První rozvod. Zažila jste to už některá?

20. mar 20139077
  • papa,uvidíme,čo bude,drž sa,myslíme na teba 🙂

• ahojky a dobrou noc 😉

• tak holky já du taky ahojky 😉

• Sponzor fóra
  • pá studanecko 🙂

• ahojky holky tak jak je po ránu 😉

• Bré ráno, pracovně a hodně naštvaně

• med, co se děje? 🤔

• med ahojky copak se stalo

• Holky, já teda odsuzuju toho chlapa, co odbíhá od své rodiny. Měl by mít dost své zodpovědnosti. Ale popravdě, stát se to mě, tak bych asi víc nesnášela tu ženskou. 😬

• Bré ráno holčiny 😃

• med ahojky drobcek tak jak to u tebe vypadá 😉

• studanka: dnes už pohoda, záchod včera kámoš opravil, ale byla legrace jak se u toho vztekal a ještě se kontroloval přede mnou, hihihhih
    A už se těším na odpo, tedy na podvečer, konečně po dlouhé době vyrazím na spinning

• tu som,žádný smutek,děvčátka moje 🙂 🙂 🙂

• med tak to je super 😃

• ahojte baby ako sa mate? zase som tu po dlhsom case... 🙂

• Sponzor fóra
  • stud:jojo mám radost 😃

• ahoj,lok,jak je??ja sa trápim s blbým autom,tak nestíham,ale myslím na teba 🙂 🙂

• no ja nic moc - ako vzdy stale v praci...

• lok... 🙂 🙂 🙂

kočky kkatka má v piatok rozvod...kati,jak si na tom???? 🙂

• Ahojte,
    bojujem....s vyhrazanim,vydieranim,nie len citovym....vraj nepride na sud atd...uz to ani neriesim...som s tym vyrovnana...ide mu len o prachy o nic ine...drzte palceky aj zajtra...mam ten zakrok na chrbtici..to ma teraz najviac zaujma a dufam,ze mi to pomoze...inak dik za podporu holky... 😉

• katka to bude dobrýýýý uvidíš 😉

• kati....sme tu!! 🙂 🙂 🙂 🙂

• fris tak na pracáku našla akorát to co sem měla já tu prodavačku 😉 jinak vůbec nic neni

• ach jo,studanecko...

• fri to je v poho a bude líp 😉

• ahojte baby prajem vam pekny den 🙂

• loknička naša,ahoj 🙂

kkatka,dneska ti držíme palce,vydrž a bojuj 🙂 🙂 🙂

• Dakujem fris,budem.... 😒

• Takze dievcata....R O Z V E D E N A!!!!
    Bolo to naozaj v poho...5 min.zalezitost.Super sudca...pytal sa,len ci chceme nieco k tomu dodat,tak som v kratkosti len povedala,ze uz dlhsie spolu nezijeme a nase nazory sa rozchadzaju...manzel sa vyjadril,ze k tomu nema co dodat...poslali nas von...a za 1min.spat precitali verdikt....fuuuuha take nervy za 5 min....Kazdy kto to ma este len pred sebou vela vela stasticka a pevne nervy.....paaaaaaaaaa a dakujem za podporu... 😉

• Ahoj Katko, četla jsem tvůj příběh od úplného začátku... A moc jsem ti držela palce... GRATULUJU! 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém