První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • My jsme taky zůstali kamarádi. A rozvod jsme měli naprosto pohodový. Rozchod v podstatě taky. Bylo dost slziček, ale spíš to byly hlavně slzičky z toho, že bylo těžké si připustit, že náš vztah opravdu není to, co chci.
    Aha, tak to muselo být celkem drsné. My jsme se normálně rozešli a až pak se dohodli na rozvodu...

• hm...my sme sa najprv dohodli na rozvode (už potom som súhlasila aj ja) a až tak sa rozídeme...no slzy budú..ojoj a myslím, že na oboch frontoch 😢 😢

• jani a to ti doteraz nevysvetlil že prečo?

• Sponzor fóra
  • zatiaľ nie 😐

• len sa i ospravedlnil, že urobil asi najväčšiu chybu v živote a to bolo všetko 😉

• takže výčitky svedomia ho doviedli k rozvodu? poznala som dávno jenu kolegyňu, ktorá mala 5 ročný vzťah, jej frajer ju však jednu noc podviedol, vziklo z toho tehotenstvo a keďže sa jej už nedokázal pozrieť do očí, tak sa s ňou radšej rozišiel. bez vysvetlenia, z jedneho dňa na druhy. až potom sa to dozvedela.

• no pripúšťam, ale nejak neverím, že mi bol "sexuálne" neverný... skôr pripúšťam "harašenie" 😃

vlastne je to jedno 😐 jedno jak druhé...celé zle, celé zle

• Ta nejistota by mě ubíjela. Já radši vím všechno, i když je to třeba sebevíc nepříjemné, ale horší by pro mě bylo nevědět.

• ani mne to takto nevyhovuje...ale keď on nekomunikuje...nemám sa v tom vŕtať.... 😠

• Pokud druhá strana nekomunikuje, tak je to blbý, člověk s tim nic moc nesvede.

• veď práve...o všetkom možnom mi porozpráva, o práci..o víkende...len k tomuto nesmieme ani pričuchnúť...lebo je hnď oheň na streche 🤔 🤔

tak neprovokujem 😴

• Musí to být pro tebe hodně těžké! Tak se drž!

• My jsme naštěstí v tomhle problém neměli, všechno jsme si vyřikali a bylo. Nejtěžší na tom bylo to se k tomu rozhovoru odhodlat, ale pak už to šlo samo...

• veď raz to príde aj k nám, že sa vyrozprávame...len on si možno nie je istý tým, čo robí.... 😴

• Asi není...A myslíš, že by se vaše manželství ještě dalo zachránit nebo už nedalo?

• Sponzor fóra
  • myslím, že asi nie...ja som typ, ktorý popustí do učitej miery, aj som bola ochotná odpustiť, ale keď nevidím po mesiaci žiadnu snahu o rozhovor z jeho strany...nebudem to trpieť celý život

a najhoršie na tom je, že vždy sme sa o všetkom veľa veľa zhovárali...a teraz nič...

• Pokud je jasné, že to nejde, tak je lepší to co nejrychleji skončit.

• veď pre to ďakujem aj tam hore, že to končí po roku...myslím, že by sme sa len trápili 😴

• Přesně tak. Taky jsem děkovala na všechny strany, že to skončilo takhle brzo, pak by to byl jen život o trápení a ústupcích a tak. Takhle jsme já i můj bývalý manžel šťastní a díky nám jsou šťastní i další dva lidi - můj druhý manžel a přítelkyně mého bývalého manžela 😉

• verím, že aj my takto urobíme šťastními ďalších dvoch ľudí....aspoň teda ja sa chystám...

napísala si to krásne 🙂 🙂

• ahoj Janino. obdivujem ta, ze to zvladas tak, ako to zvladas... si skvela a silna zena, navyse kocka, zelam ti, aby toto zle obdobie co najskor preslo a postupom casu nasla toho praveho 🙂 lebo si to naozaj zasluzis. drzim ti velmi palce.

mozem sa este spytat, ako dlho ste sa poznali/byvali spolu pred svadbou?

• ahoj luci 🙂

ďakujem 🙂

my sme spolu začali bývať ihneď dá sa povedať... od septembra 2005 sme sa poznali a svadba bola máj 07...a po svadbe doteraz...ešte furt 😦

• janino určitě toho svého pravého šťastným uděláš 😉 A přesně jak napsala luciferova, tak jsi silná ženská a pěkná kočka a ten pravý se určitě objeví 😉

• čakám na neho 😵 😵

• Strašně moc Ti přeju, aby se brzy objevil 😉

• Janino chcem sa opytat on teda s Tebou komunikuje o inych veciach alebo ste ticho a nerozpravate sa vobec, lebo to len tak z jedneho dna na druhy zistil, ze urobil naj chybu v zivote alebo si uz na vasom vztahu dlhsie pozorovala, ze uz nieco neklape?

• ďakujem peti 😉

jej až teraz som si to uvedomila, že vlastne ste týždeň manželia 🙂

• jani jo jo dneska je to týden 😵 Zrovna teď mi manžel psal, že už jede z práce, tak se ho nemůžu dočkat 😵

• tak sa bežkaj prichystať...keď už ide...môj sa tiež zachvíľu vráti z potuliek (s bratom) tak nech ma nepristihne 😃 😃

• jani jasně 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém