Svadba je za nami. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...už je to tak, už som "v tom" v chomúte tom manželskom... Milé sedmičky a sedmičiakovia, keďže už máme/máte všetky "po tom", rozhodol som sa založiť novú tému. Verím že spolu pokecáme o tom, aké to bolo, čo vyšlo a čo nie, aká bola svadobná noc, xixixi ;-) Ak chcete, podelíme sa spoločne s radosťami i starosťami, čo-to sa o sebe dozvieme, a keď bude treba, aj si poradíme v ťažkostiach, ktoré určite prídu... Takže: ak súhlasíte...
Odpovedať
Profilova fotka
mary, my chodievame s drahym na lyzovacku kazdy rok na Donovaly, ale je to chata zamestnavatela, takze s tym ti asi moc nepomozem, ale skus cez google vyhladat nieco, myslim ze nieco take ako www.ubytujsa.sk alebo nieco podobne....
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka baby :-) aj ja poznam taketo stranky ako limba a podobne ale islo mi presne o to, ze ak mate neake dobre skusenosti sa podelit, my mame kontakt na jednych super pri zvolene na lyzovacku alebo letne dni ako stvorene ak by ste mali zaujem o kontakt piste rp :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
maryloou ty nemozes spat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nie len my mame casovy posun, a je o hodinu menej a kedze som koncila o 9 vecer a doma som bola okolo 10 pm tak som len vtedy dosla na net! a to bol ten cas 8-) kamilla23 a ty ako to ze si tu bola v takom case?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ranostajky :-D
Odpovedať
ja o takom case som uz v praci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja zase pri pc :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko a dalsi tyzden pred nami :-) a uz iba 4 tyzdne do vyrocia a ja stale nemam nic vymyslene
Odpovedať
ahoj kami - ja tiez este nemam nic vymyslene :-S
Odpovedať
ahoj dani, ved ty ani nemusis ty das romanovi ten najkrajsi dar co nosis pod srdcom ;-)
Odpovedať
kami - ale to si bude musiet este minimalne mesiac po vyroci pockat :-)
Odpovedať
myslim ze mu to nebude vadit ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ok, tak mu kupim iba nejaku kartu a dopisem, ze darcek pride v auguste :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krasky, vsimla som si, ze malibuu zmenila foto, uz sa im narodilo babatko, asi som nepostrehla, vieme co maju??? ;-)
Odpovedať
ja som nevedela ani ze je tehu :-)
Odpovedať
mne sa zda, ze cakala dievcatko, ale nie som si ista..
Odpovedať
som sa pozeral do albumu tak maju chlapceka (29.5.) ;-)
Odpovedať
aha, tak to potom bola crysmile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky....ja tiez rozmyslam nad darcekom...a stale nic... :-|
Odpovedať
ahojte zenusky :-) moj manzelik vcera povedal , ze vyrocie oslavime v restike kde sme mali hostinu a urobime z toho tradiciu ;-) velmi milo ma prekvapil :-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja by som rada,ale na Slovensko sa nedostaneme :-(
Odpovedať
zlaty a tam kde ste mali oslavu v taliansku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano 14.jula tu....v restauracii kde sme boli spolu prvy krat ked sme zacali spolu chodit
Odpovedať
tak z toho mozte urobit tiez tradiciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami, aj my sa chystame oslavit nase prve vyrocie v restike, kde sme mali svadbu, zhodli sme sa na tom uz davno, a tiez z toho planujeme urobit tradiciu.. citili sme sa tam velmi dobre a samozrejme nas k tej restike vzdy budu viazat krasne spomienky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my sme sa tiez zhodli s manzelom na slavnostnej vecery :-) ale kedze sme mali hostinu v kastiely, tak tam vecera nebude moct byt, musime teda este vymysliet nejake miesto cinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My to asi tiez poriesime tak nejako podobne, len si tiez musime najst nejaku prijemnu restiku, kedze tam, kde sme mali svadbu sa to neda ;-) Je to prakticke, netreba vymyslat nic nove a naozaj sa da z toho spravit pekna tradicia. Babulky, chystate sa niekde na dovolenku??? My ano, ale este nevieme kam....
Odpovedať
kati my sa chystame ,,k malte,, ale aj tak sa tesim ved to bude nase hniezdocko :-D inka ako ste s domcekom na tom vy? zelam vam pekny vikend ;-) dnes som v robote iba doobeda ,ideme ku svokrovcom na vychod moc sa nam nechce v tom teple cestovat 500 km ,ale musime
Odpovedať
kde ste vsetky? uz dovolenkujete? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kami ja som tu ale neako to tu "mrzne" alebo skor topi sa :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?