Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
ja idem buduci stvrtok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dobehnem :-D :-D Ja idem teraz az 25.11.....
Odpovedať
Ja idem v piatok, ale k inemu :-N
Odpovedať
baby cozeee? ja sa nestiham cudovat! janne tak gratulujeeeem! uuuzasneee! juj to bude zlate ako buduci rok budeme bavit o tom kto kedy koji, ako casto krpci spinkaju a ci sa aj vam tak pokakaju az za usi akoprave mne teraz Lili :-D :-D
Odpovedať
Dakujem Jani. Ked som ho uz dnes videla tak uz verim, ze je tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj tak je to super, si neverila, ze ta laparka pomoze.. ale aspon odputala pozornost ;-) inak my sme stale 2v1 a po dnesnej poradni si myslim, ze to este chvilku tak aj bude :-p krpec ma hlavu kdesi v polovici brucha, nechce sa pasovat do porodnych ciest, takze mozem poslickovat kolko chcem, nema to ziadny efekt.. teda okrem toho, ze si nacvicim dychanie :-|
Odpovedať
Vsetko je na nieco dobre. Ja uz idem domov. ani sa mi tam nechce, ked tam mam byt cely vecer sama 8-( To je hrozne, este, ze Robi nikam na sluzobky nechodi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani a uz to ma dnes za sebou, ci dnes mal len pripravu?
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, no len aby si nebola prekvapena, ako rychlo si to drobec rozmysli ;-) Neboj, hned tu bude medzi nami ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary ja mam len strach z vyvolavacky, resp. urcite ju nechcem, lebo sa mi doktori vyhrazaju koli cukru, ked do 11teho neporodim tak idem "umelecky" na to ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, neboj, ja si myslim, ze dovtedy sa vypyta drobec na svet ;-) a keby nahodou aj nie, tak ta vyvolavacka nie je nic take strasne, da sa to urcite zvladnut ;-) urcite to dobre dopadne x-)
Odpovedať
Baby uz som doma. Robim si tu brokolicovu polievku. Tak sa na nu tesim :-D Zuzi uz to ma za sebou. Zajtra by mal ist domov ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani tak ako sa ma robi? pozdrav ho mary vyvolavacku nescem ani za svet.. spravila som vsetko pre to, aby som mala prirodzeny porod a do toho mi vyvolavacka teda nezapada :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, neboj, dobre bude ;-) Maly vie najlepsie, kedy sa vypytat von, a on sa urcite vypyta v spravny cas :-) ale plne Ti rozumiem, ja chcem tiez prirodzeny porod a z vyvolavacky by som tiez nebola nadsena...
Odpovedať
Ahojte. Tak som si muza prave priviezla k svokre. Zoberem ho domov az ked pojdem aj ja. Tolko veeeela mam este dnes roboty 8-( A taaaaak mooooc som unavena :-( Nejako to hadam vydrzim ;-)
Odpovedať
hojte. co nove? zuzi ty mas nejaky pocit, ci bude chlapec alebo dievca? ja mam ze chlapec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Levik :-N Takze citis chlapca :-N x-) Ja som tiez od zaciatku mala pocit, ze to bude chlap, najma preto, lebo Peto stale tvdil, ze on vie co urobil :-D :-D no a tusim ozaj vie :-N :-D :-D
Odpovedať
ahoj mary. veru chlapca. ty mas podla coho ten pocit? mne to tak vychadza v tom kalendari, ale tiez podla toho ze nemam chut na sladke ale najdolezitejsie je, ze jednoducho sa mi tak zda :-) a aj moj muz si mysli :-) takze by to bol maly risko x-)
Odpovedať
Ahojte. Tak ja budem mat dievca. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha a je to uz iste jani? :-D
Odpovedať
Tak to este sni zdaleka nieje, ale ja som o tom presvedcena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifi už sme tu tuším ostali len my dve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, no ja som bola o tom presvedcena preto, lebo to tvrdil Peto :-N sladke prve tri mesiace nechutilo ani mne, a potom zrazu sa to zmenilo a teraz som na sladkom zavisla :-D :-D a tiez v tom kalendari mi vysiel chlapec, a aj sa to potvrdilo, takze ten kalendar ma asi nieco do seba :-N Janne, tak gratulujem k babe :-D :-D
Odpovedať
Tak potom to bude isto baba, lebo v tom kalendari mi vysla baba. A vobec mi nebyva zle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, nic neboj, tie nevolnosti este na Teba len mozu prist, este je skoro ;-) :-D ale mozno nepridu vobec :-N a papat Ti chuti ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne: akoze fakt ze fakt tehu? ;-) fiha fiha :-)
Odpovedať
Fifi akoze fakt :-D :-D Mary asi prave prisli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani nevymyslaj, napi sa, napapaj sa a bud v klude ;-)
Odpovedať
marya jaka mamina! :-D dobre, dobree ;-) janne fakt, to su mozno len pocity ak si hladna :-) drzkaj sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana Ty herecka :-D vsak sa uz psychicky pripravujem, do kelu, uz zacinam 7. mesiac a to som len teraz zistila, ze som tehu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?