První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • milada - to poznavam sebe, asi mi preskocily nejak hormony nebo co, ale ja jednu dobu byla takova cita, vsechno mi vadilo, vsechno jsem resila a nebyl den nebo telefonat, abych neryla nebo abychom se nepohadali. Nastesti jsem si ale uvedomila, ze tim nicim zbytecne vztah a vzala jsem zpatecku.
    Tak blbne kazda i chlapi maji sve dny.
    Dulezite je ze ten dotycny clovek si to uvedomi a ma vuli s tim neco delat.

• to je auto jako jeho,ale bere

jezdí jak .....divím se že mu ho vzali až teď,jezdí jak dobytek,předjížděl na přechodech

• No tak já se ti teda nedivím Deni, asi se jen tak nezmění 😬 .

• Sponzor fóra
  • Deni, podle mě už ta jeho ingnorace hraničí s domácím nasilím... Nevim jak u nás, ale u nás po měste všude visí plakáty, že domácí násilí se nerovná jen bití.. Já být tebou tak od něj odejdu asponna pár dní a když se po tobě nebude shánet, podala bych žádost o rozvod... Každej si zaslouží být štastný a dokud nemáte děti, tak ti nic v rozvodu nemusí bránit. Přece s nim nebudeš jen proto, že na to máš papír!! Já nevim,ale podle mě zdraví toho druhého by mělo být na prvním místě

• oleandr přesně tak. 😉 .
    Deni uf fakt ti to nezávidím, to musí být těžké a navíc takovou chvilku po svatbě...To je fakt smutné 😴 .

• Deni - rychle od nej ruce pryc a bud rada, ze v teto situaci nemate jeste deti. To me vazne mrzi jak muze vztah dopadnout pul roku po svatbe.

• dracoodelacrue.máš pravdu,začalo to vlastně před měsící,talk nějak víc,kdy se too už hrotilo,víte jak já touží být štastná?jsem úplně przná,neusměvavá,zasměju se jen,když je v momentální chvíli něco vtipné,,,,štěstí vypadá jinak...

• deni, je mi tě strašně líto, ale nevzdávej se, jsi mladá, krásná, život máš ještě před sebou a nemusíš ho strávit s takovým ignorantem(promin za ten výraz).

• včera jsem na jeho popud byli ve vířivce,tam se opět pohádali a on odtamtud odešel,samozřejm si vzal klíče od auta a i bez řidičáku odjel.tak já pak jela domů taxíkem,tam nebyl a pak přišel,vzal si notebook a šel spát k tomu "úžasnému"kámoši.prý

• Deni a kolik ti je roků? Vím že toužíš po dětech, ale v této situaci je fakt lepší, že žádné nemáte nebo nejsi těhulka. Bude se ti tak líp odcházet...A určo jsi mladá, tak určitě potkáš štěstí jinde 😉 .

• neumlouvej se,já to říkám,taky,že mám přece právo na štestí a ještě k tomu ve své věku...

• Oleandr: Přesně jak to popisuješ!!!

Holky, prozatím se loučím, jedeme pryč. tohle téma je nadlouho a je to fakt těžký... Každopádně Denissko drž se! Zatím pa

• consti bude mi ted v dubnu 25,naštěstí nesem těhotná a když jsem ted pár lidem řekkla,že děti ted nechi,byli v šoku,já už od 16nemluvím o ničem jiném,jak brzo chci mít děti!!!naštěstí ted nejsou

• deni, hlavně ten psychický tlak určitě není dobrej na tvoje srdíčko... odhodlej se a porad se o tom třeba s nejlepší kamarádkou nebo s někym, komu hodně věříš, je duležitý najít někoho, kdo ti bude oporou..

• denisska - ja se taky usmeji jen kdyz je to vtipne, nebo nijak nevyhledavam nejakou spolecnost, radeji budu doma v klidu se psem u knizky. Pak jsem si rikala, jestli nejsem vadna, ale nejsem. Hlavne si nijak nesnizuj sebevedomi!!!!
    Jsi krasna holka a kvuli nemu se nemen, ver ze je nekde nekdo, kdo te bude RAD nosit na rukou.

• Sponzor fóra
  • Jinak se taky omlouvam, ale musim bezet. rada se ale vratim k teto diskuzi a denissko drz se!!!!

• Deni souhlasím s oleandr 😉 . Zkus to probrat s někým, kdo tě zná, ale kdo zná třeba i tvého muže...Ale myslím, že ty už jsi v podstatě rozhodnutá 😬 😴 .

• deni 25 není žádný věk, prostě si sbal kufry a jdi, přesně jak tu holky říkají, dokud nemáte děti, nic ti nestojí v cestě, musíš to udělat už jenom kvuli tvymu zdraví, já jsem se ted uplne nastvala, kdyz ctu, jak je na tebe hnusnej...

• ahoj, nechci vám vstupovat do diskuze, ale Deni VYS... se na něho a utíkej pryč. Nestojí to za to. 😉

• oleandr,děkuji 😉

dracoo,problém je s bydlením,kam jít moc nemám a když tenhle byt opustím,ztratím na něj nárok,neutáhla bych ho sama,ale njak se vyrovnat,víš?

• Ahojky Luci,četla jsi?....

• Deni a ten byt je manžela nebo jak? A nemůžeš zatím jít k nějakým příbuzným, kamarádce a pak si hledat podnájem? Něco určitě vymyslíš nee? 😉

• jo a luci,koupě auta s nekoná,aby neměl málo aut,koupil ještěstaré uto od dědy,které bude stát v gráži,aby z něj byl z 20let veterán.

• denisko-já úplně souhlasím s holkama,odejdi od něj pryč a uvidíš,co udělá...pokud si to vše neuvědomí,odejdi od něj nadobro...jak píše draco,koresponduje to už s domácím násilím - po psychycké stránce

• jo četla jsem, a taky jsme se i o něčem bavily, ale nedošlo mi že je to až tak vážné. Denis tak to musíš mít teda radost. My se jdeme podívat na autí v úterý 😉

• consti,byt je po dlužnících zaplacený a rekonstruuje se ,on si na tovzal půjčku od mačinéhoo přítele,ke kamarádce žádné,mamkamí malinký byt a ostatní bydlí třeba ve frýdku atd...

• magi,asi máte pravdu,dnesk se staví ješt mamka,tak to probereem.

zofi,autoo at si strčí někam,víš jak ,na tom mi svět nestojí....

• Deni to je teda situace...fakt nevím, co poradit a kam jít 😴 ...

• jo já vím. Hlavně ať jsi v pohodě ty a se školou se netrap to dáme 😃 a určo to s mamkou proberte, třeba se najde řešení 😉

• já tuhle diskuzi sleduju už tak dlouho...a až ted jsem napsala
    zvláštní,že člověk se stydí a hlavně by se měl stydět ten chlap....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém