Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • No ved vravim, ze Ty este aj den pred porodom budes sportovat 😉 😬

• uvidim 🙂
    vybavicku uz mas komplet? aj zbalene tasky?

• Tasku som si zbalila predvcerom 😬 a vybavicku mame komplet, len vanicku este nemame, ale to uz kludne necham na muza, moze zakupit aj ked budem v porodnici 🙂 a vy, uz mate kocarik ? a manzel chce ist k porodu ? 😵 a ozaj, ides s epi ci bez ?

• Sponzor fóra
  • kocik nemame, teraz sa snazim objednat tu postielku, k nej komodu, ked to vybavim, objedname kocik. manzel sa k porodu chysta, uz ma aj naplanovanu predbezne dovolenku 2 tyzdne po termine, zlaty je 😵 tvoj? epi nechcem.. protivia sa mi vsetky tie hadicky, dufam ze nebudem ziadne potrebovat

• Ja som na tom podobne, tiez nechcem epi, ked si predstavim, ze kam to pichaju a tak...no radsej bez epi 😬 aj moj sa chysta k porodu 🙂 a kedze ma take zamestananie, ktore mu to dovoli, tak odkedy som na materskej, si spravil doma home office a pracuje z domu ak moze, aby mohol byt doma s nami 😵 😵 su zlati, ze sa tak snazia a tesia ti buduci tatovia 😵

• jeej to mas super 😉

• No, idem sa ucit ja dalej na ten stvrtok 🙂 Tak zatial prajem pekny den a prijemne tehulkovanie 😵

• babyyy hmmmmmm ake osviezenie diskusie 😃
    mary, priznam sa ja som uuuuuuuuuplne zabudla, ze ty uz to mas za par 😃 veelmi drzim palce 😉
    hlavne sprav rychlo tu poslednu skusku aby si uz mala klud 😉

levik, to uz aj vy ste taki velki? si pripadam ako keby sa mi zastavil cas na MS.. to je tym ze vobec neprispievate pravidelne 😃

• ale kde su ostatne nezvestne? 🙂

jani ved aj vy ste uz velki 😉

• teda babym, ste hodili sukromny chat? 😃
    mary este si uzivaj, kym je malinky v brusku.. aj ja som ninku vytlacala myslienkami a veru teraz by som si priala aby bola aspon hodku este v brusku 😬
    k tomu dychaniu.. ked uz prislo na to, ze by som mala cosi predychavat, tak som sa absolutne nevedela sustredit a dychala som ako mi to islo, sak aj mi museli dat kyslik 😵
    dnes sme boli s janne na prechadzke, teda takom mensom behu s kociarom 😃 tiez uz ma pekne brusinko

• Ahojte baby. Tak som rada, ze sa to tu trochu pohlo.
    Veru cas leti a marya uz bude dalsia mamicka 😉 a potom Levik a potom ja 😃
    Juj uz nech to je 😃

• cauko jani. mas aj fotky na konovi? ked uz mas brusinko ako pise bezaz

• Ahoj Jani. Nemam. Mam tam len foto drobca z nejakeho 13tt tusim. Mojmu muzovi sa to nepaci, ze je vsetko na internete, a pravdu povediac ani to tam velmi nechcem davat. Brusko je take gulate, ale zatial nieje nejako velke. A tvoje? To uz je o 5 tyzdnov vacsie 😃

• ved ani ja nemam nic na konovi. ale mam aj dalsi dovod, obycajnu ludsku zavist.
    no moje je gulate aj velke. take ako budes mat o 5 tyzdnov 🙂

• Ved uvidime. Vsetci mi hovoria, ze brusko je malinke. Ale mne to ani nevadi. Ved velkeho brucha si este uzijem. Jani kedy planujete kupit kocik? Az po narodeni? A aky to mas vyhliadnuty?

• Sponzor fóra
  • hihi mne hovorili tiez este pred vianocami a ti poviem, rozculovalo ma to 😃
    kocik ideme kupit concord fusion. teraz vybavujem postielku a komodu - mam vyhliadnutu len je to mimo BA a neviem sa tam dovolat 😠 a potom hned poriesim kocik. a ty?

• No ja to tiez nebudem nechavat na cas po... Kupim ho tak v aprili, maji aby som bola pokojna, ze uz je doma. Aj ja som najskor rozmyslala nad concord fusion, len ten moj ABC design to zatial vyhrava.

• to je trojkolka?
    a postielku? ja chcem od firmy dekra iva v ceresni. musim ist pozriet do avionu, tam mali zopar od tohto vyrobcu

• Hej je to trojkolka, ale maju aj stvorkolky. Posielku sme uz kupili. V Brne, ale netusim aky vyrobca. Proste sa mi pacila 🙂

• a co okrem postielky mas? 😉

• To je vsetko. Asi 3 kusky oblecenia 😬 . Nakupovat budem az budem vediet pohlavie 😃

• no tak dievcata, tretia stranka, taky upadok tu este nebol 😬
    ako ide zivot?
    nam pekne, ideme na predlzeny vikend "naposledy sami dvaja" 😵

• jaaj jani uzite si to kym mozte 😃

• Veru Jani, uzite si to. Ja tiez este vymyslam veci v dvojici 😃

• diky
    jani uz citis babo?

• Veru ze citim. Niekedy mam pocit, ze si tancuje a vobec nebere ohlad na to, ze som prave v kine, alebo na porade 😉

• hehe jani a co cakas? uz sa budes podriadovat len jemu 😃

• moje je tiez riadny vymyselnik, napriklad ma rado steki v boku 😃
    a co myslite, marya je uz mamina? 😵

• Podla mna uz je, lebo dlho nenapisala. Juj tak ona sa uz isto vytesuje z drobca 😃

• no co ta mary? kto ma na nu cislo?? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém