První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • brumdi, nemáš proč, náš vztah to strašně změnilo, přestala jsem mu věřit a abych se netýral otázkami jestli když mi něco říká mi lže, tak jsem se přestala vyptávat a vzápětí i svěřovat a řešit nějaké záležitosti. dnes řešíme jen to co se týká dětí.
    Máme dvě, 15 a 6 roků

• m311293 - a ma takove manzelstvi smysl?

• asi napises, ze je to kvuli detem, ale co z toho ty deti maji?

• Sponzor fóra
  • zezulička nemá, proto jsme v poslední fázy vztahu a rozvod nás nejspíš nemine.

• Neviete niekto ako to nakoniec skoncilo so Suzamen?Ci nakoniec od neho odisla?

• kkatka - netušim, ale třeba nám dá tady sama vědět 😉

m - tak to mi mrzí, půjdeš od něj?

• p.s. - kkatka - mimochodem jak seš na tom ty, nepsla si že taky uvažuješ o rozvodu?

• No hej.Idem v maji domov.Musim to riesit,inak sa dalej takto neda zit.Ja uvazujem o rozvode,hej. 😞

• ahojky,tak si hledám bydlení,no není to lehké...manžel sám napsal včera sms,kdy napsal,že si budeme žít každý svůj život,tak lítá po venku.
    v sobotu mi řekl,že mě nebude vydržovat...jako bych byla...
    už jsem si udělala svůj účet,aspoň to...

• Ahoj deni,
    četla jsem to tady a pořád sleduju, kdy se ozveš, a jak je..
    Koukám, že moc dobře ne 😞

• ahojky,moc ne....
    je to stres,hlavně nechápu,jak tak může někdo zkoušet vyhrožovat,at s sbalím a jdu,že mě vydržuje...společný účet a on řekne toto
    pk,že mi dělá txík...už má totiž řidičák,tak jsem se v úterý chtěl odvést,měla jsem moc tašek do práce a on,že pojede zpět a říká mi,jinak jsem ti dobrý taxík,že? já jak taxík?jak jsi neměl řiičák,vozila jsem tě pořád z práce do práce....a o a co ty dva roky před tím??tak jsem zastavila u zastávky ,vystoupila a čekala na bus a on však se odvez txíkem,ne?úlet fakt...

• Je to hustý.. Obdivovala jsem tvoje šaty a tím pádem se dostala i na tvoje alba a nakonec až sem.. Děsný, jak se může člověk změnit 😞
    My máme účty pořád rozdělené, i když spolu žijeme už 3,5 roku..
    Oni si nepřipouští,že tys ho vozila, když ten řidičák neměl, na to rychle zapomínají 😞

• my je dali společně až po svatbě...chyba,v našem případě
    on zapomíná na vše,ve všem má jen sebe,všechno prohlšuje za své,peníze jsou jen jeho,všechno jen on
    špatná jsem já

• Sobeckej Jájínek, jak já říkám 😉

• sobecký spratek,je to smutné 😞

• Sponzor fóra
  • deni tak hodně štěstí při hledání 😉

je mi to moc líto 😴 😴 myslela jse že se to třeba ještě spraví 😒

ale společný účet 😮 😮 fakt úlet já bych to nikdy nedovolila 😦

• Tak já to jednou dovolím, takhle to je v poho, jedeme na oba účty, nikdo nemá míň, ani víc..
    Ale je to fakt smutný, takovou chvilenku po svatbě 😠 😢

• mi to tak přišlo správné,no to je jedno,důležitější je to,jak se chová

• Tak to je jasný!! A samozřejmě si všichni okolo myslí, jakej je to svaťoušek a že by to do něj nikdy neřekli 😎

• to si myslí asi jeho rodina a znáí,de říká,jak ho nemiluju a vůbec nechci nic řešit a ignoruju to

• Takže co dál?

• Deni drzim palceky.Ja som sa tiez vcera bavila po skype s tym mojim.Boze to je hruza....konverzacia bez hlavy a paty.Vobec sa nemame o com rozpravat...a ked,tak len o nom....Normalne mi je z toho zle. 😕

• kau...
    kkatka...prostě sháním rdy od právníka a asi konec...hlavně potřebuju bydlet 😞

• Deni.. hlavně se drž, nenech se od něj psychicky zdeptat.. Mě se to říká lehce, vím.. 😒

• Holky, to je strašné, když si 2 lidi, kteří se tak milovali, chodili spolu, pak se vzali.. tak si nemají co říct 😞 To je úplně nepochopitelné, jak se může člověk změnit. Oběma Vám přeju pevné nervy..

• Já to vidím i při hádce.. Jako dvě hrdličky a bum - nenávist 😞 😠 Taky nepochopím 😢

• on asi umí deptat skvěle,pořád brečím...

• Si citlivka, někdo je víc, někdo míň, závidím těm, co jsou míň 😉

• já jsem už totální magor z toho

• Ti věřím, to už člověk potom přemýšlí o psychiatrovi, že? (nebo psychologovi?) Šmarjá..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém