Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • kamoske vyliezla mala z vysokej stolicky na jedenie a z tej spadla.. a nic, je v pohode.. takze postel v porovnani s tym asi nic nie je 🤔

• moj manzelik kvoli tomuto preluskal vsetky zahranicne "crash testy" na stolicky a vybral tu najbezpecnejsiu 😉
    matenka, aj my mame v obyvke taky straaasne chlpaty 10cm vyskoky koberec a tiez nad tym rozmyslam, ako to bude ked zacne lozit 😬

• jeeeeeeeee baby jaké zlaté keď to tu tak čítam, tie Vaše starosti s babätkami...trošku aj závidím..hehe

jeana takého drobčeka mať doma..aj keď ma obklopujú neustále malé detičky,bratov syn má rok a pol, sesternica môjho manžela majú mesačné bábo a do dvoch týždňov sa má narodiť dievčatko aj mojej najlepšej kamarátke,tak sa tešíííííííím

• Sponzor fóra
  • sup hore 😉

• ale nam to tu upada 😮

• Dobre ranko. Veru upadame. 😞
    Dnes idem na vianocne 😃 😃 😃 😃

• uz som sa zlakla ze ste zamrzli 😃 😃
    my sme boli na vianocnych v nedelu a veelmi sa pacilo aj Lili, cely cas spinkala a potom este aj doma -4hodky 😃
    spachtos jeden...
    bolo tam milion ludi a ja som cez nich mala odniest na labilnej papierovej tacke 3 horuce punce... si viete predstavit... smrt v ociach a jedem! 😃 😃 😃
    nastastie prisli do ciela cele 😃 inak aj ta predavacka si myslela ze sa vratim o 2 minuty pre nove 😃 😃

• Ahojte 🙂
    Ja som bola na vianocnych vcera vecer na chvilu, som pozrela ako to tam vyzera, kopec ludi tam bolo, tak som sa otocila a isla domov 😃 😃 akosi ma v tomto stave nebavi sa pretlacat pomedzi tolko ludi 😃

• Vsak si nejaka sikovnica. Ja som zvedava, ako bude dnes. Nemalo by tam byt dufam tak strasne plno.

• Jani, snad nebude vela, ale to som si myslela aj ja vcera, ze pondelok, tak bude klud, no ale plne mesto 😠 😃 vsade plno, dlhe rady, aj obchody prepchate...bavi ma to tak 15 minut a staci 😃 😃

• my sa so siciliou chystame na vianocne niekedy cez tyzden a cez den, ked bude menej ludi 🙂

• No to sa Vam ale planuje, kes ste na materskej, co?

• Ja tam tiez skocim niekedy cez obed, pripadne aj na obed na nejaku cigansku alebo lokse 🙂 robim 5 minut odtial tak mozem mat vianocne menu castejsie 😃 😃

• jeana aj my sme boli v nedelu na trhoch, skoooooooda ze sme sa nestretli.. milion kocikov tam bol, nielen ludi.. sme sa vytesovali s muzom, ze o rok pojdeme aj my s kocikom 😵

• inak jeana 3 punce? pre muza, teba, a lili? 😃 😃
    marya zavidiiiim.. tiez som tam obcas zasla, ked som robila v centre, je to fajn pre zmenu v obedovom jedalnicku.. inak isli sme poobede, nech sa nemusim pretlacat, vecer by som tam asi nesla. ale v nedelu som tam videla aj tehulu uz tak v 8. mohla byt..

• Sponzor fóra
  • No Levik veru pre tehule nic moc, milion nevsimavych ludi a pretlacat sa medzi nimi s takym kotlom... 😛

Aj my sa tesime, ze o rok pojdeme s kocikom 😃 😃

• marya a zajtra nejdes do gpn, lebo ja hej ? 🙂

• babyyy ja som sla dnes sem dole peso sa kocikovak za kamoskou a ona, ze co budeme len tak v parku, ze hybaj na trhy. Takze sme tam boli dnes na obed ako take musky svetlusky, obe s cyklamenovymi kocikmi 😃 😃
    cez obed sa kludne dalo, nebolo tak plno a bolo supeer 😉
    tak tam mozme dat niekedy cez obed spicha, Sic, Bez, Mary, my... kto sa prida? 😃 😃 😃
    Levik ty to mas troska dalej, vsak?

• Levik, veru sa tam zajtra rano chystam 😬 ale len na krv, Ty mas poradnu ?

Jeana, ja som za stretko 😬

• jeana mam to veru trochu dalej, ale ten posledny tyzden pred vianocami tam budem vediet odbehnut 😉
    mary o 9.30 idem do poradne

• Caute kocky, strasne davno som tu nebola, len ked tak citam tie miery Vasich drobcov, pridam aj ja nase, akurat sme dnes boli na poradni (mame takmer 6 mesiacov):
    Petulik: 69 cm, 8900 g 😃
    Lucinka: 67 cm, 7400 g.......
    su to mackovci......... 🙂

• Ja uz teraz zijem vacsinou len na konikovi, takymi mamickovskymi starostami....a finisujem VS, diplomovka a tak, takze nestiiiham......... 😬

• elenita ty mas dvojicky??jeeeee zlate...aj moja kamaratka je z dvojiciek vola sa Lucia a jej brat Peter... 🙂 a drzim palce pri diplomovke..

aj my sa chystame s drahym dnes asi na tie vianocne trhy pozriet, na punc,medovinku no uvidimne este co si dame..hehe

• ahojte,
    dlho som tu nebola... nejak nam to tu ale mrzne kocky, asi vas zabavaju deticky 😉

• Ahoj Fifi.
    To vies, vianocne stresy. Vsetci nakupuju a nestihaju. Asi tak ako ja 😃 😃 😃
    A ty co nas nove?

• ahojte baby.. tiež som sa tu dlho neukázala.. všetci už nakupujete darčeky? aj ešte ani rozmyslené nemám, čo komu kúpiť.. mám taký pocit, že všetky inšpirácie sa mi už minuli.. 😮

• ahojte...
    ja mam nakupenych len zopar darcekov zatial.. ostatne dokupime buduci tyzden v Rakusku, prvy krat pojdeme niekam sami bez Lili na dlhsie... uvidime...
    ja zacinam rozmyslat co piect, ale so susedkou sme vymysleli strategiu. Kazda upecieme zopar druhov a polovicu z kazdeho si vymenime... a budeme vyzerat ako veeelmi sikovne gazdinky 😃 😃 😃

• Tak to je super strategia. Skoda, ze nemam take susedky. Podla mna tie moje ani nepecu 😬

• toto je moja jedina normalna susedka... ostatne nevedia ani co su to vianoce.. max ze kupia vtedy svojej malej kefe na topanky (yorkshir, alebo ako sa to pise 😃 ) novu Gucci tasku 😃 😃 😃

• jani ideme do toho pecenia? 😃
    ja tento rok nejako nestiham ani darceky kupovat, nieco som stihla pred porodom, ale inak 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém