Ako riesit svadobne oznamenie?

16 hod40

Ahojte nevesty, prosim vas, ako teraz riesite svadobne oznamenia? Povodne sme chceli svadbu s hostami a oslavou, ale kezde sa teraz neda a asi sa aj dlho nebude dat, rozhodli sme sa vziat i napriek tomu a uz mame termin. Cela svadba bude o nas, svedkoch a po sobasi si doma skromne pripijeme s rodicmi, mozno si dame nejaky ten rezen s najblizsou rodinou, uvidi sa podla opatreni. Ale zaujimalo by ma, ako mame dat vediet kamosom a ostatnej rodine, ze sa berieme? Nebolo by lepsie im to oznamit az po sobasi, ze sme sa vzali? Tuto moznost ale skor asi vylucujem. A akou formou ste im to oznamovali? Klasicke karticky postou, alebo nejaky obrazok poslany elektronicky...?

• @jahmankajm  Ja posielam všetkým oznámenie. Keďže o nás nikto nevedel, že niečo by sa mohlo chystať a že sme sa zasnúbili, tak je to vlastne niečo ako oznámenie zásnub + svadby v jednom a väčšina ľudí to mala ako veľké prekvapenie. Keďže to posielam 8 mesiacov pred svadbou, každý to chápe, že je to niečo ako, že dávame na známosť že sa budeme brať a nie rovno ako pozvánka na svadbu a každý chápe že o 8 mesiacov nikto nevie aká bude reálna situácia. A kto nechápe ten sa normálne spýta.
    A posielala som všetko poštou, asi 50 ks oznámení (ešte aj rodine poštou, tiež nič nevedeli a mali prekvapenie v schránke). Poviem ti, že potešil sa každý jeden čo to dostal, určite je to lepšie ako elektronicky. Ale áno, stojí to výdavky navyše, ale z mojej skúsenosti to ocenil naozaj každý a každý sa potešil, takže to len a len odporúčam.

• @jahmankajm  ešte k tomu či to oznámiť vopred alebo nie... Rodina a kamaráti sa budú tešiť s tebou, či budú môcť byť na svadbe, alebo nebudú. Najlepšia radosť je tá zdieľaná radosť 🙂 Ani som nevedela, že toľko ľudí bude mať také milé pozitívne reakcie. A vieš aký to je pekný pocit, keď ti napíšu že jeeej počuj, dostali sme oznamko, super, gratulujeme veľmi sa tešíme s vami a podobne. A vlastne ich vôbec netrápi, či sú pozvaní alebo nie, poteší ich to, že si na nich človek spomenul.

• @jahmankajm  taktiež si myslím, že by bolo fajn im to poslať normálne poštou. Sprav si nejaké kartičky, kde bude napísané, že toho dňa sa vezmete a pripoj k tomu nejakú básničku, že napriek pandémií, ste sa rozhodli svoju lásku spečatiť a radi to s nimi oslávite potom, keď bude situácia priaznivá.

• @jahmankajm  myslim si, ze to je uplne jedno, kedy im to oznamis. Ale patrilo by sa asi este pred svadbou oznamit to kamaratom, ze sa beriete.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov