Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • nikde niktoooo? 😮 😮

• ahooooj ako je to mozne ze si chora? co ti je ? ved sa normalne o vas bojim... 😞

• jani ale nejaka viroza ci kery fras na mna sadol.. cmulam homeopatika kazdu hodku.. dnes som sa 2x vypotila, tak sa snad dam sikovno do poriadku 😬

• Sponzor fóra
  • Ahojte.
    Ja sa flakam v praci, tak sa mi ani pisat nechce. unava je katastrofalna. Vcera som uz o pol osmej spala 😬

• jani no to su priznaky ranneho tehu.. 😃 zvykaj si 😉

• Zakial mi nieje zle, tak je to dobre. 😃

• hmmm janne, zle ti ani nemusi byt 😃 vid marya, levik aj ja 😃 dokonale staci len unava 😃 😃
    bez drzkajte sa nech ste skoro zdravi 😉

• Veru. Ale aj to nejako prekoname 😃
    Bez liec sa. 😃

• caute babule
    tak ja som dnes bola na ultrazvuku prescreening down a spol., maly sa nechcel otocit najskor, huncut. uz ma 5,4 cm a je taky podarenyyyyy 😵 😵
    jani hlavne si pospi ak mozes. ja ked som si nepospala, potom som bola menej odolna a liezli na mna virusy

• Teda velmi rchlo rastie babo 😃 To uz tak skoro sa robi ten prescreening? Dobre 😉

• hej v 13.tt som a v 16. este nejaky dalsi bude a z toho to vypocitaju alebo co. som trochu hlupa z toho

• jani to uz ste v 13tt? ty brdo, to leti 😃 super, to uz je valibuk {alebo valibucka} 😃

• Dobre ranko.
    Juj co by som dala za mesiac dovolenky 😴

• Bré ránko.. dobre som pochopila? máme tu novú tehulku?

• 😵 😵 😵
    Az v piatok budem mat prvy obrazok, tak som zatial taka este utajena 😉

• Sponzor fóra
  • waw.. to je super.. dúfam, že v piatok uvidíme fotočku 🙂 tak ti aspoň takto predbežne gratulujem 🙂

• Ahojte 🙂

Jej Levik, Ty uz si v 13tt...to teda leti...Bez uz ide rodit, Lili je uz velka baba...vsak nestiham ani vnimat, co sa deje 😬
    Janne, veru, ta unava bola priserna...ale to tak do 12-13 tt, potom to uz preslo a uz si len uzivas krasy tehotenstva 😵 😵 a tesim sa na fotku 😬

Inak ja som vcera bola na tom teste na cukor a teraz mam nervy, ze urcite mam tu cukorvku, normalne som celu noc nespala kvoli tomu, stale som sa budila, lebo sa mi o tom vkuse snivalo.... 😦

• Mne sa zasa celu noc snivalo, ze som zaspala. Tak som bola stale hore a pozerala som na hodinky. stavali sme totiz skorej, lebo som muza konecne odviezla do nemocnice na vyber skrutiek 🤔

• Janne, tak toto sa mi tiez tuto noc stale snivalo...kazdu chvilu som bola hore a pozerala na hodinky, ale sranda bola, ze mne sa aj snivalo, ze sa budim a pozeram na hodinky 😃

• No a teraz som z toho cela unavena. 😬 Aspon ze tu nemam sefa.

• mary a nechodis nahodou do gpn?

• Tak som teraz u doki dozvedela, ze som 7tt+1 😃 Super. Som myslela, ze menej, kvoli tej laparke, ale napokon to je tak ako to ma byt 😃

• Levik, ano chodim 😬 Aj Ty tam ?

Janne, tak to uz si v 8tt 😬 Uz je z Teba velka tehula 😬

• no mary ja som tam bola vcera na 10.00 a pozerala som na jednu babu ze vyzera ako ty. takze to si bola ty 😉

• Tak ste sa videli?

• Levik, tak to som asi urcite bola ja 😃 , ja som tam bola na ten glukozovy test a nieco po 10 som odtial odchadzala 😬 😬 Do kelu, ja som si Ta vobec nevsimla, kde si sedela ? A ku ktoremu dokimu chodis ?

• ja chodim k czirokovej. sedela som ako su prve tri sedacky tak na tej co je otocena k vchodu. a ty si prisla po nejake kabaty, ak si to teda bola ty 😃 ale zdaleka som si nebola ista, len ma to tak v zlomku sekundy napadlo, tak som nechcela traposit pred neznamymi ludmi ze ci si ty mary 😃 len teraz ked si napisala ze si bola prave vcera, tak mi to to pripomenulo

• Levik, tak to mas super postreh, ze si si ma vsimla 🙂 No, ja som tam sedela 2 hodiny a potom som isla na odber na opacnu stranu chodby, a vratila som sa este spat pre kabat a sveter a objednat sa na buducu poradnu...takze to som prechadzala priamo vedla Teba, lebo tie vesiaky na kabaty su tam tak dost blbo ze treba preskakovat sedacky 😃 😃 joj, no skoda, ze sme sa takto "obisli"....

• veru skoda, nabuduce uz budem smela a prihovorim sa ti 😃

• Dame teda stretko u dokiho 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém