První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • heli spravne, s informacemi opatrne. ale tedy do zivotopisu me to stejne prekvapuje, i kdyz je to k policajtum ...

firs: diky, myslim, ze to pujde, nejedu sama (ale mala damska jizda), a ridit jsem zvykla 🙂

hel a jak to mate presne s tim bytem? je napsany na vas oba, ale hypoteku splacis jen ty? je to 100% hypoteka, nebo nejake vlastni zdroje?

• vecernice - byt je v SJM, ale úvěr ze stavebního spoření (100%) je psaný na mě, stejně jako úvěr ze spořitelny...výplata chodí na účet jen mě, všechno šlo tedy z mých peněz...když jsem chtěla na jídlo, musela jsem si vyprosit....

• takže jelikož jste ho nějkou dobu spláceli po dobu manželství, tak se to bere, že to šlo ze společných peněz, a tudíž bys musela skoro ex vyplatit? chápu to dobře? a ty si ten byt sama nechat nechceš, nebo bys to neutáhla?
    jinak s nájmem se asi zbláznil, to by se mu líbilo, nic neplatit, a naopak ještě penízky dostávat :-X

• Sponzor fóra
  • vec - utáhla, ale kdybych zaplatila inkaso, benzín, telefon, tak na jídlo by mi už nezbylo...nedejbože průser...
    ano ano, zbláznil, i s jeho matkou...musí se prodat chca nechca, je to jediné řešení, a jak píšeš - musela bych ho vyplatit a já dál 17 let splácet...

• no a preschvalit si hypoteku na dyl, aby se ti snizilo mesicni zatizeni? pokud samozrejme by se ti ten byt chtelo drzet ... 😉
    nevim, jak to vlastne funguje pri rozvodu, musite mit vyreseny majetek, nez vas rozvedou?

• vecernice - to by se mi sice chtělo...ale prodloužit to na 30 let a nemoct si dovolit nikam odjet, otěhotnět...to ne

musíme, ten už má právnička k dispozici. myslím, že se jí to ale nebude líbit...skoro ex tam má majetek za 400 tis a já za 60...

• heli: musíš šetřit na ten hotel 😃

• fris: dyk jooooo, já šetřím, už mám osm korun 😃

• já mám aj drobný eura 😃

• tož to já aj turecké liry, dvě 😃 pro začátek dobrý, ne? kontakt tam mám na jednoho, co si mě chtěl vzít, co? jdem do toho? 😃

• ale nesmí to být v seismické oblasti 🙂 ,ať nám jej nezničí nějaká katastrofa 😉

• jeeee, a my ostatni budeme mit aspon drink zdarma? 😉 a nechete radsi nekde bliz, treba Italie, Recko? 😃

• jinak hel: na dite musi byt dva, takze se pak da poresit i splaceni hypoteky, ale chapu, ze cloveka takoveto zavazky desi (i kdyz my 30 letou mame)... zas kdyz to protahnes, tak se snizi splatky, a treba se da i neco malo usetrit behem te doby .....

• fris, neboj, dám na to pozor 😃

vecernice, néééé, to je okoukané, Turecko je boží 😃 Já myslím, že u nás i nějaký ten den zdarma budeš moct zůstat, co fris?

• Itálie je taky dobrá 😃 ...helisek řekla Turecko,tak Turecko...Hotel Zlomených srdcí....holky z beremka aj 2 drinky zdarma 😃

• Sponzor fóra
  • OU jéééés, a budeme kouřit vodní dýmku, pít čaj, raki a jíst velbloudy 😃 ne, na nich budeme jezdit, jest budeme banány 😃

• sodoma gomora,velebnosti

• velbloudy nejist, my je mame jako maskoty (i jsme je meli na oznamenich 😉
    no tak dobře, Turecko, když jinak nedáte 😃

já jsem si s bývalým kolegou v bývalé práci ve špatných dnech (spíš pracovně) chodila sednout a delší oběd, a tam jsme vymýšlely penzionek s barem v Itálii u moře, a řeknu vám, měli jsme to propracované do detailu včetně rozdělení směn 😃 krásně to pomáhalo uvolnit shodit pracovní stres ....

• Taloši to mají vymakaný,tam nepronikneme,ale slibně to vypadá v Albánii,tam to teprvé začíná a je to nejkrásnější pobřeží Jadranu...hodně zaostalý,ale podnikatelská šance 🙂

• no jinak nedáme teda 😃

kolegyně radí Černá hora..no ale to zase nezní tak exoticky.... 😃

• 😃 😃 😃

• ale to Turecko....to prostě nemělo chybu, fakt...Egypt už je okoukaný....

• egypt ne, ten me nenadchnul. ale v Turecku jsem jeste nebyla....
    a co treba Recko? tam je taaak krasne, hned bych se tam rozjela. jen nevim, zda se da mezi mistni proniknout 😃

• nechte si poradit od produkční 😃 v Albánii je to jak začínat tady po revoluci...pole neorané...lidi chtějí něco nového a levného a blízko 😃

• to zni opravdu dobrodruzne, ale ty nejodvaznejsi plany maji skoro nejvetsi uspech 😉 jen kdo tam bude jezdit? 😃

• beremko 😃

• to je pravda, to ale bude muset byt hotel rozmeru mrakodrap 😃

• ahojte baby - prajem pekny den 🙂

• ahoj lokni, jak je?

dobře, tak Albánie...kdo zjistí za kolik to tam je? 😃

• ahoj pracujem a vobec sa mi dnes nechce...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém