První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • denni - to je psychický týrání 😠

• luci,nemůžu,tam už se fakt nevlezu...

já vím,že je,jenže na oko neprokazatelné....

• Deniussko, neváhala bych a rozvedla se. Nejsem zastáncem hurá řešení, rychlých a nepormyšlených, ale v tomto případě bych na nic nečekala.
    V Ostravě pokud vím nejsou podnájmy drahé.. Máš příjem, pracuješ?
    Absolutně by mě nechávalo chladnou různé krafání chlapa na netu s holkama.. jak se tu řešilo nedáno.. ale tohle důvod k rozchodu dle mého rozhodně je.

• Sponzor fóra
  • A nějaká kamarádka by ti neposkytla azyl? 🤔 Tohle tě akorát dodělá a bude z tebe troska, což už asi je 😞 😢

• kata,zase tak levné nejsoi,pacuj,ale jsem učitelka ,takže plat je mini,no je problém,že pejska mu tady nenechám a s ním je to omezenější u kámošek,všechny maj 1+1 a ještě třeba s přítelem..... 😞

• Taky bych zmizla, co nejdřív!!! A byt ste si pořídili po svatbě??

• jj,máme byt s odstupem po dlužnících

• Ach Deni, je mi lito kam to u vas smeruje. Kdyz jsem videla vase album po svatbe, tak jsem si rikala boze takovi krasni lidi a tak stastni...

Cele mi to pripomina situaci u moji kamosky, bohuzel s jednim podstatnym rozdilem - meli teprve pred svatbou. Ale jinak to naprosto sedi - ty naschvaly, domaci sikana (pred okolim se tvaril jako ze nic), zarleni na vsechny a na vsechno. (Mimochodem taky Filip...) Cele to vyvrcholilo momentem, kdy ji prepadl nejaky lump kdyz sla vecer z prace, prisla domlacena a ubrecena domu a on misto aby volal policii a postaral se o ni, tak ji rekl ze si to zaslouzi, urcite byla s nejakym chlapem a dobre ji tak. Ona prekrasna zenska, on ale taky peknej chlap, oba vysokoskolaci, absolutne nebyl duvod k nejakym mindrakum, zarleni nebo ponizovani, ale ten chlap si asi proste nemohl pomoct, nevim... Tady byla lehka pomoc, proste se odstehovala k rodicum a po dvou letech uz na nej (skoro) nemysli. Ale v manzelstvi to neni tak jednoduchy...

Zatim by bylo nejlepsi jit od sebe, odstehovat se, byt jen ke kamosce, kdyz uz to k rodicum nejde. Rady at se okamzite rozvedete jsou hezky, ale ono to nejde jen tak lusknutim prstu. Nemuzu radit kdyz jsem v takove situaci nebyla. Zkontaktuj holky co sem prispivaly driv, ted uz rozvedene. Urcite poradi. Nevim jestli je resenim manzelska poradna a jestli by do ni manzel sel. Asi snahu neco resit nema, vid?

• takže by se řešilo dělení majetku, ne? Já tomu teda moc nerozumím, ale co máte po svatbě, tak je společné a při rozvodu by se to mělo dělit rovným dílem, ne? 🙂

• přesně tak na to on nepřistoupí....

jinak já se rozvést chci,s takovým člověkem s už nic dohromady dát nedá....

• Jednoduché to není.. to uznávám.. ale já byla sama s dvojčaty a taky se to dalo, odstěhovala jsem se a pracovat s dětma nemohla..takže příjem skoro nula.. vždy je nějaké řešení!
    Už jsi podala žádost o rozvod?

• ahoj Deni, taky já tvůj příběh sleduju už dlouho, nebudu opakovat, co už tady několikrát padlo o vaší krásné svatbě a jak zdání klame atd, ale teď už se fakt nemůžu udržet. Prosím tě, uteč od toho ču.áka!!!!!! co nejrychleji a co nejdál!!!!! Tohle si opravdu nezasloužíš! Každá minuta v jeho blízkosti ti jen ubližuje a prohlubuje tu depresi a beznaděj. Uteč, uteč, uteč. Co se týče bydlení, k rodičům se jistě vejdeš, i kdyby jen na měsíc a i kdby jen pohovku nebo karimatku v obýváku. Nejde o nepohodlí, ale psychicky ti tam bude líp. Navíc jsou to tobě blízcí lidé, ty teď potřebuješ, aby ti někdo pomohl. Aspoň pár týdnů se nechej "opečovávat" a mezi tím hledej nový podnájem. Já být tebou (jsi studentka, moc peněz předpokládám nemáš) půjdu do nějakého podnájmu, kde budeš mít třeba jen 1 vlastní pokoj a několik spolubydlících. Studenti tak přece běžně žijou, já sama v minulosti taky, a aspoň si budeš mít s kým povídat a nebudeš se sama utápět v černých myšlenkách. Jdi do toho bez váhání, hlavně si sbal kufry a honem!

Jinak to, že ti zahesloval počítač, kde máš svoje věci do školy atd. je vrchol sprosťárny a naschválů - evidentně přemýšlí, jak by ti mohl co nejvíc škodit a ublížit. Opravdu chceš čekat doma, co dalšího ještě vymyslí? věřím, že v jeho zvrácených psychopaticvkých úvahách se ještě bůhvívo může urodit! Utíkej, než přijde domů opilý a napadne tě třeba i fyzicky. Sice bys to do něj nikdy neřekla, ale to, co teď dělá, asi taky ne... Být tebou balím kufry, okamžite!!!!!

PS: moc moc mě to mrzí, nás všechny to moc mrzí, ale ber to z té lepší stránky - jsi mladá, nemáte děti, máš celý život před sebou a čím dřív to ukončíš, tím dřív z toho budeš venku a budeš mít příležitost žít nový život. S tím, jaká jsi a také jak krásná jsi, nebudeš mít určitě o nápadníky nouzi🙂 Tak hlavně neboj a jednej!!!!!

• všechno to vím,jak říkám,je problém s věcma,většina je v garáži a pes.... 😞

• Tak v tom pripade, pokud opravdu chces rozvod (ono by bylo neco jineho, kdybys ho jeste milovala a mela snahu to zachranit), tak jak pise Dudunka, pryc, pryc a to co nejrychleji! Fakt i kdybys mela spat na karimatce u nekoho znameho. Sbal si doklady, nejnutnejsi veci a pejska, protoze on ti urcite nebude pomahat balit a nic ti dobrovolne neda 😒 a sam se asi take neodstehuje. Ty naschvaly budou jinak pravdepodobne gradovat, necekej na to az ti udela neco horsiho.

Vsechny tve ostatni veci se daji odstehovat pozdeji, idealne s tatinkem, brachou a kamarady... Uz s nim nejednej sama, na tebe samotnou si troufa.

• Kamarádka pochopí a přežije i psa 😉 Teda já bych to pro svojí kamarádku udělala..!! Nečekej na nic, na další scénu, další psycho a zmiz!!

• Sponzor fóra
  • a všechny smsky, či maily co jde si schovávej!! 😉

• to on právě do sms a ai nic takového nenapíše,aby to nebylo podložené,na o si dává moc pozor.
    pejsek šptně snáší samotu,tím víc v cizím prostředí,takže nevím co by udělala...

• Zkus diktafon.. Vím že je to komedie, ale on jí začal hrát 😠
    A co je to za rasu??

• A k čemu by ta nahrávka měla sloužit? Nejsme v Americe..

• Měla by aspoň nějaký důkaz, ne?

• je to ridgeback.......

• Důkaz je fajn, to jo.. ale český soud nezkoumá, kdo rozvrat manželství způsobil, prostě rozvede a dělí se sjm napůl, ať už za rozvod může ten nebo ten.. Soud zkoumá jen to, zda manželství je natolik rozvrácené, že nelze očekávat obnovení manželského soužití..

• no asi bohužel jo,hlavně vím,že s majetkem bude problém a že si fakt umí spostu věcí přes znmé zařídit,ab mě zničil....

• Deniss, bohuže s majetkovým vypořádáním to i já vidím bledě.. byt je v SJM, tedy společný, ale ty tam s ním bydlet nebudeš chtít, pochopitelně.. Jenže nemáš páku donutit ho, aby tě vyplatil.. leda soudně a to se může vléci pěkně dlouho..

• Denni - ridgeback se přizpůsobí, vycítí, že mu nechceš ublížit.. a neublíží ani kamarádce.. Je citlivej a bude rád, že si s ním.. Horší to bude, až půjdeš do práce a on by měl být v cizím prostředíl..

• právě,ona neublíží,ale když je sama,tak ničí....

• deniss a hodně jsi vložila ze svého do toho bytu? Nebo je na hypotéku?

• to dělá většina psů, mstí se za samotu.. S tím bude taky problém 😞

• my máme teda já u mám zas svůj účet,což ještě neví,takže se vyplácelo 300 tisíc po dlužnících,jinak je to byt OKD.takže něco jako od města.nechci nic,jen někde bydlet....

• právě....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém