První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • mili😛á a přijď zase 🙂
    heli:aby ses nevrátila s nějakým bohatým Pierrem 😃 😃 😃
    beru:schválně jsem se mrkla na vaše fotky....sympaťáci a vidím tam tu lásku....tentokrát to vyjde 🙂 🙂 🙂

• milada2 no my měly s nastávající tchýní výměnu názorů 😉

• fris: tak by pak byl hotel na francouzské riviéře 😃

• Sponzor fóra
  • já mám francouzské jméno 😃 😃 😃

• já chci taký někam jet 😃 😃 😃 😃 😃

• no čekám čekám, ven s tím

• já se s váma pro dnešek loučím du uložit malýho dablíka mějte se ahojky 😉

• teďka která 😃

• pá beruš

• no ty 😃

já se jdu ospršit, budu za chvíli

• hodím do IP 😛

• děkuji 😵

sem se ospršila a trochu zase protřídila hromadu věcí...ještě mám kopu věcí v autě, já nevím, kde jsem toli věcí vzala...

• já lítam furt ven házet psovi balón...je to šílenec 😃

• Já psa neviděla od úterý, musí vydržat do soboty bo nevím, jestli se zítra budu vyskytovat zde v této oblasti, či na jiném místě naší krásné země...

• jakého máš pejska?

• Sponzor fóra
  • ahojte baby - zelam pekny vecer 🙂

• ahoj,lok,jak je,???

• mám bíglíci 😉 a ty?

• da sa. len sa mi nejako nechce spat. aj ked som spachtos dnes to akosi nefunguje. a Ty?

• mne to nešlo včera,normálne spím ako decko,ale tu je dusno a vlhko,zaspala som až na svitaní,som úplne hotová,takže za chvíľku padnem 😃

• heli...já mám chudáka 12 letého českého horského psa,miláčka 40 kilového,6.letého kavalíra a roční štěně border kolie...kočku...papoucha 😃 😃

• no ja vacsinou zaspim skoro ale dnes neviem... a to zajtra skoro vstavam lebo idem rano ku kadernicke...

• Stěhuju se k tobě 😃 Já měla koně, pískomily, psa...teď už jen koně a psa...a chtěla bych želvu a žaka 😬

• lok...budeš krásna 😉 ...ja musím tiež,ale moja super holička je druhý rok na Novom Zélande,tak hĺadám niekoho,komu nemusím vysvetĺovať,čo chcem...k tomu mám tú klaustrofóbiu,tak aby mala pre mňa pochopenie,že tam sedím jak na elektrickom kresle 😃

• hel:já měla velšteriéra,potom tady ty psy,kocoura,teďka tu kočku,činčilu,andulky...ještě jsme s mladou chtěli koně,ale to neprošlo 😠 ...kakadu bych chtěla

• no ja som tu svoju kadernicku stale nenasla.... stale hladam... tak som zvedava ako to zajtra dopadne. teraz som si zapla telku, internet a dala trosku vinka a lenosim. romantika...

• bývaš sama? 😉

• ano v podnajme. po rozvode som bola u rodicov ale potom som chcela byt sama...

• no tak to musíš byť tu s nami,aby na teba nechodili čierne myšlienky 🙂

• v pohode.... to su take naladovky ale dnes sa to da.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém