První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • Tweetinka držím palce, aby sa váš vzťah uberal tým správnym smerom. Veľa šťastia prajem 😉

Jani a už ti prišli rozvodové papiere?

• tweetinka...takže si nedala tie papiere???? 🙂

moncuska, ešte nie...ale u nás je ten problém, že môj manžel sa stále nechce o tom rozprávať...vraví, že na čo sa v tom chcem vŕtať, že to mám nechať tak... 😞 😞

• jani ale manzel musi pochopit - ze nehovorit o probleme je problem..tym,ze sa o tom nehovori - neznamena,ze to zmizne..booze niektory chlapi su taky skupy na slovo...v takychto veciach - ale nekomunikacia o problemoch a ich nasledne riesenie je najvacsi problem v manzelstve...

• Sponzor fóra
  • to je neskutočne egoistický prístup - nechcem sa o tom rozprávať a basta... 😠 Šľak by ma z toho trafil! Takže vlastne vôbec nevieš na čom si... 😐

• To je podla mna sebaobrana - aby nemusel priznat chybu.

• presne ako vraví janga...nechce to rozoberať, aby nemusel priznať chybu...a ani ja...včera som mu navrhla opäť rozhovor, nechce sa v tom vŕtať, vraj, prečo to nenechám tak ...tak som mu povedala, že nechám...a začala sa krutá ignorácia z mojej strany... 😴 😛

myslím, že keď o tom nechce hvoriť, má za ušami (možno ešte stále čosi mimo domu pokúša) a ja som akože zadné dvierka?????? no to teda nie, drahý môj... 😠 😠 😠

• Janino - na ktorej stranke si cca pisala o Tvojej situacii? vcelku ma zaujima.. a je tu toho eeextremne vela.. a rada by som si to precitala.. Ze vdaka 🙂
    A nepodala som to.. U nas.. to by bolo na dlho.. ze co sa vlastne dialo-nedialo.... Ale urcite to nebolo take zavazne 🙂 aaaalen ie.. posilnilo nas to.. a myslim, ze v konecnom dosledku este viac zbilizilo.. aj ked.. neviem ci sa to este da 😃 😃 😃
    zelám co najkrajsi zaciatok tyzdna 😎

• tak to je super...teším sa s tebou 😵 😵

naša situácia je nezvrátiteľná....už nechcem...

a písala som o tom tu...v tejto téme 😉

• str.98... 😎

• Ahojte,
    tweetinka velmi si ma potesila, ze sa to urovnalo, ved v kazdom vztahu prichadzaju problemy. Velmi drzim palce, aj tebe janino, verim, ze bude dobre a ver tomu aj ty a bude!!! po burke vychadza slniecko 😉

• Ahojky, chtěla bych všem, které čeká rozvod, popřát hodně potřebných sil. Mám jeden rozvod za sebou... 😐 Ale už je to všechno za mnou a pevně věřím, že mé druhé manželství už je to pravé 🙂

• ahojte,Janino, Tvoj príbeh som prečítala až teraz.Je mi to naozaj lúto čo sa Ti stalo 😞 Neviem čo Ti napísať lebo ja som ešte v takej situácii nebola ,ale prajem Ti pevné nervy lebo to budeš potrebovať.

• Jeden rozvod už mám za sebou a neni to nič príjemné to viem.Ako písala nunacek,aj ja to už mám za sebou a verím že to druhe manzelstvo bude to pravé 😉

• angyalok přeji, aby to druhé bylo to pravé 😉

• Ďakujem,aj ja ti prajem to isté 🙂

• Sponzor fóra
  • prajem vám kočky...nech to je to pravé orechové.... 😉 😉

a ďakujem...už som s tým nejak vyrovnaná, hoci viem, že si ešte poplačem... 😴

• angyalok: Díky 😉
    janino: Díky 😉 Moc Ti držím palce a posílám hodně sil. Popláčeš si, ale čas to všechno spraví. Každopádně je to zkušenost, která člověku mnohdy změní hodnoty a postoj k životu.

• tak to áno...už terza mám iný postoj k životu..

hlavne ma to naučilo spoliehať sa sama na seba a nie na muža...hoci oni si myslia, že sme bez nich stratené...mnohokrát prekvapíme...a ja som tak môjho eštemanžela takto prekvapila...

• Taky jsem se tím hodně naučila spoléhat sama na sebe. A i můj bývalý manžel viděl, že se umím postarat sama o sebe a že bez něj nebudu ztracená 😉

• nunacek...akí ste krásni na tých fotkách.... 😵

možem ešte takú decentnú otázku do fóra????

po akom čase od rozvodu ste sa znovu vydali???? 🙂

• janino díky 😉
    S mým bývalým manželem jsme se v přátelském duchu rozešli koncem září 07, v říjnu jsme podali žádost o rozvod, v listopadu 07 jsme byli během 9 minut rozvedeni. S mým současným manželem jsem začala chodit v říjnu 07 a teď v červenci 08 jsme se brali. Takže na něčí vkus možná trochu fofr, ale mě to přijde normální a přirozené. S mým nynějším manželem se znám od základky a posledních cca 9 let jsme byli nejlepší kamarádi, těmi jsme samozřejmě zůstali pořád, ale přidala se nám k tomu láska 😵 Takže se známe možná víc než někteří lidé po dlouholetém manželství 😃

• hm...cesty božie sú nevyspytateľné....ozaj.... 😉 a ako dlho si bola prvýkrát vydatá?

ale takto to fofr nebol 😵 😵 😵 keď sa poznáte od detstva 🙂

• Poprvý jsem se vdávala na začátku srpna 2006, celkově jsme s bývalým manželem byli bez dvou měsíců 7 let.

• janino a vy už jste podali žádost o rozvod? nebo v jaké jste fázi?

• srpen je september??? nejak si musím usporiadať tie vaše mesiace...pracujem na tom 😉

takže po roku manželstva??? ako my... mangel uz dal žiadosť, ale zatial mi nic neprislo zo sudu...teda tvrdi, ze podal... 🤔

• srpen je 8. měsíc v roce, jinak myslim, že to je august 😉

• A bydlíte spolu ještě nebo už ne? My jsme spolu bydleli po rozchodu ještě víc jak měsíc, v době rozvodu už jsme spolu nebydleli...

• áno áno 🙂

• 🙂

• ešte spolu bývame a dohodli sme sa, že až do rozvodu...normálne z nás budú kamaráti 😬

my sme vlastne "rozchod" ako taký neabsolvovali...mne len jednoducho oznámil, že sa chce rozviesť 😴 😢

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém