První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • heli díky taky ti držím pěstičky aby ti ta krev dopadla dobře 😉

• beruska a jak na to prisla? mela nejaky problemy? ten nador co mela byl taky na hlasivce?

• děcka,,ahojte...kde jste...lok,jak je????

• Sponzor fóra
  • zdar ženy 😃

já dneska měla fofry, po doktorech, manikůra - haha, to jsem dopadla jak hubkař, a po práci kééérka jak kráva přes celů lopatu pravů 😃 toto bylo první tetování, co mě bolelo, auau. já to vydržela, svaly cukaly jak sviňa.

zítra mi má skoro ex dovézt konečně ty zimní kola - co kdyby začlo sněžit a kolo, abych mohla s tatinem na houby. nebo sama....ale to už mě neuvidíte....

ženy, budu muset dát psa pryč 😴 babička jí nestíhá, teď nesmí tři dny chodit, sotva došla k brance a Lajen jí dává moc zabrat...

• josefka byla včera na vyšetření a zítra jde taky tak uvidíme jak toi dopadne 😞

• heli..ježíši...to nemůžeš psovi udělat,pokud je na tebe citově vázanej 😞 ty ses nám rozjela,tetovačka?au
    beru:doufám,že to nebude špatný

• fris děkuju já taky poslaly ji domu jen proto že měly plno 😞

• to jsou nervy 😞

• to jo ale doufám že to bude ok chjooo když se to s... tak s plnou parádou 😠

• je to těžké.. nemůžu ti pomoct ani poradit...uvidíš zítra 😞

• to bude dobrý prodstě toho přišlp hodně najednou 😞

• fris, já ji nemůžu mít u našich a nebudu ji moct mít na tom bytě, jestli to vyjde...časově je pro mě nemožné za ní jezdit každý den a to je průser...ona potřebuje každý den pohyb a pomazlit...

• co to je za rasu?ona se utrápí...já to zažila...nedá se něco vymyslet...psí školka,nebo známí poblíž....

• no já se pro dnešek loučím holky mějte se a hezký zbytek večera

• pá,beruš,drž se 🙂

• Sponzor fóra
  • fris, ona je ještě mlaďoch, v srpnu jí bude teprve rok a je abnormálně socializovaná a adaptabilní...proto říkám za včas, než pozdě...je to bíglice.

Beru, papa, a hodně sil 😉

• no uvidíš...moji závisláci by to nepřežili...nechci strašit...chodí se mnou aj na záchod,aby jim nezmizela z dohledu 😉 .co ty,jak se cítíš?

• Brý večer, přeju...
    Hell, tý brďo, tak fakt jsi do toho šla s tou kérkou, jo? Sem teda faaakt zvědavá, pak koukej fotnout 😉
    Teď ti ještě zbývá změnit účes a práci a uděláš všechny razantní změny v rámci životních změn... Říká se, že vždycky na přelomu do jiného období je obrovská touha a nutkání udělat nějakou změnu na sobě... 😎

Jo a psa neberu, bohužel, my na ty zvířata moc nejsme, max. tak na talíři, ale když ona je ještě malá, bylo by málo masa... 😐 😃 😃 😃
    Doufám, že to berete s humorem a nevyštípete mě jako ne moc vášnivého přítele zvířat 😃

• fris, já nevím, tak divně...Lajuch na mě závislá není, vůbec ji netankuje, když jí někam zmizím...to kůň je horší, ta mi lezla i do auta...

Ivi, účes mám nový cca měsíc 😃 Tím jsem začla 😬 A práci zatím měnit nehodlám, tam jsem moc moc spokojená 😉 Jo jinak změna na sobě bude - až se zhojí obrázek, začnu s holkama chodit na fitbox, protože začínám bečkovatět.

No ona je bígl "sport" verze, takže to by jste jen oblízli kosti 😃

• jj...loknička se neozývá...když už mluvíš o tom účesu...líbí semi,jak ses vrhla na nový život 🙂

• Hell, bečkovatět je dobrý výraz, to neznám 😃 Já po rozvodu taky pěkně nabírala a pak postupně rok do druhé svatby jenom kynula... 😐 To byla holt pohoda a spokojenost ve vztahu, jenomže na úkor váhy. Pak jsem se ale zakousla a už druhý rok si držím váhu minimálně o 15kg míň než na svatbě. A to nesportuju ani náhodou, na to jsem moc líná. Prostě jenom změnou skladby jídelníčku... 😉

• fris, to ne já, to moje schauma 😃

• no jo, já když se do toho pustím, tak od základu 😃

iv, já se nafoukla během dvou měsíců...jenže sem si to pěkně posrala, protože jsem si myslela, jak nebudu hubnout a ho....já jedla tak, že jsem nedala ani 5 tis. kJ, což je minimum a má se konzultovat s lékařem, já skončila někde na 3 tis. denně a tělo si to začlo ukládat...brusle mi navíc nasvalily nohy, takže nohy jak závodní koroptev a břicho jak v pátým měsíci...

• 😃 😃 😃 😃 ty schaumo...ty jsi za poslední dobu úplně nová baba 😃

• jdu se lehce ospršit...

fris, není nová, vypraná v perwollu 😃

• heli...to znám...já mám z tchýně tak rozhozený metabolismus,že už se normálně nenajím do konce života-nabobtnám i z vody..a to prosím jím celý život zdravě,málo masa,ryby,olivový olej,zelenina...pravidelně...a nefunguje mi to.já jedině plavat a plavat 😉

• 😃 😃 😃 ty mi děláš takovou radost 😃 😃 😃 ...teďka ještě abych pomohla té paní na koňovi,tam je to drsné

• stejně je nejlepší tož decka pozorte

• ta diskuze, cos posílala? já na to budu muset mrknout, třeba bych mohla taky nějak přispět do mlýna....aspoň troškou...

"vyfič"...já letím do té sprchy...

• sám mám málo 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém