Priateľ sa zľakol pravdepodobne svadby

Ahojte, dúfam že mi poradíte už neviem ako ďalej. Myslela som si že mňa už nič neprekvapí S priateľom sme už 11rokov spolu 2roky z toho zásnubný. Máme spolu dve deti syn a dcéru. Tento rok sme začali plánovať svadbu už sme mali prichystané takmer všetko termín svadby bol september 2022, svadbu organizujeme samy-sama. Už prakticky ide do tuhého som nervózna zo svadby a vie mňa vytočiť takmer všetko. Keď chcem od priateľa počuť jeho názor ohľadom svadby tak sa strašne moc vytočí, nahnevá, potom somnou nejaký čas nekomunikuje. Tento týždeň sme mali ísť dať robiť pozvánky na svadbu, ochutnávku obedu či zákuskov a svadobnej torty. Nakoniec mi priateľ dva dni na to zoškrkal zoznam hostí, dopísal hostí takže zo 156hosti bude iba 110hosti tvrdí mi načo nám je veľká svadba. Kvôli čo mu sa máme ponáhľať zo svadbou. A z nášho termínu svadby nakoniec zišlo, bez udania dôvodu zrušil miesto svadby. Ako som sa to dozvedela sálu ktorú sme mali prenajatú na násu svadbu, pracuje tam moja kamarátka o ktorej on nevie že tam začala pracovať. A dnes mi volala prečo sme zrušili svadbu. Keď som sa ho to spýtala prečo to spravil tak mi na to odpovedal keď sú dvaja ľudia šťastný, milujú sa nepotrebujú k životu nejaký papier a od včera somnou nerozpráva. Vôbec ho nespoznávam neviem čo si mám o tom myslieť. Prestáva má mať rád, alebo je vtom niečo iné alebo iná. Do teraz bolo cca ešte mesiac do zadu všetko v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
tak pockaj ale bez udania dovodu a zrazu len ze ziadny papier nepotrebujete? to mi pride riadne zvlastne. samozrejme ma to mrzi cim si aktualne prechadzas ale nerozumiem tomu ani je ze takto zrazu.
Odpovedať
Tiež to z môjho pohľadu vyzerá dosť zvláštne. Mala by si si s ním sadnúť a seriózne sa s ním porozprávať, trošku na neho zatlačiť, veď ide o vašu svadbu. Aby bez udania dôvodu zrušil takto dôležitú vec pre svadbu, to mi nejak nesedí a ešte k tomu to vyjadrenie, že "papier nepotrebujete". Haló!! Vyzerá to tak, aspoň pre mňa, ako keby si týmto vyjadrením chcel stále nechať otvorené "zadné vrátka" aj po 11 rokoch vzťahu. Načo ťa žiadal o ruku, keď nakoniec z toho takto vycúva? Veľmi zvláštne! Každopádne sa s ním otvorene porozprávaj a uvidíš, čo ti povie. Držím palce!
Odpovedať
Divne veru, divne. Ten zdrap papiera ma sovu pridanu hodnotu, to si mubpovedala? Nestacil by bompromis svadby na urade alebo na luke a bez veselky pre 160 ludi? Zda sa mi to nehorazne vela
Odpovedať
Pre niečo sa to proste stalo, pre čo svadbu proste zrušil a teraz to nejde len tak, že sa s tebou nebude rozprávať. Sadni si nad to s ním a skúste sa v kľude o tom porozprávať, že prečo takto zmenil názor, či sa teda zľakol, alebo je za tým aj niečo viac
Odpovedať
akoze asi by ma zaujimal dovod, mohlo to byt mozno nieco co ho vytocilo pripadne ste riesili a nebral sa jeho nazor do uvahy tazko povedat.
Odpovedať
@schandrika aj to ma inak napadlo, alebo mu to proste vsetko prislo take nejak tlacne a prehnane, mozno by chcel len taku mensiu svadbu. tazko povedat, no treba sa s nim o tom rozhodne porozpravat, ze co sa vlastne stalo
Odpovedať
no ale zaujimalo by ma ze ako je to teraz? uz sa zacal rozpravat s tebou, povedal ti preco to takto zrusil?
Odpovedať
ako porazilo by ma ...esteze toto uz mame za sebou, ako myslim svadbu lebo evidentne clovek asi nemoze vediet co sa udeje v hlave toho druheho.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, čo by som spravila. Ako mňa by mrzelo, že to sám všetko zrušil bez toho, aby sa s ňou teda o tom aspoň porozprával. Šľak by ma asi doslova trafil
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda no, ale zaujimalo by ma, ze teda ked uz si to sem napisala...aj by si mohla napisat ci sa rozprava uz s tebou o tom, ci ti povedal nejaky dovod (rozumny/nerozumny)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale tak pokial toho bolo na neho vela, povedzme si tolko ludi na svadbe je fakt dost ci aj z toho nemal stres alebo co.
Odpovedať
Aj ste sa o tom uz porozpravali? Nechcem vyzdvedat, ale tak zaujimalo by ma, co ho domutilo k tomu az takto prehodnotit samotnu savadbu a aj ju teda zrusit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ako to dopadlo, dozvedela by si sa niečo?
Odpovedať
hmmm ako sa na to tak pozeram, tak neviem ci sa nieco dozvieme. mozno to cele nejak zazehnali, ale je aj dost mozne, ze spolu uz proste nie su, po niecom takomto sa totizto moze stat cokolvek, kedze to ist vztahom dost otrasie
Odpovedať
Profilova fotka
@dankafraj to je inak pravda. Ja si neviem prestavit, ci by ma to nezranilo az tak, ze by som mu proste nemohla uz veri. Tazko povedat ako to s nimi prave teraz je
Odpovedať
osobne si neviem take cosi predstavit, ale mys a bavime uplne o vsetkom, fakt niekedy rozoberame aj somariny, ktore by sme ani nemuseli. podla mna tam zlyhala komunikacia. isto ho nieco trapilo a bohuzial to vygradovalo az do takehoto konania
Odpovedať
Profilova fotka
mozne to je no, skoda inak lebo proste clovek sa fakt nadrie, da do toho samozrejme okrem financii aj svoj cas a energiu a nakoniec to takto padne.
Odpovedať
ale tak okaslat peniaze, si myslim, ze v takychto situaciach o ne vobec nejde. zivot sa ti orati inym smerom a to je podla mna este horsie ako strata penazi
Odpovedať
@puklinha mne by tiez nebolo luto penazi, ale toho strateneho zivota, tych stratenych rokov, kedze neviem, ci by som po niecom taktom to s tym clovekom este dokazala ostat
Odpovedať
dufam sa nam kocka ozve a povie nam ako to nakoniec dopadlo, ci to ustali a budu teda na zatial bez svadb, no mozno svadbu nakoniec aj mali alebo teda uz vobec nie su spolu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?