Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • ja idem buduci stvrtok 😃

• Tak dobehnem 😃 😃
    Ja idem teraz az 25.11.....

• Ja idem v piatok, ale k inemu 😬

• Sponzor fóra
  • baby cozeee? ja sa nestiham cudovat!
    janne tak gratulujeeeem! uuuzasneee!
    juj to bude zlate ako buduci rok budeme bavit o tom kto kedy koji, ako casto krpci spinkaju a ci sa aj vam tak pokakaju az za usi akoprave mne teraz Lili 😃 😃

• Dakujem Jani. Ked som ho uz dnes videla tak uz verim, ze je tam 😃

• jani aj tak je to super, si neverila, ze ta laparka pomoze.. ale aspon odputala pozornost 😉
    inak my sme stale 2v1 a po dnesnej poradni si myslim, ze to este chvilku tak aj bude 😛 krpec ma hlavu kdesi v polovici brucha, nechce sa pasovat do porodnych ciest, takze mozem poslickovat kolko chcem, nema to ziadny efekt.. teda okrem toho, ze si nacvicim dychanie 😐

• Vsetko je na nieco dobre. Ja uz idem domov. ani sa mi tam nechce, ked tam mam byt cely vecer sama 😦 To je hrozne, este, ze Robi nikam na sluzobky nechodi 😵

• jani a uz to ma dnes za sebou, ci dnes mal len pripravu?

• Bez, no len aby si nebola prekvapena, ako rychlo si to drobec rozmysli 😉 Neboj, hned tu bude medzi nami 😉 😵

• mary ja mam len strach z vyvolavacky, resp. urcite ju nechcem, lebo sa mi doktori vyhrazaju koli cukru, ked do 11teho neporodim tak idem "umelecky" na to 😠

• Bez, neboj, ja si myslim, ze dovtedy sa vypyta drobec na svet 😉 a keby nahodou aj nie, tak ta vyvolavacka nie je nic take strasne, da sa to urcite zvladnut 😉 urcite to dobre dopadne 😵

• Baby uz som doma. Robim si tu brokolicovu polievku. Tak sa na nu tesim 😃
    Zuzi uz to ma za sebou. Zajtra by mal ist domov 😉

• jani tak ako sa ma robi? pozdrav ho
    mary vyvolavacku nescem ani za svet.. spravila som vsetko pre to, aby som mala prirodzeny porod a do toho mi vyvolavacka teda nezapada 😬

• Bez, neboj, dobre bude 😉 Maly vie najlepsie, kedy sa vypytat von, a on sa urcite vypyta v spravny cas 🙂 ale plne Ti rozumiem, ja chcem tiez prirodzeny porod a z vyvolavacky by som tiez nebola nadsena...

• Ahojte. Tak som si muza prave priviezla k svokre.
    Zoberem ho domov az ked pojdem aj ja. Tolko veeeela mam este dnes roboty 😦 A taaaaak mooooc som unavena 😞 Nejako to hadam vydrzim 😉

• Sponzor fóra
  • hojte. co nove?
    zuzi ty mas nejaky pocit, ci bude chlapec alebo dievca?
    ja mam ze chlapec 🙂

• Ahoj Levik 😬 Takze citis chlapca 😬 😵 Ja som tiez od zaciatku mala pocit, ze to bude chlap, najma preto, lebo Peto stale tvdil, ze on vie co urobil 😃 😃 no a tusim ozaj vie 😬 😃 😃

• ahoj mary. veru chlapca. ty mas podla coho ten pocit? mne to tak vychadza v tom kalendari, ale tiez podla toho ze nemam chut na sladke ale najdolezitejsie je, ze jednoducho sa mi tak zda 🙂 a aj moj muz si mysli 🙂 takze by to bol maly risko 😵

• Ahojte. Tak ja budem mat dievca. 😃 😃 😃

• fiha a je to uz iste jani? 😃

• Tak to este sni zdaleka nieje, ale ja som o tom presvedcena 😃

• fifi už sme tu tuším ostali len my dve 😃

• Levik, no ja som bola o tom presvedcena preto, lebo to tvrdil Peto 😬 sladke prve tri mesiace nechutilo ani mne, a potom zrazu sa to zmenilo a teraz som na sladkom zavisla 😃 😃 a tiez v tom kalendari mi vysiel chlapec, a aj sa to potvrdilo, takze ten kalendar ma asi nieco do seba 😬

Janne, tak gratulujem k babe 😃 😃

• Tak potom to bude isto baba, lebo v tom kalendari mi vysla baba. A vobec mi nebyva zle 😃

• Jani, nic neboj, tie nevolnosti este na Teba len mozu prist, este je skoro 😉 😃 ale mozno nepridu vobec 😬 a papat Ti chuti ? 🙂

• Janne: akoze fakt ze fakt tehu? 😉 fiha fiha 🙂

• Fifi akoze fakt 😃 😃
    Mary asi prave prisli 😬

• Jani nevymyslaj, napi sa, napapaj sa a bud v klude 😉

• marya jaka mamina! 😃 dobre, dobree 😉
    janne fakt, to su mozno len pocity ak si hladna 🙂 drzkaj sa 😉

• Jeana Ty herecka 😃 vsak sa uz psychicky pripravujem, do kelu, uz zacinam 7. mesiac a to som len teraz zistila, ze som tehu...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém