První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • bru´mdinka. jj, uplne s tebou souhlasim, mame s pritelem pro sebe vrsek,´jen vchod spolecny ale des😞 rodice v duchodu nemaji co delat a tak se staraj o vsechyn kolem... kde jste byli, jste prisli úozde a pak nemte byt utahani...no mazec...pak kdyz dojedu z pracew po osmo hod. unavena, jsem rada, ze jsem rada a to je kdyz se za nima stavim jen obcas, tak co jsme ti udelalai, ze za nama vubec nejdes a ja nevi co...kdyz bysme bydleli jinde, taky za nima prece nejezdime kazdy den, ne??? Jak pise hag - chvili se to da vse vydrzet, ale taky se utapim v slzach, nahlas nic nereknu😞 chjo

• itchi: to chce klid - k nám taky radši nikdo nechodí, jelikož tchýně jak je v důchodu tak její největší koníček je šmírovat u okna, kam jdem, kdy přídem a takpod....když ještě chodila do práce tak byla v poho - takže já když sem sama s malym doma, tak se radši seberu a jsem celej den mimo barák (jdu k rodičům nebo ke kámoškám) a pohoda 😎

chce to moc neřešit a když má ty tendence jí v kidu a slušně usměrnit, můj muž jí vždycky řekne, že to nemá nic jinýho na práci nebo když se púlete mezi nás a to i když se hádáme tak jí na rovinu řekne, že neví vo co jde, tak at´jde laskavě zpátky nahoru. Největší sranda je když jde mužskej jednou za čas na pivo tak ona mu nadává a já sem naprosto v klidu 🙂
    Jinak já naštěstí neslyšim že sme tam nebyli, jelikož můj muž se před vánoci se svojí matkou pohádal, ona se urazila, navíc jsou oba tvrdohlaví, a od tý doby spolu nemluví a já mám aspon větší klid než předtim 😉 nahoru chodí akorát malej a tim že mu je už 5, chodí sám a mně to takhle naprosto vyhovuje 😉

No ale stejně bych byla štastnější, kdyby byla aspon o ulici dál 🙂

• brumdinka:Obdivuji tvé nervy a trpělivost jěště že máš přítele který stojí při tobě jinak až budete plánovat svatbu to si holka asi užiješ co?To bude rad a připomínek já jsem na to taky připravená a to bydlíme samy no nejlepší kadeti na to jsou prostě rodina jak tě nejvíc vytočit. 🙂

• Sponzor fóra
  • roz: je fakt že pokud by ten můj nebyl tohoto schopen, tak bych tu nevydržela 😛

jinak se svatbou to bude ještě sranda takže to asi uděláme tak jak když se ženil přítelovo brácha - rodičům v pondělí oznámil, že se v sobotu žení a hotovo - na nic se nezmohli a švagr to měl tak jak chtěli jen obřad a oběd s rodinou. Největší sranda byla tehdy ukecat starou babi, že chce aby na tu svatbu šla, protože ona jak už jí je 83 a trošku senilní tak takový ty řeči a co já tam budu dělat, když bych vám tam překážela a nikam nejdu a stejně se nevejdu do auta atd.............

teda akorát koukám, že jsme nějak odbočili od tématu 🙂

• brumdinka: jj, asi to chce hodne nervu, to jo, taky te obdivuju...myslim, ze tak nejak to mam taky🙂 pritel si taky nebere servitky a mamince natvrdo rekne....ale me to proste hloda nooo😞((( chjo😞(

• Tak takovehle bydleni me take ceka zrejme(my nahore, svokrovci dole) uvidime, jak to pujde...
    A jeste me zarazilo jak jste se bavily jak dlouho se kazda sprchuje a podle toho je nekdo pipina nebo co 😃 to je sranda, ja kdyz se jen koupu(nemyju hlavu, tak mam zuby i myti za 10 min maximalne, mame sprchovy kout) a kdyz si myju vlasy tak max 20 min a kdyz to je rano tak 30min i se susenim...a to musim podotknout, ze si tam stihnu dat i kondicioner 😃 a beru, ze nekomu to trva i hodinu (memu bratrovi, ale podle toho neni hned rozmazlenec, ne?) 😛
    A jinak jdou veci resit ruzne. Ja jsme hooodne casto u pritele, jeho otec-duchodce je cily hodne brzy rano, tzv. v sest, sedm...Samozrejme mi to vadilo, kdyz tam vari v kuchyni a vse jde slyset. Koupila jsem si spunty a mam krasne a zdrave spani, vsem vrele doporucuji 😃 😉 (baleni spuntu stoji 5Kc, pokud maminka nemuze spat, mate darek na Vanoce 😃 😃 😃 😃

• kamirka: Jestli můžeš tak se společnému bydlení s tchánovci vyhni. I když vy budete nahoře a oni dole a máte třeba pěkný vztah tak za pár let to může být jinak 😐 Taky jsem nejdřív uvažovala že bysme si zařídily horní patro ale rychle jsem si to rozmyslela. Teď už snad začnem vyřizovat stavbu a já jen doufám že na vánoce už budem ve svým 🙂

• suzamen: Bydli tam ted pritelova sestra s manzelem a ditetem a mohu rici, ze se za cele 4 roky, co jsme spolu, neda rici, ze by stari navstivili mlade, pokud tomu neni naopak, nevidi se. Mi se do zivota za celou dobu nesmoli. Nas pokoj je nas pokoj a jsou tam veci podle nas. Diky tomu strach nemam. Jsem zvykla dost casto cestovat a nejsem ochotna se diky hypotece uskromnit (jsem rozmazlena pipina?😃 sranda...ale na vse si vydelam). A diky "levnemu" ubytku jsme schopni nadale cestovat a uzivat zivota. 😉

• To je pravda, až my začnem stavět tak se budeme taky muset uskromnit ale nijak mi to nevadí. Za prvé pro mě je hlavní bydlet sama když vím že tam nejsou dobrý vztahy a za druhé kvůli manželově práci ani nijak cestovat nemůžeme, leda v zimě to si akorát zajedem na hory jinak jsem pořád doma 😐 Byla jsem zvyklá každý rok jezdit k moři ale co jsem s manželem tak jsem si musela nechat zajít chuť

• suzi: tak doufám, že u vás už se to zlepšilo, jinak proč nejedete k moři - kvůli hospodářství? Tak já nevim tak nejezdi s manželem, ale třeb vem svoji mamku nebo nějakou kamarádku a vyraž, když si na to byla zvyklá, proč by mělo být úplně všechno jinak jen proto že si se vdala?

• Jo celkem se to zlepšilo, odpoledne jedem za projektantem. Jo nemůžem kvůli hospodářství. Zrovna v létě je na poli nejvíc práce. Ale v loni jsem jela s našima do jižních čech na týden a moc se mu to nelíbilo, tak jsem mu řekla že za to nemůžu že má tak blbý zaměstnání že si má udělat týden volno a odpočinout si ale to prý on nemůže. Tak jsem mu řekla že když budu někam chtít jet tak pojedu a spolu si to vynahradíme v zimě.

• suzi: tak to jsem ráda 🙂 máš k tomu správnej přístup 😉

• Holky taky si z vás manžel dělá služku? Myslíte že je to normální? Věřila jsem že už něco pochopil a bude na mě brát ohled,bude mě chápat a pomáhat mi ale asi jsem tak blbá a naivní....

• suzamen: nenech se...jaky si to udelas, takovy to budes mit, takzepokud vse delas sama,udelejte si doma nejaka pravidla...u nas to je nastesti tak, ze partner je dostporadny a ja si pripadnu jak bordelar a tak nastesti ani uklid mu neni cizi🙂

• suzamen: tohle nikdy !!! jste rovnocenní partneři a ty jsis ho nebrala proto, aby měl o sebe do konce života postaráno a nemusel nic dělat.Když poslouchám některé primitivy v práci, jak se má "stará" mrskat aby bylo doma všechno hotový protože "on" tvrdě maká a nebude doma snad proboha mejt nádobí nebo luxovat !!!
    Nejradši bych je nakopala do koulí 😠
    Naštěstí můj přítel mi pomáhá se vším,vaří, nakupuje, uklízí,prostě to máme rozdělené tak že kdo má zrovna čas udělá co je potřeba.
    Pokud nezakročíš teď budeš celý život trpět 😐 nebo se s ním rozvedeš 😒

• Sponzor fóra
  • suzamen mne to tak pripada ze teba na tvojom muzovi vadi uplne vsetko. tak neviem naco si si ho brala 😬
    ved si vedela do coho ides ci nie?

