Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
jeana jasne :-D zajtra od rana u kadernicky, na manikure a pedikure, u vizazistky atd. bude to narocne :-D :-D
Odpovedať
Ahojte devy. Vy mate dnes tu akcosku, co? Tak to aby som sledovala smotanku :-D Snazte sa byt co najviac pred kamerami :-D
Odpovedať
cauko jani. no pre teba sa vynasnazime :-D ako sa citis? a vies nieco nove o bez a bezatku?
Odpovedať
Ahoj. Mam sa celkom fajn, dakujem. A vy? Rastiete? Neviem nic nove. Akurat co mi Bez-manzel poslal nejake fotos a to je vsetko x-)
Odpovedať
rastieme, pomalicky. aj vy? a nevolnosti stale nic?
Odpovedať
Stale nic. Nastastie. Aj ja uz zacinam nejako rast :-D Ved uz som v 10tom tyzdni :-D
Odpovedať
tak to je super ;-) ja stale vyzeram len ako dobre prejedena :-D komu si uz vsetkemu oznamila novinku?
Odpovedať
Profilova fotka
Tu sa to schyluje k nejakej dobrej party tusim :-D :-D :-D Janne, uz 10. tt, no to ale leti =-) :-N x-) x-) zachvilu pojdes na prvy velky uzv x-) x-) x-) Baby, ja uz som dosiahla v pase 100 cm :-D :-D uz som predbehla muza :-D :-D
Odpovedať
mary a ty dokedy pracujes? do vianoc? ;-)
Odpovedať
Veru, leti to. Mary 100cm? To caka aj mna? Juuuj.
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, ano, MD mi vychadza presne od 24.12. :-N x-) A s dovolenkou a sviatkom uz len 26x do prace :-D :-D jupiii x-) x-) Janne, veru, uz som zo 65 cm na 100...a to este skoro tri mesiace bude rast =-) :-D :-D Nechcem vediet, kam az sa dopracujem :-D Uz si ani snurky na topankach neviem zaviazat :-D Jani, ozaj, buduci utorok nejdes do skoly nahodou ? :-D
Odpovedať
Nahodou idem :-D Dnes sa mi vonkoncom nechce, tak to presuniem na buduci utorok. Kedy tam budes?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja tam budem niekedy okolo 12:30...a Ty ? :-N
Odpovedať
Tusim mne vtedy zacina hodina. Tak stetneme sa pred tym? Na kafe do farmaceuta?
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, tak super :-D :-D Tak predtym sa mozme stretnut, to znamena kedy ? :-N Ten farmaceut to je to bistro na prizemi ? :-)
Odpovedať
Ano to je ono. tak sa mozeme stretnut o 12:00 :-D Dufam, ze na to nezabudnem. Ale uz si to pisem do kalendara, tak by som nemala zabudnut.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani nezabudni :-D Ja si to tiez pre istotu zapisem. Ale este Ti to budem pripominat dovtedy :-D :-D
Odpovedať
sa nam tu rozmohli sukromne stretka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda dievcata, tuto sobotu ci nedelu si nenecham ujst smotanku :-D dufam, ze nam zakyvate do kamery :-D :-D :-D
Odpovedať
@fifi ziadna smotanka nebude... asi si Judyniova pomylila termin a nedosla :-D :-D @levik... strasne mi to bolo luto ze sme viacej nepokecali, zial musela som sa "slusne" venovat aj spolusediacej... manzelka Jojovho partnera :-S a musim priznat ze dost nebolo o com hovorit... musime spachat nejake tehu stretko a musim sa konecne zas po dlhej dobe zucastnit aby sme prediskutovali "kose na plienky" :-D :-D :-D inak drobcek bol fakt zlatyyyyy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda taka skoda ]-( uz som si vylestila obrazovku na telke ;-)
Odpovedať
juj tak to som aj ja sklamana. :-( Judiniova uz asi cez vsetky tie plastiky nedovidi na kalendar 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
alebo bohvie kde sa zabudla chudinka :-D
Odpovedať
Tak nic. Aspon nebudem nestastna, ked to nahodou nestihnem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, aj ja si vezmem z tejto situacie taku istu vyhovorku :-D
Odpovedať
vy ste ake zlate :-D a co tu tak skoro buntosite? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no buntosime :-D zas ako kazdy pracovny den som si zmyslela , ze pojdem do prace :-D
Odpovedať
to co mas za napady, fifi? :-D :-D :-D ja som sa zobudila skor, aby som sa naranajkovala s maminou a drahym, vystrojila ich do prace a maminu na bus a idem si asi naspat lahnut k Lili :-D :-D sice neviem ci sa zmestim, lebo lezi cez celu moju postel v detskej ;-) zlatko moje x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tisko zavidim lenosenie :-p
Odpovedať
juj aj ja tisko zavidim. Ale uz to v tej praci nejako dobojujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?