Skúsenosti s preložením svadby z rodinných dôvodov

Profilova fotka
Ahojte, dievčatá. Je to trošku smutná téma, ale chcem sa spýtať či sa Vám stalo, že ste museli rušiť (preložiť) svadbu z nečakaných rodinných, alebo iných dôvodov. Mne sa to stalo tento týždeň... a chcem vedieť aké to bolo pre Vás... Mne nečakane veľmi blízka príbuzná (nechcem uviesť presne o koho ide)mala mozgovú príhodu( stav je vážny) -takže sme hneď rušili svadbu. Samozrejme ten človek je pre nás dôležitý a chceme ho mať na svadbe. Je srdce rodiny. Je to aj tak pre nás smutné... máte podobné skúsenosti?
Odpovedať
mám ..... mne dva mesiace pred svadbou zomrel otec ..... nečakane, aj keď bol chorý ....... nuž .... smutné veľmi ............. aleeee ................. svadba bola, tak ako bola naplánovaná ............ všetci nám hovorili, že svadbu treba urobiť, a nie prekladať lebo to nemá zmysel ............ a tak svadba bola ......... hoci otec mi tam veľmi chýba .... no viem, že tam bol ............. ale je to na Vás, ako to cítite ....... držím palce ........................ :)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem za reakciu... Každý to má inak... to je pravda. My sme ju presunuli, keďže pre celú rodinu je to dôležitá osoba,
Odpovedať
Profilova fotka
Počula som už také, že deň pred svadbou zomrel niekto a zrušili svadbu. Zas otcova sestra robila svadbu a 2 týždne pred ňou zomrela jej švagriná, svadba sa nerušila. So snúbencom máme na toto rovnaký názor, stať sa môže hocikedy hocičo, či by sa svadba presunula alebo nie. A nie je to o tom, že keď niekto svadbu nezrušil alebo nepresunul, tak im na tom človeku nezáleží. Každá osoba je dôležitá pre viacerých ľudí ale niektoré veci sa veľmi ovplyvniť nedajú. Ja by som ju teda nepresúvala, ale je to už každého vec.
Odpovedať
Profilova fotka
@danulikkk ked to je pre vas taka dolezita osoba tak je fajn ze ste svaadbu zrusili a presunuli. Vela zdravia prajem a aby sa ta svadba potom uskutocnila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi ma zaujímali aj názory iných...ako to mali. Keďže máme teraz ťažké obdobie.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?