Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jeana jasne 😃 zajtra od rana u kadernicky, na manikure a pedikure, u vizazistky atd. bude to narocne 😃 😃

• Ahojte devy. Vy mate dnes tu akcosku, co? Tak to aby som sledovala smotanku 😃 Snazte sa byt co najviac pred kamerami 😃

• cauko jani. no pre teba sa vynasnazime 😃
    ako sa citis?
    a vies nieco nove o bez a bezatku?

• Sponzor fóra
  • Ahoj. Mam sa celkom fajn, dakujem. A vy? Rastiete? Neviem nic nove. Akurat co mi Bez-manzel poslal nejake fotos a to je vsetko 😵

• rastieme, pomalicky. aj vy? a nevolnosti stale nic?

• Stale nic. Nastastie. Aj ja uz zacinam nejako rast 😃 Ved uz som v 10tom tyzdni 😃

• tak to je super 😉 ja stale vyzeram len ako dobre prejedena 😃
    komu si uz vsetkemu oznamila novinku?

• Tu sa to schyluje k nejakej dobrej party tusim 😃 😃 😃

Janne, uz 10. tt, no to ale leti 🤔 😬 😵 😵 zachvilu pojdes na prvy velky uzv 😵 😵 😵

Baby, ja uz som dosiahla v pase 100 cm 😃 😃 uz som predbehla muza 😃 😃

• mary a ty dokedy pracujes? do vianoc? 😉

• Veru, leti to. Mary 100cm? To caka aj mna? Juuuj.

• Levik, ano, MD mi vychadza presne od 24.12. 😬 😵 A s dovolenkou a sviatkom uz len 26x do prace 😃 😃 jupiii 😵 😵

Janne, veru, uz som zo 65 cm na 100...a to este skoro tri mesiace bude rast 🤔 😃 😃 Nechcem vediet, kam az sa dopracujem 😃 Uz si ani snurky na topankach neviem zaviazat 😃 Jani, ozaj, buduci utorok nejdes do skoly nahodou ? 😃

• Nahodou idem 😃 Dnes sa mi vonkoncom nechce, tak to presuniem na buduci utorok. Kedy tam budes?

• Ja tam budem niekedy okolo 12:30...a Ty ? 😬

• Tusim mne vtedy zacina hodina. Tak stetneme sa pred tym? Na kafe do farmaceuta?

• Jej, tak super 😃 😃 Tak predtym sa mozme stretnut, to znamena kedy ? 😬 Ten farmaceut to je to bistro na prizemi ? 🙂

• Sponzor fóra
  • Ano to je ono. tak sa mozeme stretnut o 12:00 😃 Dufam, ze na to nezabudnem. Ale uz si to pisem do kalendara, tak by som nemala zabudnut.

• Jani nezabudni 😃 Ja si to tiez pre istotu zapisem. Ale este Ti to budem pripominat dovtedy 😃 😃

• sa nam tu rozmohli sukromne stretka 😃

• teda dievcata, tuto sobotu ci nedelu si nenecham ujst smotanku 😃 dufam, ze nam zakyvate do kamery 😃 😃 😃

• @fifi  ziadna smotanka nebude... asi si Judyniova pomylila termin a nedosla 😃 😃
    @levik...  strasne mi to bolo luto ze sme viacej nepokecali, zial musela som sa "slusne" venovat aj spolusediacej... manzelka Jojovho partnera 😒
    a musim priznat ze dost nebolo o com hovorit... musime spachat nejake tehu stretko a musim sa konecne zas po dlhej dobe zucastnit aby sme prediskutovali "kose na plienky" 😃 😃 😃
    inak drobcek bol fakt zlatyyyyy 😵

• teda taka skoda 😠 uz som si vylestila obrazovku na telke 😉

• juj tak to som aj ja sklamana. 😞 Judiniova uz asi cez vsetky tie plastiky nedovidi na kalendar 😦

• alebo bohvie kde sa zabudla chudinka 😃

• Tak nic. Aspon nebudem nestastna, ked to nahodou nestihnem. 😉

• veru, aj ja si vezmem z tejto situacie taku istu vyhovorku 😃

• vy ste ake zlate 😃 a co tu tak skoro buntosite? 😬

• no buntosime 😃 zas ako kazdy pracovny den som si zmyslela , ze pojdem do prace 😃

• to co mas za napady, fifi? 😃 😃 😃
    ja som sa zobudila skor, aby som sa naranajkovala s maminou a drahym, vystrojila ich do prace a maminu na bus a idem si asi naspat lahnut k Lili 😃 😃
    sice neviem ci sa zmestim, lebo lezi cez celu moju postel v detskej 😉 zlatko moje 😵

• tisko zavidim lenosenie 😛

• juj aj ja tisko zavidim. Ale uz to v tej praci nejako dobojujem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém