První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • bré ráno, marjáno 😃

• ahojky holky tak jaká byla sobota 😉

• Čau Hell 😉 a baby kolem 😎
    Se divím, děvčata, že se tady ještě nepohybovali admini a neupozornili vás, že jste trochu out of téma... 😃 Protože jinde, anebo snad to bylo i v průběhu tohodle tématu, tak hned po pár příspěvcích přišlo tytyty...
    No nic, to mě tak napadlo, když jsem postupně pročítal poslední dny.

Jo a Hell, očekávám pak info v IP o tvé skvělé a růžové budoucnosti... 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ahojte baby - prajem pekny den

• Ha, Ivan, nečekán, nezván 😃 😃 Legrace, čauky 😉 No jo, hned jak na ni bude svítat a budou odkryty karty (kdo na tom má taky spoluúčast, co? 😃), tak píšu jako ďas.

No jo, mimo téma...jenže my jsme tu jediné, kdo v našem tématu je, že...a bylo by škoda ho uzavřít, navíc, rozvod není chvilková záležitost a táhne se, že...no, třeba nás admini mají rádi aspoň trošku.

• ahoj,holky 😃 😃 😃 to by admini museli zrušit i téma mažel kamióňák...tam se o manželech píše každou pátou stránku,jinak se probírají porody,plínky,sopílky atd. 😃 taky mimo mísu a hodně 😃 😃 😃

• 😬 fris, ono každé téma zabrousí někam jinam...vždyť se nejde bavit jen o jednom nebo přebíhat do patnácti témat

vaříš? 😃

• vařím,byli jsme se psama venku...rozvodněná řeka a já chudinka malá stará jsem musela po takové úzké lávce....já s klaustrofobií...pako mě táhnul,mám ho na opasku 😃 😃 😃 ,k večeru jedu na cvičák na agility,ale už se zatahuje,nebyli jsme 14 dní,to by mě naštvalo,kdyby pršelo....borderka je k neutahání,potom od rána až do noci musím házet talíře a balóny 😃 😃 😃 jo a chystám chlapa zase na týden,ale budu se na vás dívat 😉 😉 😉

• já se od rána rypkám s fotkama, večer jedu za koníkama, jezdit a pomuchlit se 😬 zítra asi pojedu za kamarádem na zahradu, už měsíc mi volá, ať se stavím opéct špekoňa - jestli tím myslí mě? 😃

• heli 😃 😃 😃 se z tebe potatám 😃 😃 😃 ...koníky taky můžu

• Hell, rozvod třebas u nás byl tehdá dost chvilková zaležitost... Trvalo to tak 10 minut, počítám... A to jsme předtím ani u právníků nebyli, my jsme se prostě dohodli, sepsali a předali to na přepážku, o kolek se podělili napůl a pak jen čekali, až nás vyzvou. A to taky netrvalo dlouho, cca za měsíc od podání jsme byli exmanželé...

A já pár dní od toho podání jsem odepsala na jeden drzý inzerát v seznamce a v době rozvodu už bydlela u svého současného manžela s rodinou... A za rok nato se vdávala podruhé... Docela rychlovka, tak neříkej, že to není chvilková záležitost... 😛 😃 😃 😃 Tak to koukej okopírovat a za rok čekáme na svatební fotky a nové album! 😎

P.S. Aspoň nekazím téma a jsem in... Třeba nás tak rychle nezavřou 😉

• Jo a já koníky ne-e... Se bojim... jsou velký... a smrděj... 😃

• ee...koník voní 😃 😃 😃

• ahojte baby tak aky ste mali vikendik? 🙂

• iv, fris má pravdu, koníci voní 😃 jen si na to musíš zvyknout...

hihi, tak to jo, to já si pospíším, jen nevím, kdo si takovou držku znovu vezme 😃 😃 to už abych začla po někom koukat, hergot, nasadím si brýle asik.
    jo no, tak příští týden mi to právnička pošle, my to podškrábnem a jde to k soudu, a pokud soud bude v pohodě, tak nás rozvedou fakt bez stání, do konce prázdnin by to mělo být...a pak už zase nebude "bokšovka", ale bude "reška bleška" 😃 😃

holky, já se tak zničila na té vyjížďce, sem jela 3 km tam a zpět, ta byla friš, tak jsme letěli s větrem o závod, po cestě zpátky se jí líbilo oliskat mě v kukuřici 😃

• Sponzor fóra
  • já bych se už nepostavila na nohy,je to jak seskočit ze sudu 😃 😃 😃 ale krásný...já měla sportovní neděli...chodím na cvičák...teče mi pot až do riťky 😃 😃 😃
    heli,kdyby to šlo rychle,to by bylo supéééééééééééééééééééééééééééér

• ani mi nemluv, když sem po cestě slézala na ringle, tak vydrápat se na ni byl kousek hodný potlesku. je to můj oslík....životní láska....koňská....

• já je miluju,ale jak jsem starší,tak se bojím...ale mladá to zdědila po mně-nevím kdy se píše mě-mně 😃 ...čeština....a když žila v Austrálii,pronajali si koně na půl dne a jezdili vplnou krajinou.....hadi,štíři,krokodýli,ještěři 😛 ....má nádherný fotky

• volnou krajinou

• to neřeš, já se občas taky seknu 😃 jééé, to musela být bomba, nechceš mi nějaku fotečku poslat na mejla? 😬 bych kukla ráda...

mě kousnul zmetek, co je tam s Genou prvního ledna loni, po silvestru, co jsem otěhu....k němu mám respekt, i když s ním normálně pracuju...ale jeho hubu obcházím obloukem. je to strašný rozmazlenec. svého prvního koně jsem měla rok...po...asi devíti letech v oddílu, to jsem se taky rozloučila na dva roky s mazlíkem....a teď ji mám už dva roky...je to klusačka a natolik jsme se zžili, za ty roky, že nikoho jiného nesnese...taky to spolu s tou krátkou přestávkou táhneme už 13 let...

• já jsem poučená jak čtu a sleduju Monty Robertse a řeč koní a jsem z toho mimo 😃 ....fotky má zna filmu,sice máme digitál,ale nejlepší jsou stejně z mé Yashicy na filmu...já jsem stará škola 😃 😃 😃

• no jo, to by na něj platilo, jen by se mu někdo musel věnovat...ale majitel si to nepřeje, to je jenom ťuťu ňuňu, kůň má osm metráků a když se proti mě v ohradě rozběhne, tak máš vidět, jak tu ohradu dvoumetrovou ladně přeskakuju 😬

• Holky, já vám to neberu, ale na koně já nebudu nikdá... Fakt mě to neláká... Holt jsme aspoň každej jinej... 😉
    Jo a Hell, ty se chystáši zpátky vzít si svoje příjmení? Já to udělala taky a manžel si občas dnes dělá ze mě srandu, když mě osloví - hele nech si toho, ty - Balatková-Nováková-Balatková-Maturová!!! 😃 😃 😃

• Jj, svoje původní příjmení si vezmu, ať to stojí, co to stojí 😃 Tvůj choť je tuším taky pěkný kousek, co? Se s ním nenudíš 🙂

Holky, tak jsem si vzpomněla...já chodila do oddílu nějakých 11 let, byl tam takový fešný trenér, je o 9 let starší nežli já, byli jsme fakt mooooc dobří kamarádi, nejen 😬 ale on byl vždycky takový sukničkář. bydlí 50 m od našich, nejnovější fáro německého koncernu, ve stáji 5 svých koní...vyloženě ten můj typ: vysoký, svalnatý, tmavý typ...no kusan jako kráva...už jsem ho dlouho neviděla, naposledy v zimě...teď se rozešel se svou přítelkyní, protože mu zanášela k jeho kamarádovi...tož že by? 😃 😃

• Ahojte holky, tak ráda vidím srandu vtomto tématu - jsem zvědavá jak dloho to vydrží než to admini smáznou 😃 😃 😃

Jinak koníci voní a jak krásně 😵 Jé jet na koni volnou krajinou je můj sen, avšak jaksi zřejmě jen tak neuskutečnitelnej 😬

• brum:my s helískem tě zveme do našeho hotelu v Turecku nebo v Albánii-koně tam budou určitě 😃 😃 😃
    hel....sukničkáře nebrat...tomu to výdrží až do hrobu 😃

• brum 😃 😃 😃 ty bys odjela až do západního Německa 😃 😃 😃

• fris - no to jo mám ho 5 km od baráku 😃 😃

• fris, no právě...a stíháčkovat nehodlám a přizpůsobit se mu taky ne 😃

brum, stav se a vyrazíme 😉

• Hele holky, a mně v tom Túúrecku taky sežeňte nějaký džob 😎 Koně vám hlídat nebudu, ale za bárem by mě to bavilo, pokecat s lidma a tak... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém