První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • zuzi - fajn, že top máš za sebou a holt život jde dál - tak neboj bude líp 😉

protože naše největší sláva nespočívá v tom, že nikdy neupadneme, ale v tom, že pokaždé zase vstaneme.

tak vstan, otřepej se a jdi se vztyčenou hlavou dál 😉

• to si myslia aj manzelovi rodicia, ze zena je muzov majetok a on moze vsetko a ona nic! a ma drzat hubu a krok! a tak to bral aj on. Ale ja nie som taka 🙂))))) mama sa zruti a oco mi nic nepovie, hadam mi pomozu aj s utiahnutim bytu na zaciatok, lebo mi tu nechal vela nedoplatkov a uctov zaplatit
    , takze nooo nic moc. ale nejako bolo, nejako bude 🙂))))

• zuzi...to je nový začiatok...takže radostne,baba keď chce,zvládne všetko 🙂 🙂 🙂 .

• Sponzor fóra
  • baby moj manzel mi navrhol manzelsku poradnu /skoro som odpadla 😃 /aby sme spolu zacali komunikovat na urovi dospelych ludi... 🤔
    vcera a dnes sme spolu dllllho rozpravali a som rada ze si vieme prist na meno 😉 🙂

• drobcek...znamená to,že nepodal tú žiadost? 🤔

• ale nie podal ju len chce aby sme sa dokazali spolu rozpravat a povedat si menom
    rozviest sa chce lebo ak som pochopila spravne tak ta "kamoska"sa rozhodla pre neho aj ked nadalej je v byte svojho manzela 🤔

• drobcek to je ale divný 🤔

• aj vy si to myslite? 🤔

• drob to je jasný do poradny se chodí když se snaží to dát dohromady teda podle mě
    🤔

• že?

• fris že jo když to chce někdo lepit mě to řekla soudkyně jestli sme zkoušely poradnu 😬

• on sa nechce vratit 😕
    baby napisala som vam IP

• drob ok už sem četla 🤔 a nestačím se divit 😠

• fris víš co já to měla úplně stejnýý 😠

• kočky,ja premýšľam a tiež sa mi to zdá divné.
    stud,to je hrozné,to stejné má darča v tej našej téme,chlapi nemyslia 😠

• Sponzor fóra
  • fris oni myslí ale ne mozkem 😠 já bych to vyvraždila jěště že mám doma ted normálního a hodnýho muže o to víc si budu važit když to tu čtu 😞

• a co víc já drobceka obdivuju

• presne tak,stud,chyby chlapa si vždy odskáče žena a deti,nepochopím,prečo si zakladajú rodinu,keby ostali slobodní,mohli by naháňať baby,ako sa im zachce 😠
    drobcek to zvládne,je to perfektná kočka 😉

• to určitě a navíc hodně silná doufám že se jí to podaří 😉

• tak 🙂

• dakujem dost mi to pomaha ste zlate 😃 😃 😃 😃 😃 dakujem za internet 😉 😃

• drobcek já se taky dostávala z toho přes net ale to sem jěště neznala beremko možná kdyby v tu dobu jo měla bych to o sto procent jednodušší 😉

• drobcek,my máme rozvody za sebou,takže vieme,aké to je,a nechápem morálku tých žien,čo rozbijú rodinu s malými de´tmi...každému sa v živote všetko vráti,keď to najmenej čaká...asi tak 😉

• fris mluvíš mi z duše 😉

• ja som celkom tolerantná osoba,ale toto ma vytáča k šialenstvu.Rodina s malými deťmi je tabu 😠

• aj mne

• fris no já bych asi taky lecos tolerovala ale u mě má nevěra tabu v tom případě sem nemilosrdná i kdybych ho milovala sebe víc 😠

• jako sama pred sebou by som si pripadala ako sviňa

• fris no asi tak nějak každej to ale vidí jinak 😉 a já drobcekovi držím pěstičky pro štěstí 😉

• 😉 😃 😃 budem to potrebovat 😉
    dobre baby zlepsili ste mi naladu ale idem do hajan papa
    ozvem sa ked budem mat nieco nove

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém