První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • mili.a ještě jsi měla svatbu jak jáááááááááááááááááááááááááááááááá

• tam kde já 🙂

• fris a kde ty máš album 🤔

• Sponzor fóra
  • Fris: faaakt? To je ale náhodička 🙂

Heli: Moc díky!

• heli,můj sen je projet francii v karavanu...tam zastavit...tam zastavit 😎 😎 😎 .vždycky jezdíme s mladou autem do Itálie v červnu,máme tam rodinu,letos to nevyšlo,tak doufám,že možná po prázdninách,já se tam cítím jak doma,oni hulákají víc než já,znám tam místní...je to úplně o nečem jiném,než jako obyčejnej turista...aj jejich domácí kuchyń ochutnáme...založme novou diskuzi,než nás zmáznou,paní hoteliérko 😃

• mil jé vy máte nádherný fotky 😉 a jak vam to spolu sekne 😉

• Beru: Dík moc!

• beru.já měla svatbu hodně dávno 😃 😃 😃 fotky jsou klasický na film...ale jestli se mi to povede,něco semka hodím 😃

• jéje no jo sem to ale trdlo 😬
     mil neni za co doufám ža je budem mít tky povedený chtěly bysme se fotit v parku ale musí bejt hezky 🙂

• Fris: Hlavně fotku tchýně 😃

• mili je taková malinkatá...s takovým chlapiskem 😃 ...tož pěkné,pěkné 🙂

• mili 😃 😃 😃 to by ses tři týdny strachem nevyspala 😃 .....ale že seš to ty....vypadá jak Kamenožrout z Nekonečného příběhu 😃 ...promiňte,maminko 😃 😃 😃

• fris ale ten byl roztomilej a jak 😃

• fris, no to jo - ex jakožto hoteliérky? 😃

tak jsem si vybrala ten zájezd do Paříže, vyjde mě na 5 tis. 😵

• 😃 😃 😃

Mimochodem, víte jak vzniklo slovo tchýně (určitě to znáte, ale nemůžu si to odpustit) - z kombinace slov tchoř a svině 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • beru 😠 😠 😠 vidělas ty pysky 😃 😃 😃

• to jo ale stejně byl nádhernej 😃

• Se tu tlemím nahlas 😃 Ještě že mužíček spí, to by zas prskal, že trčím na beremku 😉

• beruska.........ty si miminko,ty máš ještě ideály 😃 😃 😃 ...já nemyslela toho malýho....ale toho starýho z prvního dílu 😃 😃 😃 😃

• mili... 😃 😃 😃 😃 nezakřikni to,jakou máš ty? 🙂

• no a co myslíš že myslím já mě se líbil byl tak ošklivej až byl nádhernej 😃

• no nějak sme vybočily z tématu aby nás nepřišla vyházet 😃 😃

• berus....kdybych ti ji půjčila....tak rozmlátíš to dvd na cimpr!!!! 😃 😃 😃 ...oni nás tu zruší....kdyby něco...založíme téma Morava 😃 😃 😃

• no jo tak sem mlada a trochu natvrdlá no 😃 😃 😃

• heli😛aříž si zasloužíš 🙂 🙂 🙂 🙂

• já mám... no nevím, nechci to zakřiknout. Oproti té tvojí ale určitě světicici 🙂 Ze začátku úplně super, ale časem se nám vztahy trochu vyostřily. No a když jsme jeli oznámit termín svatby, tak jsme se prvně zhádaly. Svatbu ze začátku vůbec vzali nějak chladně, až negativně. Pak jsme se delší dobu neviděly. No a pak se to nějak srovnalo (obě se snažíme vycházet) a na svatbě úplně super. Takže teď je to fakt pohoda a jen doufám, že to vydrží

• beruš...kašli na sebekritiku...já začínám být senilní 😃 😃 😃

• mili:však uvidíš...držím palec...hlavně soukromí 😉

• fris: no nevím, nevím...víš co, kdyby to byla romantika jako kráva s chlapem, tak budiž...sama tam budu ale zase mít prostor pro focení....uuuuu, to mi připomíná, že fotím o víkendu a možná i zítra 😬

• Fris: díky!

Holky, musím se loučit, mužíček se probral 😃 Zatím paaaaa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém