Svadba 30.5.2020

Baby čo si myslíte,mám zrušiť svadbu kvoli virusu alebo ešte počkať?Plánujeme svadbu od 9.2018😔😔
Odpovedať
Profilova fotka
Tazko povedat :( ale zrusit mozes aj neskor, ci? Dufajme, ze bude dobre.
Odpovedať
Twky mam tohle datum a furt doufam, ze probehne
Odpovedať
@klarumila @cynthia2611 Baby ja si myslím že ešte počkajte aspoň mesiac. :-( keď som pocuvala viacero diskusií s virologom tak predpovedaju ze aj taliansko v priebehu týždňa dvoch dosiahne vrchol a pôjde to dole :-) ...dúfajme.. Ja by som este počkala na vašom mieste.
Odpovedať
@cynthia2611 ahoj my mame tiez v maji o tyzden skor ako vy. Nic nebudem rusit, dufam a pevne verim ze do Velkej Noci sa to zacne ukludnovat a majove svadby nebudu ohrozene. Myslime pozitivne ;-)
Odpovedať
30.5 je veľmi ďaleko, to vôbec nerieš. My máme svadbu 25.4 a zatiaľ nerušíme.
Odpovedať
Ahojte, my máme svadbu 9.5.2020, stále veríme že do vtedy to všetko prehrmí 😊 ale aj napriek tomu som dnes písala kňazovi a obrad nám spraví v rúškach ak by a hostinu by sme riešili neskôr, lebo už nás každý odhovara a začína mi to poriadne liezť na nervy 😩
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svadbu 15.5. 2020 a nerušíme. Verím, že sa to dovtedy upokojí. Myslím, že sme začali ako krajina pomerne skoro a rozumne robiť opatrenia, preto máme šancu, aby sa tento ošiaľ čoskoro skončil. :-) Ja verím, že to bude všetko fajn. V úplne tom najposlednejšom prípade spravíme obrad len so svedkami a najbližšou rodinou a hostinu a všetko ostatné posunieme na inokedy, ale verím, že ku tomuto sa nedostaneme. :-)
Odpovedať
@majkysb mala som rovnaky datum svadby. Nam ho zrusili vlada,urady.Ziadne civilne ani cirkevne obrady. Drzim vam palce kocky... U nas je je to z dna na den horsie a horsie V karantene sme treti tyzden a h...o to pomaha 😔
Odpovedať
@cynthia2611 pockala by som do velkej noci....Ked vam zo zakona koli virusu nedovolia do odvolania,daju vam to vediet aspon mesiac dopredu. My v It to uz vieme od teraz,lebo cisla sa vysplhali na 24.000 chorych a do mesiaca pol ti urcite neskonci. Zo ❤ drzim palce 🙏🙏🙏🙏🙏
Odpovedať
@majjinka Ďakujem pekne🙏 my sme sa rozhodli počkať do mája,ak situacia nebude lepsia,tak zrusime celu svadbu,ale ja to od znova uz nechcem planovat😔😔😔
Odpovedať
Ahojte, tiez mame majovu svadbu, konkretne 9. maja a tiez sme neisti, halvne ja, snubenec to berie optimistickejsie a tiez hovori, ze uvidime co bude do Velkej Noci. Takze zatial tomu nechavame volny priebeh, cvicime doma dalej nas prvy tanec a verime, ze sa to da do poriadku. Kazdopadne myslime pozitivne, sme v tom spolu a verim, ze kazdej z nas to v maji vyjde a to to bude este vecsia emocia :) Hlavu hore!
Odpovedať
@cynthia2611 Bude dobre ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@m_agdalen_e My máme 16.5.2020 ...tiez som nazoru, aby sme este pockali. Ale zacinam dost citit tlak z okolia o zmene terminu :/ snad sa to ukludni a bude to mozne usporiadat tak ako sme to planovali
Odpovedať
Hmmm tazko povedat, je tam este dost casu a bohvie ako sa to vsetko vyvinie. Ja by som v tvojom pripade este pocakala, mate na to este nejaky ten cas
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my mame svadbu 9.5. Podla mna je najhorsi ten tlak okolia. Nechcela som riesit presun svadby ze az po velkej noci sa uvidi ale kazdy mi hovori ci som normalna a ze aj tak nam tam nikto nepride... takze zacala som riesit informativne presun na november ale maj nerusim, stale dufam ze sa to bude konat v povodnom termine :) drzim Vam vsetym prsty :)
Odpovedať
@aminka_002 Sme na tom takisto...všetci sa pytaju či sa svadba nezruši a už mam toho dosť...tak som začala riešit svadbu v septembri,ale zatial tu majovu nezrusim,uvidime čo bude😕
Odpovedať
My máme mať 13.6. a náhradný termín budeme mať buď 21.11 alebo 28.11.2020 ... začínam sa zmierovať s tým že ak to v júni aj bude lepšie svadba so 100 ľuďmi asi nepripadá do úvahy kedže tam stále hrozí riziko , že by to niekto mohol mať... :-( :-( ... preto sme začali riešiť náhradný termín, ale uvidíme možno sa prognózy zmenia a všetkým nám to vyjde podľa plánu :-) ,, kiež by to tak bolo baby....držme si palce my zatiaľ jún nerušíme ale čakáme a uvidíme ako to bude vyzerať mesiac pred svadbou.
Odpovedať
Ja som mala mat svadbu 15.5.2020 chcela som cakat ale nedalo mi to. Dobiehat veci v maji aj ked ich bolo malo to by som ja nedala taketo stresy. Svadbu som presunula na oktober. Jedna vec je ci to bude klesat, druha vec je .. ci sa nebudu ludia bat prist co sa tyka hlavne starsich... ak by si ju mala uplne zrusit by som pockala ak presunut by som si pozistovala aj situacie naokolo ci su este volne terminy atd. Mne to nedalo a som napisala a vystihla som poslefne dva oktobrove terminy.. aj to su piatky
Odpovedať
Tak dievčatá, my sme sa už tiež včera so snúbencom zhodli na Tom, že si ideme robiť plán ,,B,, 😊 pravdepodobne na september.. pred pár dňami má to už skoro dostalo na psychiatriu, každý sa vypytuje, čo ideme robiť a somariny, nebaví ma to 😔 tak začíname zase obvolavat dodávateľov či majú voľné, ak nie nájdeme si iných 😛 hlavne sa už konečne chceme brať, to je pre nás hlavné a tých pár mesiacov už počkám, aspoň môžem vymýšľať a hľadať nové vychytávky na svadbu, a môžeme ešte objednávať z Aliexpressu 😬 aspoň sa nebudeme báť, že to do vtedy nepríde 🤟 snažím sa v Tom hľadať pozitívne vecí.. a dátumy na obruckach dáme pregravírovať (vraj sa to dá) na podbradníkoch vypáram a na pohároch prelepim 💪 a pôjdeme ďalej 😉 dievčatá nezúfajte a nevešajte hlavy 😊 budeme krásne nevesty, či už teraz alebo za pár mesiacov 😍
Odpovedať
My máme svadbu 2.5. a tiež uvažujeme o presune...situácia je zatiaľ dosť zlá robíme veľkú svadbu a obávam sa toho, že ak aj povolia tak bude polovičná účasť hlavne starší a rodiny s malými deťmi sa nezúčastnia...je to diskutabilné zatiaľ všetko...
Odpovedať
my mame 4.7. a presuvame... Reso name 2 moznosti: bud pockame , s tym ze to mozno nebude vobec mozne, alebo s 10 ludmi a prelozit to uz nebude kde az na 2021. Alebo to prelozime teraz aj ked az na november nakolko je vsetko full... V maju, juni urcite ziadne velke svadby nebudu, aj vobec.. a v juli no neviem. Tiez planujeme rok, mame vsetko!!.... ale ja chcem svadbu so vsetkym , nie obrad s rodicmi a obed...
Odpovedať
Mame svatbu 30.5. a uz resime presun. Mame svatbu na Slovensku, ale prijedou lidi z Cech a nikdo nevi, jak to bude s hranicema atd. Tak radsi odlozime a budeme doufam, ze to uz bude dobry. Nahradni termin mame 8.8. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?