked by boli v polovici cesty! akoze dost sila !! a este ak ma taketo problemy.. mne sa to tiez stalo tyzden pre porodom ze mi zavolali ako vchadzali do BA, ze k nam idu na ranajky a ja neupratane atd.. to ste mali vidiet tie fofry s drahym :-D :-D ale to bola pohoda, lebo neboli nejake problemy ;-) levik ty si koho myslela ze neprisla? =-)
Odpovedať
mary som myslela ved ked svokrovci necakaju obskakovanie ale naopak chcu sa len pozriet ako sa dari, to nie je praveze fajn? u nas ked boli pred par tyzdnami na vikend ja som sa tiez setrila a vedeli preco a nevycitali nic
Odpovedať
Článok sa načítava...
Veru ja by som im zamkla pred nosom a robila by som sa , ze niesom doma. Ved to sa nerobi. Urcite chce mat chuda klud. No nezavidim jej. 8-(
Odpovedať
jaaaj mary a ja rozmyslam aka je tu dalsia tehulka. esteze si prave piseme cez gmail. :-D :-D ved ja sa uz vobec nad nou nepozastavujem, ved uz ma minimalne 4 Acka za nepritomnost ]-( :-D :-D
Odpovedať
my sme si rovno sadli k stolu pre 3, ze ved mary aj tak nepride :-N
Odpovedať
Veru, absencia neospravedlnitelna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana mi prezradila, ze ma tu ohovarate, tak pridem sem a zistim, ze vlastne je aj dobre, ze som vcera nedosla :-D :-D no co uz, mozem ja za to, ze to vzdy naplanujete vtedy, ked ja som "out of service" ? :-| :-D Ale foto su pekne, Levik inak Ty si poriadna frajerka, kazd chvilu iny uces a vzdy super ;-)
Odpovedať
mary ale to bolo tak, ze ked si sadneme k stolu pre 3, tak just prides. a aj tak nic. ja uz fakt neverim, ze existujes :-D mam sikulu kadernicku, ved vies, tusim si bola u nej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sic ma strasne "dobru" svokru, takze to obskakovanie urcite cakala :-| jani jojo uz je to za par... vcera mi nebolo vsetko jedno, hlavne ked som bola uplne sama doma :-N
Odpovedať
fuuu bez, ti verim :-N inak ani neviem ci som sa vam chvalila ze mame zajtra krst :-D :-D :-D
Odpovedať
jani nechvalila. to je krasne ;-)
Odpovedať
Teeeda uz budete krstit? Super. Tak nech sa podari ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
dakujeme ale priznam sa nie je mi vsetko jedno :-N ze kto sa ma kedy kam postavit, co povedat, kedy kde co podat a taak :-D budeme opakovat po ostatnych, len nesmieme stat prvi v rade :-D :-D :-D
Odpovedať
Ked to zvladol moj tatko, tak to musite zvladnut aj vy :-D :-D :-D
Odpovedať
bez ako citam stale 2v1 :-) jeana vela prijemnych zazitkov na zajtra :-)
Odpovedať
dakujem vam za podporu ;-) scarlette ako sa inak mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, teda uz sa Ti to poriadne krati...ja uz kazde rano ked sa sem pripajam, tak myslim na Teba, ze ci tu nebude nejaka novinka :-N x-) Levik, viem, kadernicku mas sikulu, ale zas aj ona musi mat dobry zaklad pre dobry vysledok ;-) Inak este v decembri - januari sa k nej este chystam, skor nez porodim, nech sa este trochu poludstim :-D :-D
Odpovedať
otazka na Bez a Janne :-D ake je juzne ovocie na 16 pismen ?
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: aky vyznamny den zajtra ;-)
Odpovedať
Jeana tak to neviem, ale iste to bude nejake madarske volaco :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?