• Dobré ráno..tak mě to čeká dnes 😴 😴
    A pocity?...je mi z toho pěkně mizerně..

• vladunka: ty se rozvádíš ? to je mi moc líto,každý takový příběh mě od té vlastní svatby odrazuje achjooooo 😴

• vladu: a můžeš nám naznačit proč, vždyt´dle tvého pasu jste se brali 2007, to není tak dávno.

suz: víš oni to občas mají chlapi tyhle tendence ten můj taky, jenže já to mám zas naopak ten můj je docela pedant a puntičkář co se týče úklidu, takže naše jediný hádky se točej kolem toho 😒

jinak no ono v zásadních věcech by se měla o domácnost a děti spíš starat žena, ale to neznamená že jí chlap nepomůže!!!! a pokud to jde nepracují na tom spolu, tomu mýmu nedělá problém umejt naádobí nebo vytřít či mi pomoc s něčim jinym když nestíhám, nebo hrát si s malym, vzít ho ven........ prostě dle situace

bohužel ted´když nemám zaměstnání typu že v 6 jdu do práce a ve 2 domů, ale píšu referáty přes net a jsem placená od stránky, tak jaksi nemůže pochopit že je to taky práce a mám neustále na talíři že jsem 24 hodin doma a ani neuklidim, všude bordel atd.... 😛

• holky, vladunčin příběh si můžete přečíst tady:
    http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=66413

vladu, držím palce, ať to ve zdraví přežiješ 😉

• no já čekala na svatbu 6 let,potom jsem se dočkala a po roce jsem se dozvěděla,že manžel se zamilova do jiné..do té doby jsme se ještě snažili o druhé dítko..
    No a nyní bydlíme s dcerkou u rodičů..
    s mužem nevycházím,nějak se nedokážeme na ničem domluvit 😞

• vladunko je to hajzl a ty brzy potkáš někoho kdo si Tě bude vážit a milovat Tebe i holčičku.Držím pěsti, hlavně tam buď hrdá i když doma vypláčeš třeba potok slzí. 😴

• snad ano..já jsem zamilovaná,akorát on má pochybnosti jestli vztah na dálku ustojíme 😐

• Vladunka, veľmi Ti držím palčeky, aby si to mala čo najpokojnejšie za sebou... ak to chceš. Hlavne nezabudni, že potrebuješ financie od neho, tak to na súde s právnikom nejak zariaďte. Nový vzťah na súde moc nespomínaj, aby si napokon nebola na vine rozvodu Ty a Tvoja údajná nevera... Drž sa.

• Za pár hodin mám první stání u soudu...mám z toho šílený strach. 😞 Naštěstí spolu nemáme děti, to bych si už vůbec nevěděla, co si počnu... 😐

• janna..mám stejné pocity jako ty 😞

• já nemám právníka 😞

• janna. ahoj, koukala jsem na tvé alba, moc krásné a nějak mi to neštumuje dohromady s tím co píšeš, co se stalo, osvětlíš nám to?, vladunky příběh už známe 😐

jinak hoplky přeju hodně síly, to zvládnete a bude zase fajn 😉

• Kdo neprožil, nepochopí...jak šíleně náročné to. Po 11 letech něco končí a nedovedu si představit, co bude dál. Dalších vztahů se bojím, ....samoty ještě víc...no mám v hlavě šílený zmatek. 😞 Tak mi držte v 15 hodin palce, ať to u soudu ustojím. Mám strach, že to psychicky nevzládnu, rozbrečím se tam jak želva a bude. 😢

• janna opravdu je mi to lito tvoje album sem povazovala za jedno z nejhezcich tady je to hrozna skoda 😞 tak se odpoledne drz...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém