První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • dakujem frisbeek...zdravicko...cakam na konci augusta som objednana na ozonovu injekciu...len dufam,ze hned prva pomoze a budem fit a bud. mesiac by som sa chcela vratit do UK...dufam,ze vsetko pojde hladko,sme dohodnuty...tak si ,,fandim,,.

• katka no konečně ses dovážila 😉

• Musim byt silna,uz len pre to,co pride...pre buducnost....A urcite nie sme ani prvi ani posledni komuto jednoducho nevyslo.... 😐

• Sponzor fóra
  • katus,dobré to bude....a ty začneš nový život a aj korunky zarobíš pre seba,budeš spokojná,bez nervov...práve mi došlo,vy budete mať aj nejaké majetkové vysporiadanie?

• katka no já taky rozvedená i když já žádost nepodávala a momentálně už zase štastně vdaná od pátku neboj bude dobře a pak jěště líp 😉 hlavné sílu a věřit si že to všechno bude dobrý 😉

• studanka je žiarivý príklad toho,ako sa dá zase začať šťastne a s optimizmom,že stud? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• fris no jéje chce to jen sílu a vytrvalost 😃 😃 😃 a pořádnou dávku optimismu i když já v tý době moc optimistická nebyla 😬

• jájájá, já už taky skáču 😃

• No u nas bol perny vikend,som to povedala doma nasim...mama preplakala celu sobotu a otec,ten ma sklamal na celej ciare....aj ked vedeli,ze nam to skratka neklape...Hej Fris budeme mat,ale sme dohodnuty,ze manzel si ponecha novostavbu a mna vyplati a necham si auto...a pc.Ostatne veci,kt.sme mali do domu,zariadenie a pod.si moze nechat,mne je to na nic....ja sa o seba postaram...aj co sa tyka bytovej otazky....ja sa s nim o majetky tahat nechcem a dohodli sme sa a mozme sa kamaratit 😉 nadalej...Len ma stve moja mamina,lebo ta sa preto trapi a este viac preto,ze chcem ist prec...ale hadam sa to nejako ustali casom a bude to ok....v to dufam.

• kkatka, tak u nás to taky vypadalo, že se budem kamarádit...teď jsme na nože 😒

• katka tak to je mi líto já měla v našich tu největší oporu co sem mohla mít 😉 držely mě nad vodou

• helisek....ved to je to,coho sa bojim aj ja...lebo v predoslom vztahu (neboli sme manzelia) to sme povedali tiez a nenavideli sme sa ako psy...ale stratili sme akykolvek kontakt...,,nastastie,,

• no ja som tiez navrhla kamaratstvo, ale ja pochybujem ze z jeho strany to bude mozne.......chlapy 😒

• katka,ale veď už to trvá dlho a vaši vedeli,čo sa deje 😞 😞 😞 ..by si sa z toho zblánila...a čo si vrazila do toho baráku a tie nervy s jeho telefonátmi a sms....máš jeden život,rozhoduješ si o ňom sama 😉 😉 ..a vráť sa do UK,bude to jednoduchšie a rýchlejšie sa z toho dostaneš...pozri sa na helíska ,jak sa jej vrátila nálada, 🙂 fakt už to bude iba lepšie 🙂

• heli bojujete spolu? 🤔 😐 no my ne ale ani se nekamarádíme ale na všem důležitém se domluvíme v klidu

• Sponzor fóra
  • zuzi...tu máš helíska,ona ti povie,aké sú tie rozvody rýchle 😉

• stud, ale já si neodpustila jeden rýpanec a jeho se to smrtelně dotklo...nepodívám se mi ani do očí a jeho kamarádi mě ani nepozdraví

• heli...ty jsi urazila jeho mužství??? 😃

• studanka,take kamaratsvo z rozumu,to by mi stacilo 😉 no a najviac sa mi paci,ze moj manzel si to uz uziva akoby sme boli rovedeny....chodi po vecierkoch atd. a ja doma s vyhodenou platnicou,ale ani po tom netuzim...a rozprava kazdemu ze sa rozvadzame,ako by to bola ,,stastna,, udalost v jeho zivote....Trochu sa skludnil,ale neverim,ze to bude lepsie a spolu nezijeme ani nespavame...necitim to jednoducho...su tam urcite psychicke bariery......a jednoducho tak zit nedokazem a ani nechcem....uz som odhodlana na vsetko...

• heli no teda já do něj taky rejpu 😬 😃 😃 😃
    katka no mě taky stačí víc od něj nepotřebuju 😃 😃 akorát aby platil alimenty 😃 😃 😃 jen do toho udělala si dobře 😉

• katka...po tej dlhej dobe,nervoch a všetkom,čo si prežila a ako si sa vzchopila,už ne neho nemysli...vidíš,že ti robil peklo a bol žiarlivý,ale on má rád iba seba,teraz sa musíš mať rada ty 😉

• katka - sice je hrozny ze to takhle musim napsat ale "gratuluju k rozvodu" opravdu myslim ze to bude vsechno fajn 🙂

• katka fris má pravdu začni myslet na sebe a na něj kašly 😉

• katka, to můj dělal taky, všem to roztroubil, ještě to nebylo na papíře 😃

jo, urazila...seděli sme čtyři u koní a měli sme hlad, tak že si u nich v hospodě objednáme žebra...já že tam zavolám a kluci že ne, že kdoví, co nám tam dají...tak sem řekla, že tam pojedu a z toho "jeden", že teda to ne, jedině s ním...tak sem to vzdala a poslali sme tam jednoho, co seděl s náma...
    druhý den mi volal ex vysmátý jak lečo a já na konci otázku "jste dělali včera žebra večer, že?" a že jojojo...tak říkám, že byly výborné...no a bylo slyšet, jak mu to valí v hlavě, kdo to jako pro ty žebra dojel 😃

• kkatka,vidíš,že o tebe vieme a podporujeme ťa 🙂 🙂 🙂 🙂

• heli teda to sis dovolila moc 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• heli...ty si nedáš pokoj 😃 😃 😃 😃

• ať si škubne a mně políbí 😃 teda radši né, ať mě nelíbá 😃 😃 😃

• no hlavne chcem podporiť kkatku a zuzku...katuš sledujem už dlho a človek by niekoho najradšej nakopal..katuš,nie,že si to rozmyslíš! 😞

• heli... 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém