Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • no isto moja, ta budem v noci budit 😉 bol nachystany svagor.. chuda peto, mal vycitky svedomia, ze ma nechal doma samu

• Chudacik. Juuj az mi ho je luto. Ale ozaj mozes zavolat. Aj ked ta bude viest svagor aj tak mozes zavolat, ze uz ides na to 😃

• ahojte,
    bez ty sa nejak ponahlas, nie? alebo to ten tvoj drobec uz chce byt tak skoro na svete. Ved mu vysvetli aka tu je kosa 😃 😃
    sic nebola??? 🤔 ako je na tom ona?
    levik, naozaj sehr guuut uces, naozaj ti pristane 😉
    a janne ja som ta normalne nespoznala, pokial som si nezvacsila foto 😃 😃 ty uz nie si blondynka ??

• Sponzor fóra
  • Ahoj jeanka. Blond uz niesom. Asi ma to uz prestalo bavit 😉
    Veru je zima, ale to by musem malinky cakat este aspon 6 mesiacov kym sa otepli 😬

• baby dik za pochvalu ucesu 😉 uz som inak nemohla, musela som prisposobit vlastnym, lebo uz si davam len sampon 😃

• Dobre robis. Aspon ich nenicis 😉

• Ahojte 🙂

Kde su tie fotky baby ? Nejako som ich nenasla 😐 Ked uz som nestihla dorazit ako som volala Janke, tak si chcem aspon pozriet ako bolo 🙂

• mary na stranke dozadu mas link
    jani - ved ste videli ked som mala to haro ze ake boli znicene z tych melirov a objemky 😐

• jani ja sa neponahlam, sak termin za dva tyzdne, takze sme v timingu 😉
    sic nebola, leob ma stale problemy s vysokym tlakom a opuchnutymi nozkami a dokonca vcera ju dost brutalne prekvapili svokrovci stylom, ze cav moja, za hodku sme u vas a spime u vas 😛

• inak vazne skoda ze si neprisla. ale ako tehule sme chapali to ze si unavena 😃

• bez uz za 2 tyzdne??? takze fakt uz si v normalnom timingu 😉
    akoze tak tu sic obdivujem, neviem ci by som ich normalne slusne neposlala niekam aj ked by boli v polovici cesty! akoze dost sila !! a este ak ma taketo problemy..
    mne sa to tiez stalo tyzden pre porodom ze mi zavolali ako vchadzali do BA, ze k nam idu na ranajky a ja neupratane atd.. to ste mali vidiet tie fofry s drahym 😃 😃 ale to bola pohoda, lebo neboli nejake problemy 😉
    levik ty si koho myslela ze neprisla? 🤔

• mary som myslela
    ved ked svokrovci necakaju obskakovanie ale naopak chcu sa len pozriet ako sa dari, to nie je praveze fajn? u nas ked boli pred par tyzdnami na vikend ja som sa tiez setrila a vedeli preco a nevycitali nic

• Veru ja by som im zamkla pred nosom a robila by som sa , ze niesom doma. Ved to sa nerobi. Urcite chce mat chuda klud. No nezavidim jej. 😦

• jaaaj mary a ja rozmyslam aka je tu dalsia tehulka. esteze si prave piseme cez gmail. 😃 😃
    ved ja sa uz vobec nad nou nepozastavujem, ved uz ma minimalne 4 Acka za nepritomnost 😠 😃 😃

• my sme si rovno sadli k stolu pre 3, ze ved mary aj tak nepride 😬

• Sponzor fóra
  • Veru, absencia neospravedlnitelna 😃

• Jeana mi prezradila, ze ma tu ohovarate, tak pridem sem a zistim, ze vlastne je aj dobre, ze som vcera nedosla 😃 😃 no co uz, mozem ja za to, ze to vzdy naplanujete vtedy, ked ja som "out of service" ? 😐 😃

Ale foto su pekne, Levik inak Ty si poriadna frajerka, kazd chvilu iny uces a vzdy super 😉

• mary ale to bolo tak, ze ked si sadneme k stolu pre 3, tak just prides. a aj tak nic. ja uz fakt neverim, ze existujes 😃
    mam sikulu kadernicku, ved vies, tusim si bola u nej 🙂

• no sic ma strasne "dobru" svokru, takze to obskakovanie urcite cakala 😐
    jani jojo uz je to za par... vcera mi nebolo vsetko jedno, hlavne ked som bola uplne sama doma 😬

• fuuu bez, ti verim 😬
    inak ani neviem ci som sa vam chvalila ze mame zajtra krst 😃 😃 😃

• jani nechvalila. to je krasne 😉

• Teeeda uz budete krstit? Super. Tak nech sa podari 😉 😉 😉

• dakujeme ale priznam sa nie je mi vsetko jedno 😬
    ze kto sa ma kedy kam postavit, co povedat, kedy kde co podat a taak 😃
    budeme opakovat po ostatnych, len nesmieme stat prvi v rade 😃 😃 😃

• Ked to zvladol moj tatko, tak to musite zvladnut aj vy 😃 😃 😃

• bez ako citam stale 2v1 🙂
    jeana vela prijemnych zazitkov na zajtra 🙂

• dakujem vam za podporu 😉
    scarlette ako sa inak mas?

• Bez, teda uz sa Ti to poriadne krati...ja uz kazde rano ked sa sem pripajam, tak myslim na Teba, ze ci tu nebude nejaka novinka 😬 😵

Levik, viem, kadernicku mas sikulu, ale zas aj ona musi mat dobry zaklad pre dobry vysledok 😉 Inak este v decembri - januari sa k nej este chystam, skor nez porodim, nech sa este trochu poludstim 😃 😃

• otazka na Bez a Janne 😃
    ake je juzne ovocie na 16 pismen ?

• jeana: aky vyznamny den zajtra 😉

• Jeana tak to neviem, ale iste to bude nejake madarske volaco 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém