Svadba na spadnutie

28. okt 201530

Dievčatá premýšlali ste niekedy, o zrušení svadby? Kvôli pochybovaniu či je ten pravý, v poslednej dobe sa dosť hádame, nerozumieme si a ja stále viac premýšlam o tom, že svadbu zruším.

 • a o čom sa hádate?, ak o svadbe tak to je podla mňa stres, ale ak aj o iných bežných veciach tak si to hlavne vyrozprávajte, rozhovor je veľmi dôležitý najmä pri partnerských nezrovnalostiach.

 • @fiancee19  práveže o svadbe vôbec, o tej sa skoro ani nebavíme, kúpili sme dom a tak teraz všetko zariadujeme vybavujeme atď, a tiež si myslím že je to stresom ale stres budeme mať skoro celý život tak neviem či je to normálne

 • @eliskahor  ale tak možno potom ked už zariadite a povybavujete okolo domu a aj okolo svadby tak to všetko prejde a to už nebude taký stres, skúste trošku vypnúť, chodte niekam spolu na víkend alebo na jeden večer urobte si taký den bez všetkých starostí, porozprávajte sa a uvidíš, vo vztahu su krásne aj tie zlé dni, treba to len ustáť a na to ste dvaja tak si pomôžte 🙂

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov
  Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
  Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.
  Články od našich partnerov
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
  Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
  Archív článkov od partnerov