První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • helisek je šéf 😃 😃 😃
    brum...však vím,že si kdesi skoro až za kopečkama 😃 😃 😃

• fris - no právě že jenom bohužel skoro 😛 a ještě neumim německy 😃

jinak sice né s koněm, ale s kolem se mi v době, kdy sice již hranice byli otevřeny, ale mohlo se jen přes celnici sme se s kámoškou ztratili v lese a vážně vyšli až v tom Německu - mladý žáby bez papírů 🙂 - taky nás celníci poslali hodně rychle zpátky 😃

vanusak - no jasně, a my jak přilítnem z těch koní budem mít připravenej od Tebe na baru supr drink 😎 😃 😃

• Iv, oukej, fris je na recepci, ty za barem, ještě nám chybí správce a pokojská, já tomu šéfovat a účtařit 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 já můžu ve volném čase uklízet a domlouvat kšefty a dělat PR 😃 😃

• akorát s chlastem to vidím v Turecku bledě 😃 nějaký fanatik nás pošle do luftu 😃

• brum:dyť dýcháš s Germánama stejnej vzduch....němčinu musíš mít v malíku 😃

• Oukej, já budu vymýšlet marketingové tahy na zákazníky. 😃 a budu testovat vodu v bazéně 😃 a najmem jachtu, ne? pro náročné...

• fris - no právě já to mám spíš naopak, já ty geršáky moc nemusim 😃 😃

• domluvíme se s cestovkama na seznamovacích pobytech...jachta bude...akorát blinkám... 😛

• holky jasně a já budu mít tu cestovku - další z mých nesplnitelných snů 😃

• brum...já jsem taky v pohraničí....no comment 😃 😃 😃 ...ale i moje tchýně je poloviční Němka 😃

• já tomu budu kapitánovat, já to můžu 😃 eventuelně i letadlo bych třebas mohla pilotovat bo tom v tom vzduchu miluju 😃 a pytlíky pro tebe seženem ve velkém, máme kontakty 😃

tak já se poroučím pod peřinu nebo jsem jakás takás zničená, zítra ráno letím nakrmit zvířenu a pak makačenko na byt, takže se uvidíme zítra večer po šťourání 😃

sladké sny všem a především adminům, protože jsou na to naše tlachání moc hodníííííí. oni ví, že se k tomu rozvoduv vrátíme...

• myslíš šťúranie 😃 😃 😃 😃

• fris - no tak to je jasný - geršáky nebrat 😃

• 😃 😃 😃 ..já jdu taky hajat...u nás je dusno a vlhko a špatně spím a ráno mě budí psiska 😃 .Gute Nacht 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • fris - hezkou dobrou noc 😎 a všem holkám - také si půjdu za chvilku lehnout 😉

• Hell, tak sukničkáře zkus jen tak na zabytí volného času 😎 ... Dáte pár večeří, pár výletů a když to budeš brát s nadhledem, tak na chvíli přijdeš na jiné myšlenky a co víš, kde třeba koho z jeho známých potkáš... 😵
    Jo ale hlavně !!!! - se nezaláskovat !!! 😛

• ...do toho sukničkáře jsem myslela, samozřejmě... 😉

• nazdar bazar, máme se při nepracovním pondělku?

Iv, tak dneska jsem jela kolem jeho domu a říkám si, bych ho tak jako poškádlila, kdyby vylez, zaparkuju, lezu do kufru pro věci no nevyleze z toho baráku 😃 😃 😃 Pozdě no, ale co, nejni všem dnů konec a když si nezapomenu brýle, tak ho uvidím a co víš, třeba dojde na tvůj scénář 😃 app. vaří výýýýborně

• Jo prej nepracovní pondělí??? 😛 Se mrkni na střechu, jak makáme... 😃 Chlapům už drnkaj zuby od zbíječky za celý víkend 😃

Hele Hell, jako pěknej chlap a k tomu s uměním kuchařským...? Týjo to se jen tak nevidí. Tak ho prubni a když nic jinýho, tak ho berem do hotelu jako kuchaře, nééé? 😎

• A kdoví, jestli na tebe nekoukal z okna za záclonou, když jsi špulila ten zadek, když jsi lezla pro věci do kufru... 😃 😃 😃

• Tak teď jsem se pobavila 😃 To by měl výhled jak na lyžařské doskočiště 😃

Jdu mrknout na střechu, doufám, že mi neujedou nohy bo tam prší 😃

• Ty seš prdlá, to doskočiště ale nejdřív okolo asi oplotili, že je tak ouzký, nemyslíš? 😉 Lýýýžaři by se pomalu ani netrefili... 😃

• 😃 😃

sem koukala na tu střechu, ta kuchyň je bombastická a celkově tede jedete jak fretky, chlapi si máknou, co? no a ty potom, až to budeš uklízet všechno 😃

• ahojte baby ako sa mate? ja nic moc. nedavno som prisla z roboty a mam toho uz dost. kazdy den sa hadam s kolegynou.... 😞

• Lok, u vás dnes nebyl vlastně svátek, co? Proč se s ní hádáš?

• Hell, kuchyň bude až další v piřadí, asi tak za rok... 😛 Nejdřív musíme ještě nový okna 😐 A pak bych chtěla ještě koupelnu novou a musíme předělat izolaci na balkoně, atd atd. jo a teď nám vlastně začal téct bojler a zaaekávat se pračka... prostě údržba kolem velkýho domu... a pořád nějaký výdaje. Na jedný straně začneš a za chvíli jedeš nový kolo... 😒

• a co to tam máš za kuchyň? tu tmavší? já si budu muset číst všechny popisky.. 😠

• aho holky,až budete mít čas a chuť pomozte mi poradit jedné paní,které se zcvoknul chlap,našel si babu atd....do této diskuze....to je neskutěčnej šul....a ona je taková vzorná manželka...je to slovensky,budu vám tlumočit 😃 😃 😃
    http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=103144&vOffset=300&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

• tam mělo být ahoj a neskutečnej 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém