První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • Inak preletela som ten link od Silente. Je dobrý a v mnohých kapitolách sa určite nájdeš. V podstate tam popisujú správanie Tvojho muža.

• aj ja som to citala...... 😞

Deti nemame nastastie, tak to bude o nieco lahsie. A mobil je napisany na neho, takze nepomoze...ja uz len cakam, kedy mi domov donesie vypis hovorov a zacne vyvolavat na tel.cisla 😒

• Odpíš si svoj telefónny zoznam z mobilu, aby si neprišla o telefónne čísla až si ten mobil vezme.

• Sponzor fóra
  • zuzi - promin můžu se zeptat kolik Ti je? a jak dlouho jste vůbec spolu? protože z toho jak píšeš mi příde, že jsi zřejmě hodně mladá a asi naivní - nebo už takhle zapracoval 😴

né já prostě jenom nechápu proč si si ho vůbec brala, když jste se před 2 roky rozešli, ono totiž pokud došlo tehdy k rozchodu, tak asi k tomu byl důvod a je naivní si myslet, že svatbou se to vyřeší 😬

ale stejně já vim že je to těžký ale ono taky si za to můžou ty holky tak trochu sami, protože lidé včetně partnera se k nám chovají tak jak my sami jim dovolíme !!!!! Tedy tak když mi řekne nikam nechod, tak přece neni moje povinnost ho poslechnout 😬 prostě se seberu a jdu a on vidí že i kdyby se postavil na hlavu tak se mnou nehne a omezovat se prostě nenechám, ale když poslušně sklopim uši a strčim jako pes ohon mezi nohy (značí že přijal podřízenou úlohu) a řeknu ano miláčku nikam nejdu protože si to přeješ 😬 , tak je jasný že on toho začne využívat atpod.........

nebo lépe řečeno je třeba od začátku ve vztahu stanovit mantinely za který prostě nepudu a hotovo - já tedy nevím ale druzí prostě zkoušejí jak daloko jim dovolíme zajít a když jim to dovolíme tak toho prostě využíjí a když ne, tak je pak všechno v pořádku 😉

- ono je to jako s dětma - taky zkouší co si k Vám můžou dovolit a je na Vás jak daleko to necháte zajít, bud si u nich vypěstujete respekt a přirozenou autoritu a nebo ne a pak Vám budou skákat po hlavě - ale to není jejich problém ale Váš, že jste si to nechali líbit !!!

jinak děkuju silente za odkazy, doufám že mnoha holkám to pomůže to včas poznat a nenechat si nic líbit 😞

• Brumbinka, problém je aj v tom, že mnohé mladé ženy nevedia presne ako domáce týranie začína a tak si požiadavky muža spočiatku vysvetľujú ako prejav lásky a lichotí im to, kým poučená žena by už zbystrila a vystrkovala drápky. Myslím, že to teda nie je úplne ich vina, že sa im to stalo. Je ich vina ak s tým po zistení o čo ide, nič /ani tajne za mužovým chrbtom/ nerobia.

• no pozname sa uz 9 rokov a 5 sme spolu chodili a potom sa vzali. Mame spolocnych kamaratov, spoluziakov,...prakticky sme boli stale spolu!!! Obaja mame 24. A on nebol taky majetnicky predtym!Rozisli sme sa, lebo hned po zasnubeni sa zacal spravat inak! Som nikam nemohla bez neho....som to nezvladla a opustila ho. Potom po case zacal byt milucky a sladky a taky ako nikdy predtym. A k tomu, co bolo predtym povedal, ze pochopil,ze sa mylil, ked sa tak spraval. Tak sme si zacali pripravovat svadbu a vsetko bolo dobre kym sme sa nevzali. Este aj po svadbe bolo vsetko OK,ale od Vianoc je to katastrofa 😞

• kveta - ale takhle jsem to myslela - navíc ona ale je jejich vina že si to nechají líbit - je to jako s těma dětma prostě to a to se nedělá a hotovo a né to omlouvat ale vždyt´on je ještě malej a pak takový dítě skáče člověku po hlavě, je drzý a vůbec neposlouchá a vyroste z něj akorát rozmazlenej parchant 😬 a to jen proto že jeho rodiče si nechali všechno co ho napadlo líbit a všechno mu dovolili, vždyt´on je přece takovej malej a milej a je to jenom dítě 😬 - prostě medvědí láska a ve vztahu je to to samý - ty holky si to prostě nechají líbit, protože já ho ale přece miluju 😬 a jaksi zapomínaj že jenom láska je pro vztah sakra málo 😉

• zuzu - tak pokud se tak začal chovat po zasnoubení tak už si mu věřit neměla 😴 je to přesně jak v tom článku od silente - doufám že sis ho přečetla

• Když nad tím přemýšlím, tak u mě to tehdy fakt asi bylo jak píše Květa - "projev lásky". Pak už mě hezky zpracovával, já přestala mít vlastní hlavu, myšlenky, přátele .... a z vakua se těžko leze ven.
    Ale co, hlavní je, že se lze dostat ven, postavit zase na vlastní nohy a žít svůj život. Člověk pak už přesně ví, co nechce, a to také nedovolí. Už nikdy.
    Když už člověk v té kaši ale je, tak nad ní nesmí brečet, ale musí koukat, kde nechal tesař díru a pomalu se k ní přesunout a pak zmizet. Bilancovat se může později, v bezpečí.
    Zuzu - držím palečky, vím, že to nebudeš mít jednoduché, ale cesta ven existuje. A na jejím konci nebudeš "ta chudinka neschopná všemi opuštěná", ale žena, která ví, co chce. Věř mi.
    Jsem dle předpovědi svého ex měla zůstat navždy sama, hnusná, tlustá a nic bez něj nedokázat 😃 😃 😃

• zuzuskas, urcite to neni tvoje chyba, nenech si to nikym namluvit!!!!. Je super, ze jsou tady holky, ktere maji s podobnym chovanim svych partneru zkusenosti (leckdy jeste bohuzel mnohem horsi nez ty), ale zvladly odejit a vedi o cem mluvi.

Nemam k tomu co dodat, kveta, beruska i silente rekly vsechno, co bych rekla ja. Snad jen, manzelem se nench vyprovokovat k pocitu vinny - nemas se co citit vinna, omluvit by se mel on ... takze zatni drapky, prestan s nim tez komunikovat a pockej, az zacne sam. Soustred se na statnice, to je pro tebe dulezite a kasli ted na to, jak se tvuj muz chova.

• brumbinka: ja som sa nechcela uz vratit,ale vsetci mi hovorili, ze nemam blaznit, ze taky prijemny a mily a sikovny a sa k sebe hodime, ze dokonaly par ..... a zacal mi znova dvorit a krasne sa spraval .... a som neodolala a bola som v tom spat! ja viem, ze chyby to bola, teraz som uz mudrejsia...... A samozrejme som mala aj vlastnych kamaratov,ale ked sme zacali chodit spolu, tak sme mali uz len spolocnych kamaratov. a ked som sa s niekym skamaratila s niekym novym, tak musel spoznat hned aj on..... Som sa nechala riadne namotat a naozaj sa bojim, ze sa mi to stane znova! Clovek ked sa zalubi, tak prepaci vsetko 😞

• josefka souhlas já mám takly rozvod za sebou ale je fakt že sem nebyla týraná i když trochu psychicky jo pořád mi vyhrožoval že mi sebere kluka 😐 ale zamnou aspon stála celá rodina a ted si ani nevzpomene že má narozeniy

• Silente: 😃 jak dopadl on?

• zuzka: to ale není láska, co popisuješ... ale závislost!!"

• silente - no vidíš 😃 😃 😃 jinak by mě zajímalo jak pak dopadl on 😬

jinak tohle samý říkal bejvalej mý kamarádce že je úplně nemožná, že co ty její pochybný kamarádky, že žádný nemá (jako já 😃 ) a on má supr kámoše a co ten nějakej "příjmení" (její současnej manžel) že se na ní stejně vykašle atpod ...... taky jí zakazoval se mnou chodit na pivo a mě do telefonu řekl, že jí kazim 😃 😃; naštěstí se na něj včas vykašlala (byly spolu 3 roky) a vzala si normálního chlapa - dnes je to 11 let co se tohle stalo; výsledek onen se na ní nevykašlal, ale vzal si jí, mají spolu tříletýho syna a jsou spolu těch 10 let, já jsem její kamarádka dodnes a nemínim na tom nic měnit 😉 a on chodí s holčinou, která v té jejich partě vystřídala každýho chlapa a z těch jeho supr kamarádů v partě se na něj vykašlal úplně každej 😃 - což o něčem svědčí, že 😉

• Sponzor fóra
  • josef - její chyba je, že s tím nic nedělá a nechá si to líbit !!! a jak píš martinka to není láska ale závislost

• brumdinka to jo ale některý nemají tolik odvahy ho opustit a je fakt že si ho neměla brát po svatbě je to většinou jěště horší 😞

• brumdinka - tak jasně a já jsem nikde nepsala, že je to jednoduchý sebrat se a jít, ale jak asi víš i z vlastní zkušenosti nakonec to jde a třeba i s dítětem

• Brum: taky si nemyslím, že je jednoduché s tím něco dělat. Nejdřív si musí na ten boj nastřádat sílu! Každopádně s tím něco dělat bude ..... po státnicích!

• p.s. - beruska jen se zaptám tvůj bejvalej nemá o dítě vůbec žádnej zájem ?

• nie je to vobec jednoduche odist....a hlavne nie teraz, ked mam pred sebou statnice. ja len dufam, ze mi naschval nebude robit zle ked sa budem musiet ucit 😞 zacinam od pondelka, tak dufam ze ma necha na pokoji 😐

• oskara - tak to doufám,

• vůbec žádnej akorát platí alimenty a tím to pro něj zkončilo 😞

• docela mě to štve už jen kvůli malýmu 😐 ale nenadělám s tím vůbec nic 😠

• zuzus - hele ted= se soustřed´na státnice, psala si že je uraženej a nekopmunikuje, tak ho u toho nech a taky si ho nevšímej, starej se ted´jen o to abys ty státnice udělala. No a potom mu sbal kufry, hod mu je za dveře a vyměn zámky (jestli si dobře pamatuju psala si že byt je tvůj) a dej žádost o rozvod. Hodně štěstí a pevný nervy. A neboj nakonec to zvládneš. 😉

beruska - tak to je smutný, hlavně pro malý, že tatínek nemá zájem 😴 , ale aspon že platí - mám kamarádku kdy její bejvalej jí na alimentech dluží už 70 tisíc, je na něj podáno spousta žalob jelikož on je notorickej dlužník a dluží každýmu na koho se podívá, má exekuci na plat a majetek (ale vpodstatě nic nemá, takže není co zabavovat) a co pak s takovym, že 😛

• to aj sestrin byvaly priatel sa jej vyhrazal, z ked sa s nim rozide, vezme jej malu a teraz po roku ani nepride pozriet a ani na vianoce ju nechcel ! Chlapi!!!!!!

• brumdinka no na jednu starnu mě to štve a na druhou si vybral tu svoji slepici která ani děti nechce a malej má ted suprovýho tátu kterej ho miluje jako by byl jeho 😉

• beruska - tak aspon že tak, to je dobře 😉 a kolik je malýmu?

• malýmu sou 4 a půl a je fakt že ani on moc nejeví zájem a nutit ho taky nemá smysl 😐

• beruska - no to ne, jde o to jak on taky vnímá tvýho nastávajícího, ono kolikrát když jsou děti hodně malý tak si pak ani původního rodiče nepamatují, když dotyčný už nemá zájem a nestýká se snimi a přijmou spíše za svého rodiče toho kdo se jim věnuje a tak ho i mají rádi. - Mojí sestře třeba zemřel její otec svou vlastní rukou, když jí byli asi 3 roky, ona si ho vůbec nepamatuje (dnes už jí je 42), když jí byly asi 4 roky, tak se mámka seznámila s mým otcem, který si ségru vzal za své vlastní dítě a je jejím tátou dodnes, ona mu tati i říká a vnímá ho tak a já jí zas vnímám jako svoji vlastní sestru. Jinak já mám taky 5-ti letýho kluka - pořádnýho čertíka 😉

No nic, já se pro dnešek loučim. mUsim taky něco dělat a né jen sedět u Pc 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém