Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
1
38
39
no ja za seba musim povedat ze mne vsetko jedno nebolo, bol to zvlastny pocit. ale nie preto ze neviem alebo vaham ale proste no neviem to opisat a s tym menom no tak to raedsej ani nerozoberam no myslm ze za slobodna sa volam krajsie :-D ale pssssst 8-)
Odpovedať
to vies, ja na tejto stranke zavislacim od roku 2005 a so svadbami som uz skoro zrastena:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
a co mam povedat ja??idem si zmenit meno 2krat..vzdy po 19 rokoch :-D dufam uz naposledy...a tym padom strach nemam,lebo dufam,ze uz bude len tento a nikto iny :-D
Odpovedať
no tak menit meno je tazke ale zase preco nie, ja som pol na pol len krajsie mohlo byt :-D
Odpovedať
Ja by som si najradsej nechala aj svoje meno a pridala k nemu partnerova meno. ;-)
Odpovedať
mas pravdu silvuska aj ja najradsej
Odpovedať
Ahojte, my sa dnes vecer chystame za fararom, som zvedava ako sa dohodneme. Dufam ze nas nebude chciet vidiet v kostole kazdu nedelu :-N A ako ste na tom vy ostatne nevesticky? Farar vybaveny?
Odpovedať
No tak sme absolvovali stretnutie s fararom, dal nam uz aj termin na 2 ponaucenia plus jedno stretnutie s doktorom, nieco o rodicovskom planovani. Drahy sa uz "nevie dockat" :-D
Odpovedať
ahojte, no my by sme mali mat tiez tak dve ci tri sedenia, len nam povedal ze staci dva tyzdne pred svadbou, len sa mi zacina trosku zdat ze sa mi tie terminy pred svadbou nakopia a zacnu "bit" napriklad skuska siat s krajcirkou sa asi bude bit s naukami...neviem ako to poriesime ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa tesim na moje nove priezvisko, je krajsie ako to moje....
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat 13.9 ... je to super datum, lebo v pondelok je sviatok, takze bude volno a mozeme si pospat :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
:-) skoro sa na nasu skupinku zabudlo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
38
39
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?