První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • fris myslím že už je rozhodnutá na 100 percent 😃

• stud....ale už to trvá od loňského podzimu.

kkatka,vydrž,mňa sa nezbavš 😃

• kkatka, vydrž prťka vydrž!!!!

• Sponzor fóra
  • zajtra,zajtra!!

• kdybys měla problém, přijedu a půjdu tam s tebou 😃

• kati,ber helču za slovo,je akčná a nekompromisná 🙂

• kočky,fakt je blbá doba,už je tu téma manžel si píše zamilované sms a v druhej téme opustil mladú manželku s miminkom úplne nečakane,že chce poznávať ženy. 😠 Vraždila by som 😠

• fris asi to ted uzrálo 😉 možná potřebovala jen čas

• DAAAAKKUJEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja som tak statna,ze tam zajtra idem 😛 .Clovek ked ma priatelov,ktory ho podrzia,nema sa coho bat...ani smrti 😎

• No nie som statna,ze mi krachlo manzelstvo,ale je nacase rozdat karty... a tuto partiu vyhram JA!

• katuš a ty máš výhodu,že sa dokážeš uživiť a nie si závislá na žiadnom chlapovi,ba naopak 🙂 🙂 🙂 🙂

• katka no vidíš takhle se na to má koukat škoda že já to nevěděla dřív budem držet všechny pěsti to je štěstí 😉

• fris, jde vidět, že už mě znáš 😎

kkatka, já prej podezřele hýřím optimismem 😃

• Zivot ide dalej,svet sa nezruti,ked nejde o zivot nejde o nic.......no nie?
    🙂

• katka správě nejde o život nejde o nic 😉

• Sponzor fóra
  • Mala technicka otazka: Kolko kopii rozvodu treba pri podani,len jednu+kopia sobasneho? Dik

• A poplatok 66Euro pokial mam dobre informacie....

• katka to ti já neřeknu ale asi jedna bude stačit akorát se musí zaplatit ten kolek 😉

• heli 😃 😃 😃 😃 ja už som z teba tak zblblá,teraz ma to odhlásilo zo stránky a píšem login helisek 😃 😃 😃

bacha na slová...ne podezřele...ale že už si zase veselá osoba 😃 😃 😃 😃

• kkatka - jednu soudu, jednu manželovi, jednu tobě

fris 😃

• teda holky vy jedete 😃 😃 😃

• helll....oslovuj mě helisku 😃 😃 😃 😃 😃

• katka - tak to sem ráda, že ses konečně k tomuto kroku odhodlala, vážně by to nikam nevedlo a i když to zní možná divně tak v tomto případě gratuluji k tomuto rozhodnutí a k brzkému rozvodu - zasloužíš si lepšího a né se nechat vysávat 😉

• brum..konečně...já se těším od rána,že to katka zvládla 🙂 🙂 🙂

• No a zase mi to natrel....v nedelu kpu reci,vsetko ok,ked to chcem a dohodneme sa a pod.....dnes? Place,ze on sa rozvadzat nechce atd atd atd.....ale uz ma nic nezastavi....nech si mysli o mne kto chce,co chce...

• katka nenech se přesvědčit 😉

• Nenecham...vahala som 1 a pol roka...ale teraz to chcem.

• katka děláš dobře stejně by to nikam nevedlo a možná by to bylo jěště horší budu držet pěsti pro štěstí 😉

• studanko dakujem....moc mi to pomoze...kazdy,kto mi tie prstiky bude drzat....dakujem vsetkym....

• neděkuj neni za co já si tím pršla taky akorát o rozvod žádal bejvalej odešel za jinou 😉 ale já sem v poho a ty budeš taky se ti uleví až budeš mít po 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém