První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • kati,on sa s tebou snaží manipulovať,to už sme preberali...vytrvaj a nepovoľ 😠

• drzim 😉

• fris souhlas vydrž prtka vydrž 😃

• Sponzor fóra
  • fris jako lečo jěště neni hotový já si zapoměla vyndat z mrazáku párek 😃 😃 😃

• kašli na párek,tady máme důležitou poradu 😃 😃 😃 😃

• fris no tak ted se rozmrazuje 😃 😃 😃
    kati vydrž a nepust nenech se přmluvit nebo bude bubu 😉

• Kkatka78 - i já z dálky sledovala vývoj vztahu a musím se přidat do fronty gratulantů! To, co se teď snaží dělat, je jen projev citového vydírání, nenech sebou manipulovat, myslím, že snad za tu celou dobu jsi to poznala, že to je citový manipulátor a hlavně nedozrálý člověk... 😛 Jdi do toho a ničeho se neboj, pak se krásně z hluboka nadechneš a přijde úúúlevaaa 😎

• vanus má ako vždy pravdu 🙂

• 😉 😉 😉 😉

• Vďaka baby 😉 😵 😵 😵

• vanu bylo nám potěšením 😃 😃 😃

• katuš,a zajtra chceme hlásenie 🙂 🙂 🙂 🙂

• jj hlášení 😉

• holky já mizim dělat to lečo aby teda manžílek neumřel hlady až přijede domů
    kati a zejtra dej na stopro vědět 😉

• Ok....fuuuuuuuuha to su nervy,dufam,ze to zvladnem....ale idem do toho ci bude vojna alebo nie....dakujem holky,urcite dam vediet.Dufam,ze nie som srab a nevzdam to.....nie nevzdam.Bolo toho dost.....

• Sponzor fóra
  • kati nevzdávej to bude líp a hlavně se ti uleví 😉

• kati,nech ťa to ani vo sne nenapadne...to by sa opakovalo stále doko 😉 la,to nekončí...máš jeden život,mysli na to

• jj kati poslechni fris život máme jen jeden a měly bysme ho prožít v pohodě a ne si celej život řikat proč já to neudělala když sem mohla 😉

• Kkatka78 - si blázon??? 😮 Žádný takový řeči o nějakým vzdávání! Točila by ses stále jenom v kruhu. Koukej udělat krok do nové a lepší budoucnosti, svatba jím holt nebyla, tak aspoň teď nedělej další chybu! 😉

• tak 😉

• Hej poznam jednu kamosku,muz ju podvadzal 3 roky,mali spolu 2 deti,zle to psychicky znasali...koli tomu s nim zostala...on sa chcel skantrit....no zostala s nim a uz 2x mi povedala,ze sa mala rozviest,bol dobry pol roka.....kolobeh.....stale to mam na pamati....nechcete ist niekto so mnou??? Ale zvladnem to...urcite,to zo mna opadne....

• pošleme helíska,ona je najbližšie 😉 neboj,v najhoršom ti dám číslo na mobil,keby si tam strácala odvahu 😉

• kati vydrž potrvá to chvilku a pak se uleví 😉

• Kkatka78 - vždyť půjdeš jenom zatím do podatelny, to zvládneš! 😉 Nás pak rozvedli během 10 minut než přečetli všechny ty formality a jen se zeptali, jestli stále na svém návrhu trváme a my že jo a bylo to. 😛 Řekli jsme si čau a od té doby jsme spolu nemluvili 😉

• kdy a kam mám přijet? 😃

• ahojte baby ako sa mate?

• lokni...tyty ty jedna,kam si sa stratila????? 🙂 🙂 🙂

• ani neviem - vela vela starosti

• čo sa stalo...ten byt????

• nie praca...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém