První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • fris, který má nick? 🤔

já teď byla na jednání a já těm maďarům rozuměla 😬

• ahoj-darina60...ona toto téma založila asi před týdnem,je to jak detektivka...začalo to tím,že se bojí,že je manžel nemocnnej a po týdnu víme,že je v tom baba a on je kretén...já to zezačátku jenom četla,nedalo mi to,tak jsem se přidala a teďka ji pomáháme,aby vydržela do konce týdne až pojede na dovolenou.To je takovej nápor na psychiku,co on jí dělá,fuj 😛

• 😃 😃 😃 abys nerozuměla,sama jseš Maďar 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj holkyyyy jakej byl prodlouženej víkend mě se to pomalu ale jistě blíží už jen měsíc 😃 😃 🤔 😮

• berúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú,to bude 😃 😃 😃 .já makala na zahradě a cvičila se psem,spocená až na...

• já vím,že zpocená,ale my Slováci tam máme s 😃

• teda se máš my jedem příští týden stanovat potřebujem na chvilku vystřelit od všech příprav mi už začíná hrabat a dostávám paniku 😃 😃 😃

• fris, no jo, ale polovičatej 😃

beru, já ho měla takový docela akční, ani chodit nemůžu 😃

• má otlačenú riťku 😃 😃 😃

• fris to neřeš mě to ani nepřišlo mladej taky píše slovensky sem si myslela když sme si začly psát že je jinej že neumí pravopis 😃 😃 😃 😃 helisek84 no já měla taky malinko akční sme byly na boruvkách a dokonce sem i sbírala 😃 😃

• trochu jsem mimo,píše mi mladá na ICQ.
    beru: 😃 😃 😃 😃 my jsme jiní,a ještě nám končí všechna slovesa měkkým i....nemáme to rozdělený jak vy-ženy dělaly 😃 😃 😃 😃
    na borůvky bacha,musí se dobře umýt,je tam nějaká strašná nemoc z liščího trusu!

• fris to s tím psaním se si už zvykla ho někdy prostě opravuju nebo se mě ptá ale jinak mluví nádherně česky sem asni nepoznala že je slovák když na mě propmluvil poprvé 😃

• protože ses mu divala zamilovaně do očí 😃 😃 😃 😃

• fris to taky 😃 😃 😃 ale to děláme pořád 😃 😃 😃

• ahoj hloky, přeju pěkný den, koukám, že optimismsu tu o víkendu vůbec neubylo, což je báječné 🙂

• Sponzor fóra
  • vecernice no byl prodlouženej ne že by to mělo nějakej vliv na mě já sem bez práce 😞 ale přítel byl doma dýl už se těším až bude mít dovču 😃 😃 😃

• no vy mate dovcu ted nekdy pred sebou ne beru?

• jak to víš? 🤔 škodovce začíná příští týden od pondělka 😃 😃 😃

• myslim, ze jsem to nekde zahlidla v diskuzi 😉
    snazila jsem se dostat do obrazu, jak se pohnul hotel v Turecku a vsechny ostatni plany 😉

ja jsem dnes uplne hotova unavou, ani psani tech pismenek mi nejde .... 😮

• no mi se těšíme jak odjedem stanovat odpočívat teda já milýmu nechám na krku našeho drobečka 4 letýho 😃

• prd riť, mám natažené třísla a jedno lejtko 😒

mamina mi volala dnes výsledky krve a já si to asi hodím 😠

vecernice: pohnul, pohnul, už je nás víc, nebudeme se bát vlka nic 😃

• jakej hotel v turecku 🤔

• no vsak ja uz se tam tesim, na drinky u baru a cachtani v mori 😉

a co vysledky? neco vaznyho?

ber: no na to stanovani vam pocasi zrovna nepreje ... i kdyz tedy zalezi, kam se vydate?

• heli,co je,co ta krev????
    našla jsem nádhernej kamennej dům ve francii pro hosty,s pozemky,s bazénem a stájemi jeno asi za 300 000 eur,co je zadara,tolik stojí byty...pošlu potom link 😃

• má bejt ošklově jo ni nevím 😠 se to nějak vybere 😃

• norma cukru v krvi zdr. člověka je 5 jednotek...já mám 8,1.... 😴

• kruci 😞

heli....kdyby nevyšlo turecko-tento a ještě jedenhttp://www.green-acres.com/en/properties/268a-rfm849.htm

• heli a pro nas laiky to znamena co? cukrovka? dieta? lze to nejak upravit?

Francie zni taky bajecne, at to zalozite kdekoli, ja se na vas prijedu podivat 😉

• fris, to by šloooo, to druhé sa mi páči...

vecernice: to znamená, že já se snažila ten jídelníček upravit, abych se tomu vyhla, takže co to bude teď, nevím...prý to může být ze stresu. musím počkat, co na to doktorka..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém