Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ja som mala, len nejako som ho asi zmazala :-( Sikovna.... Alebo som si ho neulozila?
Odpovedať
Profilova fotka
ale nam to tu upada... nuz od svadby dalekooooo ;-)
Odpovedať
Veru. Ale skoda....
Odpovedať
Profilova fotka
jani ze.. by som si to zopakla.. teda bez migreny.. ale inak vsetko :-D
Odpovedať
caute babizne :-D mne svadba raz stacila :-D o mary nic?
Odpovedať
Profilova fotka
levik niiic, je to pacmaga.. chodim aj smirovat na kona do albumu, ci nie su nove fotky, ale zatial nic.. nemala jeana na nu cislo?
Odpovedať
Veru aj mne stacila jedna... :-D :-D :-D
Odpovedať
Jani kedy ides na matersku?
Odpovedať
do konca marca budem robit, ak mi bude dobre. a ty?
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) marya vas kraasne pozdravuje a ospravedlnuje svoju absenciu, z dovodu zaneprazdnenia svojim zlatickom (Petkom) ktory sa narodil 29.1. a je vraj kraaasny (co verim ;-) ) a porod bol vraj rychly a tesi sa na dalsi x-)
Odpovedať
Jejda tak konecne info :-D :-D :-D :-D :-D Gratulujem k Petkovi. Jani aj ja robim do konca marca. Potom mam dovolenku a potom uz materska. Uz nech to je.
Odpovedať
pridavam sa ku gratulaciam.. super ze je vsetko v poriadku :-) jani to mas teda furu dovolenky. ja budem dovolenkovat mozno tak posledny marcovy tyzden. som myslela ze sa to preplaca, ale nie, musim vycerpat uz mame doma postielku a komodu a ideme objednat kocik x-) u vas co nove? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jani (levik) booze jake bruseno zlate ty uz mas, podla tejto foto v pase x-) v akych ste aktualne tyzdnoch babulky? co nove vasi drobci? levik, vy ideme do Fusion, tusim, vsak? ;-) kedy bude stretko nech popozerame tie brusena ? :-D
Odpovedať
jani (jeana :-) ) my uz 28.tt x-) objednavame fusion, v cesku, maju akciu na svetlomodry minulorocny tak to vyjde lacnejsie. ty mas aky kocik? a uz vozis lili v sportovom ci stale sa jej paci vo vanicke? veru stretko, mohlo by nejake byt ;-) ale asi az ked skonci chripkova epidemia :-)
Odpovedať
28??? uz??? vobec nestiham, ako to vsetko letiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-N jj, presne ked zmizne chripka, uz mi to lezie na nervy, lebo nikam nemozeme ist :-S fusion je super, bol jednym z favoritom na zaciatku. Ma ho moja susedka "spolukocikarka" :-D a velmi si ho chvali ;-) my sme nakoniec kupili Jojovho favorita Bugaboo Cameleon ;-) tiez super... v sportovom sme asi tyzden a Lili je z toho uplne nadsena :-D uz ma cica 7 mesiacov a 3 zubky x-) pisala som si este na gmaili s Maryou a supeer, prisla do porodky uz na 6 cm otvorena, takze viacmenej rychly a bezbolestny porod x-) Petko mal 3200g a 49cm... ved da este detaily ;-)
Odpovedať
jani uz x-) inak kym som nebola teho a videla som na konovi nejakej babe cislo pod 30 myslela som, ze to uz musi kazdu chvilu rodit :-D fiha to si beriem priklad z marye x-) tesim sa aj na nejake fotecky
Odpovedať
levik :-D marya to ma vraj v rodine taketo rychle porody x-)
Odpovedať
Ahojte. Takze my budeme mat napokon Viktoriu :-D :-D :-D Podla dnesneho ultrazvuku som v 22tt. Celkom to leti :-D Bruchu nemam nejake velke. Aspon sa mi nezda. Ale mala je velka ako ma byt, tak mi to nevadi :-D Ja som este na pochybach co sa tyka kocika. Paci sa mi aj Gesslein, tak neviem.
Odpovedať
supeeeeer ze existuje facebook, vdaka nemu to viem uz o hodku skor :-D supeeeeeeeeer janne, este raz congratulation!!! ;-) x-)
Odpovedať
Svet je taky malicky s internetom :-D Dakujem
Odpovedať
jej jani gratulujem ;-) som prave prisla zo zatahu v obchodoch :-D
Odpovedať
levik a co sa ti podarilo ulovit, resp co ti este chyba do vybavicky? ja som si akurat uvedomovala, ze je zopar veci, ktore som mala v zozname ako "zarucene potrebne" a ani som ich este nevytiahla ani nevytiahnem ]-( :-|
Odpovedať
dobre ranko oblecenie uz mam, chyba mi komplet kozmetika a par drobnosti - hrazdicka, lampa k postielke, prebalovacia podlozka, a idem usit hniezdo x-) co zarucene potrebne si nepotrebovala?
Odpovedať
Dobre ranko. Tak ja som to dobojovala na PN. Mam chytene priedusky, co je moj kazdorocny problem. Tak idem od zajtra lezat.
Odpovedať
Profilova fotka
nazdar chorobo ;-) pekne hajde domov a lezat.. aby viktorka mala zdravu mamicku x-)
Odpovedať
jani to nie je dobre.. poctivo vylez a nech sa muzo stara
Odpovedať
Veru. uz sa tesim, ako sa prespim ;-) Zuzi tu navstevu odlozime az ked budem zdrava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Dlho som tu nebola a pozeram ze som bola na pretrase :-D Ale konecne som sa sem dostala :-) Ako Jeana uz prezradila :-D , 29.1. sa nam narodil Petko, hodila som uz par foto do albumu x-) a ked spinka, tak je strasne zlaty, ale ked vresti, tak sa mu vyhrazam, ze ho vratim do porodnice :-D porod som mala super a rychly, ziadne kontrakcie som necitila, cele to trvalo dve hodiny :-N :-D ... :-D Jani, gratulujem k Viktorii, super, ze Ti vyslo dievcatko ako si chcela x-) x-) x-) A pekne sa vyliec, joj co by som ja teraz dala za to keby som sa mohla poriadne vyspat... :-D este si to uzi kym je malinka v brusku ;-) :-N
Odpovedať
mary hura ;-) sup sem http://www.modrykonik.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?