První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • tak já se loučím mizím něco dělat mějte a ahojky a díky za podporu

• ahoj hel no ja pracovne ako vzdy. za posledne dni som sa sem ani poriadne nedostala.

• A co ta tvá "úžasná" kolegyně? 🤔

• Sponzor fóra
  • stale rovnako... dik za opytanie

• ahoj,lok,už som sa bála,čo sa deje,že tu nie si 🙂

• neboj, neboj som ok. len akosi nic nestiham ale to je dobre.

• ja tiež,a to ešte podporujeme jednu pani na modrom koníkovi sk....poraďte ako ďalej...príď za nami,prídeš na iné myšlienky...pani je v hroznej situácii...no chlapi...idem,mám toho moc,večer tu budem, 🙂 🙂 🙂

• Tak čaves zase v podvečer.
    Teprv před chvílí jsem dorazila z práce, docela padám na hubu a oči rudé od celodenního koukání do PC... 😐 Nám od příštího týdne začíná 2týdenní celozávodní dovolená (já teda ještě příští týden pracuju, nás se to tolik netýká, to spíš výroba), a tak chce mít všechno každej do zítra hotovo. Plno lidí už není i zítra, takže teď kdo bude v práci, tak bude dalších 14 dní docela klid a vegáč, docela se na to příští týden těším a vygruntuju si všechny papíry a šanony na stole a ve skříních...
    Hell, taky se můžeš přidat ve výpomoci i u nás, kolem baráku je pořád co dělat 😃
    Beruska - tak co, víte něco blíž? Držím palce!
    Fris - když bude čas, mrknu dál na tu diskuzi, koukala jsem jen na první stránku zatím... Asi se to rozjelo jinak, mež to vypadalo na začátku, co... 😐

• vanusak že děláš ve škodovce vid 😃 😃

• tak holky už máme výsledky vypadá to špatně 😞 je to rakovina

• bože

• co teď,bude doma,nebo v nemocnici,to je hrozný....

• no zítra nastupuje ale operovat zatim nemůžou má tam otok a budou jěště dělat vyšetření v pondělí by měla bejt doma a nebude 3 neděle mluvit sem z toho úplně mimo

• holka,co mám říct....

• fris na to neni co dodat bude zase líp 😞

• Sponzor fóra
  • dobrý večer kočky...

beru, vrací mi to vzpomínky na dědu...měl rakovinu jícnu....dva roky nám držel na sondě do žaludku, chemoterapiích, ozařování...rakovina mu vyžrala do jícnu díru. když měl vrtulní v jedno pondělí ze Švýcar dopravit speciální lepidlo, tak děda to v neděli vzdal....a už zase brečím...je po smrti už 14 let, ale tolik pro mě znamenal...snad jako nikdo ještě na světě 😴
    moc držím pěsti a posílám hromadu síly a energie, budete ji teď všichni potřebovat...

zítra volám k právničce, jestli nedorazí mejl od ní "dobrovolně"...slíbila, že to bude během tohoto týdne a nic...skoro ex už vystrkuje růžky řekla bych, kola a kolo nikde...zítra má poslední šanci, jinak mě má v sobotu ráno před barákem a tomu už se nevykroutí.

byla jsem dnes po práci za bývalým kolegou ještě s kamarádkou s dvojčatama, já si ty špunty tak neskutečně užila, bublinky zlaté 😬

a pak jsem byla s holkama ve fitku...z plánované jedné hodiny byly dvě...zítra se asi ani nevyčůrám 😬

• je to tu smutné...došla mi řeč 😞

• fris, vždyť to není o slovech....jen jsem to potřebovala napsat...chápu berusku, jak jí je 😴

• Beru, i já vím, jak je to těžký... Moje babička rakovinu prodělala, naštěstí po ablaci prsu je už dlouho ok (ťuk ťuk). Horší je to u tchýně, tam je to už hodně rozjeté a na více místech, takže stav je dále chirurgicky již neřešitelný, všechno je jen otázkou času... 😞 Jestli krátkého, nebo jestli ještě měsíce, roky, nikdo neřekne, protože to samozřejmě nikdo neví... Rakovina je jedna z největších sviní nemocí, člověk nemůže ani preventivně dělat nic. Pouze snad chodit na kontroly a stejně se určitě jako naschvál objeví na místě, které preventivně kontrolováno není... 😐 No napadlo by vás - na hlasivkách???
    P.S. Jojo, pracuju ve škodových závodech 😉

• heli,to nebylo na tebe,to bylo tak obecně,jakej je ten život....

• berusko, to je mi moc lito, snad to nasli vcas a bude to dobre.

vanusak, mnoha rakovinam lze preventativne predejit .... 80% rakovin je zpusobeny zivotnim stylem a zivotnim prostredim 😞 😞 ..... existuje spousta vyzkumu a ne zrovna malych (nedavno v Evrope skoncila jedna pulmilionova), ktere to jasne dokazuji. Bohuzel to znamena nepopularni zmeny v zivotnim stylu 😞 .... ale to sem nepatri, jenom jsem chtela zareagovat na tvoji poznamku.

Helisek, mas muj obdiv, jak dobre si vedes ..... kdybych byla v CR, tak si pejska klidne vezmu. Dneska jsem se mazlila s 9 tydennim stenetem labradora a jsem z toho zase desne na mekko. Chybi mi ten muj.

• helisek je frajerka...za chvilku nás nebude potřebovat,je to silná baba,tož 🙂

• fris, já vím, já jen aby sis nedělal těžkou hlavu, že došla slova...

josefka, dobře si vedu? to jsem ráda, jestli to tak na okolí působí...já bych chvilkama zalezla do skříně a dělala tam strašáka, ale pak si to rozmyslím a je zase dobře...

holky, zbláznila jsem se - píšu kamarádce rukou dopis - už mám 8 stran A4 a zdaleka nekončím...

• heli,není to pravda 😃 jak jsi začala sypat fórky a reklamy...tak vím,že je to na dobré cestě....a kobylka ti dobije energii taky 🙂 🙂 🙂 🙂
    já jsem z generace,co psala rukou dopisy normálně...děcko 😃 😃 😃

• no to víš že jo, jako že bych se na vás vyprdla? no to né, zlato, mě se jen tak nezbavíš 😃
    já je taky psávala normálně a ráda, já jsem tak trochu psala i povídky sama pro sebe, já jsem prostě spisovatel...slohovka na dvě stránky, tak já ji měla vždy aspoň na čtyři 😃 Dopis už má deset stran...a ještě nekončím 😃

ale teď už jdu stáhnout roletky a hajnout si, dobrou noc

• pá a drž se,však víš 🙂 🙂 🙂

• ahojky holky já to včera brzy zalomila hodila sem dva panáky slivovice na šla lehnout

• a za podporu díkly moc a moc

• krásné dobré ránko berunky

tak jsem se probudila s ukrutným bolehlavem, zamotala se mi hlava, takže mi spadly šminky, co sem dávala na poličku, tak hned po ránu po mně vyjel tatin 😒 v práci jsem slupla dva brufenky 400 a už snídám...

beru, co ty tady tak brzo?

• heli nějak sem nemohla dospat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém