Mali ste svadobné nočné mory?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dievčatá, taka otázka z iného súdka. Máte nočné mory? Také, že je deň D a vy nemáte šaty, na vašu svadbu nikto nepríde, že sa neviete do kostola dostať, lebo musíte preplávať cez veľké jazero a v šatách... Moja kamarátka má takéto divoké sny, tak či sa to stáva aj niekomu ďalšiemu :) Ďakujem za zdieľanie vašich skúseností :)
Odpovedať
1
2
😄 Mávam ich tak raz do týždňa a sú pekne nepríjemné. Už aby bolo po svadbe a mala som pokoj aspoň v spánku
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa zvykne snívať že sme farárovi nepovedali že bude svadba 😂 ale najčastejšie neviem nájsť svojho manžela a som teda riadne nasrata. Lenže to je iba premietnuť to, že on sa nechce nejak extra do hostiny angažovať a až na pár vecí sa skôr rozculi ako teší 😂. Ale to je aj tým ze už svoji sme a tým ze ho s prkotinami otravuje jeho rodina 😂
Odpovedať
Profilova fotka
😄 ja už mám tiež, že sme zaspali, potom nám neurobili tortu a podobne..😄
Odpovedať
Mne sa snivaju skor blbosti. Ze pridem na moju svadbu, ktora je uplne inde, su tam cudzi ludia, vyzera to trochu ako v skolskej jedalni, ja neviem najst druhu topanku, a nakoniec je nevesta moja sestra alebo kamaratka. Alebo ako dnes - snivalo sa mi ze som na diskoteke v kulturnom dome, na sebe mam svadobne saty, je biely den, v miestnosti som len ja a moj buduci manzel, a tancujeme a smejeme sa, ze ma vidi v mojich satach pred svadbou. Ovsem nie su to moje svadobne saty, lebo zatial z nich mam objednanu len suknu - a tiez nie som 40rocna blondina 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne uz sa coraz castejsie 😄 Snivalo sa mi ze sala nebola pripravena, hladali sme ine ine miesto v den svadby, farar neprisiel hladali sme ineho farara , ked uz sme stali pred fararom ani nie v kostole ale v nejakej miestnosti plnej ludi tak zrazu pozriem za seba a chybal nam svedok tak sme aj toho museli zase hladat. 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Teším sa, že nie som v tom sama 😄
Odpovedať
Mne sa teraz často sníva že nikto z hostí neprišiel, lebo sa im nechcelo ¯\_(ツ)_/¯
Odpovedať
Profilova fotka
Podelím sa teda aj ja. Mám 135 dní do svadby a dnes to prišlo. Snívalo sa mi, že som meškala na obrad a keď som prišla všetci tam už čakali. No nemala som svedka ani družičky. Mala som na sebe úplne zlé šaty, v ktorých mi bolo strašne teplo. Zlomila sa mi kytica a mali sme fotografku, ktorá nevedela vôbec fotiť a štelovala nás do krkolomných póz. Skončilo to tým, že som nemala s kým tancovať a tak som tancovala sama.
Odpovedať
😄 tak ja som si v dnešnú noc povýšila svadobné nočné mory na úplne inú úroveň. Vždy som mala iba takú jednu slabšiu nočnú moru. Zo začiatku raz za čas, potom už tak raz za 1-2 týždne. No túto noc to bol extrém, snívalo sa mi celú noc. Bola som 4x hore kvôli tomu 😄 Vždy je to o tom istom, že nestíham, nie som pripravená na nič, som nenamaľovaná, sála je nevyzdobená. V túto noc sa mi tam priplietli ešte aj hady - zmije (asi to bude spojené so svokrou 😄 ). Od rána mám z toho tak nepríjemný pocit, že sa bojím už teraz ako budem večer zaspávať 😄
Odpovedať
Ale ano, naposledy sa mi snivalo, ze som si zabudla objednat svadobnu kyticu a zistila som to asi den pred svadbou. Vacsinou mam sny typu bezim a nejde to 😄 ako s tou kyticou. Viem, ze ju nemam objednanu a neviem, ci mi ju stihnu pripravit 😄 ja mam taketo pocitove sny😂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?