Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Zuzi a mas nejake recepty, ktore robievas na vianoce? Ja som rozmyslala nad medovnickami, ale este som nenasla recept, ktory by nebol tvrdy ako drevo. A stihas popri malej nieco napiect?

• jani mam nejaky novy recept, ze sa cesto robi v pekarnicke 😉 tak nejaky cas usetrim.. najprv ich vyskusam a otestujeme, ci budu dobre 🙂

• caute kocky 🙂

mam napecene medovniky podla ineho receptu ako vlani, a zatial su tvrde.. nie ze ako kamen, ale teda vlani boli makksie, tak som zvedava, co sa este bude diat. ale ved ked bude treba, dam k nim jablcko alebo korku

dufam ze aj buduci tyzden sa stretnete na vianocnych trhoch, lebo ja to tento tyzden nestihnem 😞

• Sponzor fóra
  • Levik a aky mas ten recept na medovniky? Lebo ja by som velmi chcela tento rok upiect, len sa bojim skusat hocijake recepty. Posli prosim 😉

• jani poslem ti vecer.. minulorocny aj tohtorocny

• Dakujem 😃 Budem vypekat vianocne dobrotky 😃 😃 😃 😃

• no my zatial bývame u babky takže napečené bude a ani nemusím ja,bo babka to miluje vypekať a vyvárať 😉 takže tento rok mám trochu viac času na iné veci...keďže asi do 22-23 budem ajtak pracovať... 😐

• sme sa zase prepadli na druhu stranu 🤔
    tak ako baby, vo vianocnej nalade?

• jani uzivam si, ze tu mam svokra a nemam ruky vytahane po kolena 😃 mozno stihnem aj nieco napiect 😉

• zuzi super. a ako sa s ninkou mate, co nove?
    inak tento tyzden tu strasne blbli IP. som chcela napisat, ze buduci tyzden mozem prist pondelok, utorok alebo stredu na trhy cez obed do mesta.

• hou, hou hou, co sa to tu deje?
    kde ste vsetky? co vsetky vypekate?? 😃 😃 😃

• hojte, tak co, tato streda plati? mam zabezpecene aj kocikovanie, lebo krpata ked sa netrasie kociar, hned reve 🙂

• no ja by som mala prist. ked sa upresni kedy a kam 🙂

• aj my sme v poho na stredu....
     😉
    nedame tie vianocaky? 😬

• jasne ze vianocne, ale ze kde presne a kedy 🙂 vyzera to ze sme tri iste? idem skusit poslat IP, nech vedia aj baby neseptembrovky

• Sponzor fóra
  • tak stale mi nefunguju IP 😞

• Levik mne funguje 😉 Len tu to nejako zaspava 😉
    Robila som tie medovnicky, co si mi poslala. Celkom boli fajn, tak som zvedava ako stvrdnu, respektive nestvrdnu 😃

• jani tak posli IP, lebo mne zakazdym zamrzne stranka
    fajn akoze makke?
    a co tvoje brusko? 🤔

• ahojte maminy 😉
    ako vidim, mate sa super, to som rada 😃 blizia sa vianoce, uz druhe manzelske a podaktore uz teda aj rodinkovske 🙂
    nuz aj v ZA chystame stretko pri vianocnom punci, snad sa niekedy v tomto storoci dopracujem aj do BA 😃

• no zuzi, ake velke plany 😉

• no Jani, ani nie velke, take prijemne 😃 tesime sa na vianoce, kupujem kravinky do bytu, v januari lyzovacka.... juj 😃 skoda, ze nie som blizsie, udajne v auparku maju skvelu fialkovu vyzdobu na predaj, ja to nejak v ZA neviem zohnat 😬

• Ahojte.
    Jani brusko je zatial take ako bolo pred mesiacom. Mozno trosicku vacsie. Ale ono za chvilku vybehne 😃
    Fifi a kde maju v Auparku taku vyzdobu? Mas tusim lepsi prehlad ako ja 😬

• Jani neviem kde presne, pisala mi kamoska, ze bola cez vikend v BA v auparku a ze tam mali fialovu vyzdobu vianocnu, tak si na mna spomenula 😃 taku totiz zhanam, ale tu v ZA su dost obmedzene moznosti 😬 farby vsetky, okrem fialkovej 😠

• baby a co bude s tym stretkom zajtra? bude ci nebude
    jani mne vyskocilo poriadne minuly tyzden, to bol 19.tt  😵 uz tam kukuliatko aj robi salta o 106, citim to stale silnejsie, ale stalo slabo 😵

• Juj tak to uz mas skoro polovicu za sebou. Strasne rychlo to bezi. Ved aj ja sa nestiham ani sledovat.
    Zajtra je stretko? A ja zasa o nicom neviem? Kde to zijem?

• jani mne sa ani nezda ze strasne rychlo. mne sa zda ze som tehotna celu vecnost 😃
    stretko to na trhoch, zajtra. jeana aj bez sa o to zaujimaju ale inak neviem. mne sa neda poslat IP ostatnym babam..

• Jaj tak to by bolo fajn. Ja by som mohla vybehnut, lebo zajtra ide vsetci do Prahy a ja idem az vo stvrtok,tak tu bude klud.

• no tak posli prosim ta tu IP, ak ti to nemrzne ako mne. ze o 12. alebo tak nejak tam niekde pri strome trebars

• Ja by som bola aj za jednu hodinu. o dvanastej len odchadzaju 😬

• nemozem. o 14. musim byt spat na poradu poslednu tohtorocnu. tak to zase nevyjde? 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém