Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nikde niktoooo? :-o :-o
Odpovedať
ahooooj ako je to mozne ze si chora? co ti je ? ved sa normalne o vas bojim... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale nejaka viroza ci kery fras na mna sadol.. cmulam homeopatika kazdu hodku.. dnes som sa 2x vypotila, tak sa snad dam sikovno do poriadku :-N
Odpovedať
Ahojte. Ja sa flakam v praci, tak sa mi ani pisat nechce. unava je katastrofalna. Vcera som uz o pol osmej spala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani no to su priznaky ranneho tehu.. :-D zvykaj si ;-)
Odpovedať
Zakial mi nieje zle, tak je to dobre. :-D
Odpovedať
hmmm janne, zle ti ani nemusi byt :-D vid marya, levik aj ja :-D dokonale staci len unava :-D :-D bez drzkajte sa nech ste skoro zdravi ;-)
Odpovedať
Veru. Ale aj to nejako prekoname :-D Bez liec sa. :-D
Odpovedať
caute babule tak ja som dnes bola na ultrazvuku prescreening down a spol., maly sa nechcel otocit najskor, huncut. uz ma 5,4 cm a je taky podarenyyyyy x-) x-) jani hlavne si pospi ak mozes. ja ked som si nepospala, potom som bola menej odolna a liezli na mna virusy
Odpovedať
Teda velmi rchlo rastie babo :-D To uz tak skoro sa robi ten prescreening? Dobre ;-)
Odpovedať
hej v 13.tt som a v 16. este nejaky dalsi bude a z toho to vypocitaju alebo co. som trochu hlupa z toho
Odpovedať
Profilova fotka
jani to uz ste v 13tt? ty brdo, to leti :-D super, to uz je valibuk {alebo valibucka} :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre ranko. Juj co by som dala za mesiac dovolenky |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Bré ránko.. dobre som pochopila? máme tu novú tehulku?
Odpovedať
x-) x-) x-) Az v piatok budem mat prvy obrazok, tak som zatial taka este utajena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
waw.. to je super.. dúfam, že v piatok uvidíme fotočku :-) tak ti aspoň takto predbežne gratulujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jej Levik, Ty uz si v 13tt...to teda leti...Bez uz ide rodit, Lili je uz velka baba...vsak nestiham ani vnimat, co sa deje :-N Janne, veru, ta unava bola priserna...ale to tak do 12-13 tt, potom to uz preslo a uz si len uzivas krasy tehotenstva x-) x-) a tesim sa na fotku :-N Inak ja som vcera bola na tom teste na cukor a teraz mam nervy, ze urcite mam tu cukorvku, normalne som celu noc nespala kvoli tomu, stale som sa budila, lebo sa mi o tom vkuse snivalo.... 8-(
Odpovedať
Mne sa zasa celu noc snivalo, ze som zaspala. Tak som bola stale hore a pozerala som na hodinky. stavali sme totiz skorej, lebo som muza konecne odviezla do nemocnice na vyber skrutiek =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, tak toto sa mi tiez tuto noc stale snivalo...kazdu chvilu som bola hore a pozerala na hodinky, ale sranda bola, ze mne sa aj snivalo, ze sa budim a pozeram na hodinky :-D
Odpovedať
No a teraz som z toho cela unavena. :-N Aspon ze tu nemam sefa.
Odpovedať
mary a nechodis nahodou do gpn?
Odpovedať
Tak som teraz u doki dozvedela, ze som 7tt+1 :-D Super. Som myslela, ze menej, kvoli tej laparke, ale napokon to je tak ako to ma byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, ano chodim :-N Aj Ty tam ? Janne, tak to uz si v 8tt :-N Uz je z Teba velka tehula :-N
Odpovedať
no mary ja som tam bola vcera na 10.00 a pozerala som na jednu babu ze vyzera ako ty. takze to si bola ty ;-)
Odpovedať
Tak ste sa videli?
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, tak to som asi urcite bola ja :-D , ja som tam bola na ten glukozovy test a nieco po 10 som odtial odchadzala :-N :-N Do kelu, ja som si Ta vobec nevsimla, kde si sedela ? A ku ktoremu dokimu chodis ?
Odpovedať
ja chodim k czirokovej. sedela som ako su prve tri sedacky tak na tej co je otocena k vchodu. a ty si prisla po nejake kabaty, ak si to teda bola ty :-D ale zdaleka som si nebola ista, len ma to tak v zlomku sekundy napadlo, tak som nechcela traposit pred neznamymi ludmi ze ci si ty mary :-D len teraz ked si napisala ze si bola prave vcera, tak mi to to pripomenulo
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, tak to mas super postreh, ze si si ma vsimla :-) No, ja som tam sedela 2 hodiny a potom som isla na odber na opacnu stranu chodby, a vratila som sa este spat pre kabat a sveter a objednat sa na buducu poradnu...takze to som prechadzala priamo vedla Teba, lebo tie vesiaky na kabaty su tam tak dost blbo ze treba preskakovat sedacky :-D :-D joj, no skoda, ze sme sa takto "obisli"....
Odpovedať
veru skoda, nabuduce uz budem smela a prihovorim sa ti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dame teda stretko u dokiho :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?