První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • máš tam aspoň nejaké kamošky?

• ano to mam aj ked nemame na seba vela casu ked som denne 10 hodin v praci....

• ale zase máš veľa práce-že nemáš čas myslieť na to všetko...ja viem,že je to tam ťažké...ale fakt tu väčšina kočiek napísala,že to bol osud a stretli nečakane toho pravého...ja na osud verím poslednú dobu strašne moc-keď spadlo to lietadlo z Brazílie,prežili to ľudia,ktorí leteli skor,alebo ktorí zmeškali...tí manželia,čo zmeškali mali do týždňa autonehodu v Rakúsku a ona umrela...človek tomu asi neutečie 😎

• Sponzor fóra
  • to mas pravdu. aj ja si myslim ze vsetko je tak ako ma byt.... a vsetko ma svoj dovod preco to tak je. tie nevesty v praci su niekedy katastrofa ale bavi ma to.

• to je pekná práca,ja som si jednu dobu urobila floristický kurz a robila som kytice a celú svadobnú výzdobu,krásna práca 🙂

• ano to je ale ked si v takej tazsej situacii tak tie pocity su rozne

• ale vsetko sa da zvladnut. musim a musime to tak brat vsetky....

• to je jasné...potom fakt jedine ako robot...všetko púšťať z hlavy rýchlo von 🙂

• snazim sa - najhorsie su tie trapky ktore si myslia ze od toho jedineho dna zavisi cely zivot... potom je to fakt tazke

• ale to je jedno. nejdem si kazit vecer.

• lok... 😞 myslím,že už spím 😎 😎 😎 ...pomaly sa rozlúčim...bež spinkať a ozývaj sa..veď vieš,že sme tu pre teba 🙂 🙂 🙂

• dakujem. zajtra sa ozvem ako som dopadla u kadernicky. uces som si vybrala ale neviem... dobru nocku. papa

• dobré ráááánko 🙂

• ahojkýý teda ty si ranní ptáče 😃

• ahoj,děti 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • beru, a to už jsem byla v šest v lese 😃

• ahojte baby 🙂

• helisek84 tý jo to já v 6 měla jěště půlnoc 😃

• holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý...už nebudu jak bobtail....moje kadeřnice se vrátila...jdu ve středu 😮 😮 😮

• fris no vidíš ses dočkala 😃

• ahoj fris tak mas dnes dobry den ...

• no zvedlo mi to náladu...kmitám,chlap se vraci po týdnu,tak ještě vařím,ale ukážu se....držte se,berušky 🙂 🙂 🙂

• Tak jsem kočky byla u té právničky, zaplaceno jest, zjistila, že nás možná bude možné rozvést o nás bez nás, tedy soud rozhodne bez naší přítomnosti, což by bylo uplně supéééér.

Byl tu první zájemce na byt, ale nemyslím, že by z toho něco bylo...

• heli: to je perfektní...aspoň by ses vyhla tomu trapnýmu zážitku 🙂 🙂 🙂

• fris, ona předtím říkala, že by nás ani "nevyslýchali", že by se jen zeptali, jestli souhlasím s žalobou..

• když si vzpomenu,jak jsem tenkrát musela poisovat nechutný detaily.......už nikdy 😛 😛 😛 😛

• lok:čo účes???? 🙂 🙂 🙂

• popisovat 😃

• no právě, slyšela jsem, že to je docela drsné a hlavně trapné a nepříjemné.. 😞

• trapné 😛 😛 😛 ...já mám společenské chovaní a nemám žaludek na někoho kydat.....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém