Minuloročné nevesty vybrali svoje naj svadobné fotografie!

 • 11. jan 2018
 • Jana Martišková
 • archív neviest

Požiadali sme naše nevesty, ktoré sa vydávali v minulej svadobnej sezóne, aby spomedzi svojich svadobných fotogafií vybrali jednu, ktorá im najviac prirástla k srdcu. Vznikla z toho táto nádherná zbierka, z ktorej cítiť veľa lásky, emócie, šťastie, radosť.

Pozrite si, ktoré fotografie si nevesty vybrali a prečítajte si, prečo si zvolili práve tú. Ich slová o láske a šťastnom manželstve sa tak dobre čítajú!

@erikaivnvc "Milujem všetky naše fotky, ale táto je pre mňa tá naj… možno z pohľadu iných nie je taká super, ale vo mne vyvoláva neskutočné emócie a lásku… toľkú lásku 💙 "

@ewkiss24 "Každá z našich fotiek má niečo do seba, ale pre mňa je TÁ NAJ práve táto… :-* "

@patriciaprotskiv "Moja naj ❤."

@zuzanka1207 "Moja naj preto, lebo takto sa na seba dokážeme pozerať hodiny 😍 táto fotka má také "intímne" čaro 😍 "

@deniky "Je tažké vybrať len jednu fotku. Ale pre mňa je táto naj – v jeho náručí, kde viem, že som v bezpečí 😊 "

@befree22 "Moja naj 😊 "

@zuzu2017 "Moja naj. Prvý manželský tanec a úprimný rehot môjho manžela, keď strelila konfeta."

@denadg "Vtedy som si uvedomila, že svadba nie je iba papier a formalita, a že tohto muža naozaj budem milovať a vážiť si do konca života."

@aikyna "Moja naj, lebo sú tam všetci naši naj ♥"

@zu_zie "Moja naj je táto. Prečo? Pretože láska môjho muža je čistá, neočakáva, neposudzuje a je úprimná. Každé jeho pohladenie a objatie je tej lásky plné a tak vrúcne. Práve to vidím vždy, keď sa pozriem do jeho očí a tiež na túto fotku."

@naposledygeskovka "Bola to neskutočná radosť odchádzať, pospevovať si tú našu a baviť sa pri tom."

@fadama "Moja naj je táto, pretože sa mi hrozne páči, ako sa na mňa pozeral, keď mi dával prsteň."

@lucynkaa9 "Je veľmi tažko vybrať, každá fotka má svoje čaro, zachytáva istý moment, nejakú situáciu, o ktorej vieme len my dvaja, alebo blízkeho človeka, ktorého ľúbime. Avšak moja naj naj naj je náš prvý oficiálny manželský bozk, ktorým sme sa stali MY."

@nitusiak "Moja naj! A prečo? Lebo je to najúprimnejšia fotka, aká mohla vzniknúť. Lebo to sme my. Praví, nefalšovaní. Lebo spolu sme šťastní, lebo spolu v prírode sme šťastní, lebo ako manželia sme najšťastnejší, lebo v prírode sme sa našli. Je tam vždy náš únik z reality, niečo, kde odhodíme všetko preč a sme len my. Takíto, šťastní."

@tani_s "Pri tejto fotke sa mi hneď vybaví spomienka na to, ako mi hovorí: "Milujem ťa."

@kejtinka "Pri vyberaní fotografie, ktorú by som mohla postnúť ako "moju naj" ma prepadol pocit, že taká vlastne asi ani nie je. Ako tak listujem fotkami, zisťujem, že moje naj sú všetky. Každá jedna nesie v sebe posolstvo toho daného výnimočného momentu, ktorý zachytáva to, čo sme skutočne s láskou prežili. Vybrala som ale túto, pri ktorej si uvedomujem, že my sme vlastne svadobné fotenie neabsolvovali. My sme sa proste milovali a správali k sebe v danom okamihu tak, ako nám to bolo a je prirodzené. Možno o tom by svadobné fotografie mali byť."

@nika441 "Keď nájdeš tú pravú, budeš sa stále usmievať. Keď ona nájde toho pravého, vie, že sa oňho môže vždy oprieť. To boli slová, ktoré povedal môj muž, keďprvý krát videl túto fotku. Aj preto je moja obľúbená."

@andulak999 "Úplne neumelecká a neupravená, ale taká pre nás plná lásky 🙂 ..zaľúbenííííí!"

@nikolobezka "Ťažko sa mi vyberala tá naj, ale táto ma chytila za srdce hneď, ako som ju uvidela. Every love story is beautiful, but ours is my favourite… "

@fionka1711 "Moja naj."

@renya3 "Bolo ťažké vybrať iba jednu. Ale túto zbožňujem pre jeho pohľad. Srší z neho toľko lásky a úprimnosti, až sa mi z toho podlamujú kolená. V tomto momente sme nevnímali nič, na krátky okamih sa zastavil čas a existovali sme len my dvaja, jeden pre druhého ♥♥♥"

@veronka1005 "Je ťažké vybrať len jednu fotku z nášho DŇA, všetky sú krásne a pre nás výnimočné… "

@petruska2100 "Moja naj. A prečo? Pretože v tejto fotke je ukryté všetko, čo k sebe cítime ♥"

@juliana1911 "Je ťažké si vybrať, ale konkrétne táto fotka je pre mňa naozaj výnimočná, pretože je fotená presne na tom istom mieste, kde môj drahý pokľakol a požiadal ma o ruku …v náš deň D pokľakol znova ❤"

@tessanika "Všetky sú krásne, ale ja z tohto jeho gesta nemôžem… no nemiluj ho!"

@katushkam "Takisto ako aj iné nevestičky písali, je ťažké vybrať len jednu. No táto si ma predsa len získala ♥♥♥"

@adel1410 "♥ Radosť, šťastie, smiech a hlavne láska… Všetko toto cítim pri pohľade na túto foto. A presne tak sme to cítili ♥ Milujem ho ♥"

@weronika79 "Bolo ťažké vybrať jednu, ale u mňa vyhráva asi táto…v spoločnom objatí a zároveň, akoby sme objímali aj našu dcérku, ktorá vtedy bola ešte v brušku. A ten výhľad za nami bol proste úžasný 😍 "

@katarinka1979 "Je ich síce veľa, ale táto nás vystihuje."

@tralalik_1 "Moja naj ❤"

@misajelka "Táto je moja naj, pretože som sa tam cítila ako na obláčiku. A môjmu manželovi sa tiež veľmi páči ❤ "

@martinamagyarova "Moja naj vznikla pár minút pred obradom."

@michaela300917 "Fotené v parku, v ktorom ma požiadal o ruku. Z tejto fotky najviac cítiť tú silnú lásku, ktorá je medzi nami."

@zabka_mata "Síce to nie je portrétovka, ale túto fotku zbožnujem. Pre mňa z nej sála štastie, radosť, spontánnosť a hlavne láska. A ten jeho pohľad ♥ "

@bjanka111 "Moja naj pre mňa navždy bude táto. Keď som ho čakala schovaná za hradbami zámku, kým príde so zviazanými očami a prvýkrát ma uvidí pekne nalíčenú, učesanú a v mojich svadobných šatách, ktoré predtým nevidel, nemal ani potuchy, aké som si dala ušiť, a tŕpnuc, či sa mu budú páčiť šaty a ja ako nevesta, som veru bola riadne v strese. Popravde, ani ja jeho som pred svadbou nevidela komplet oblečeného vo svadobnom 🙂 Ale jeho "sklenné" oči od sĺz hovoria za všetko."

@veronikagal "Ťažko je vybrať jednu, keď všetky sú krásne."

@lenusik296 "Pretože šťastná rodina nie je ničím iným, než predčasným nebom ♥ "

@chelsie "♥ Moja naj ♥ 6 rokov randenia ♥ 4 mesiace manželstva ♥"

@lulu01011 "Moja naj, pretože vystihuje naše šťastie a to, ako sa vieme spolu stále smiať ♥ A to, že si stačíme len my a nikoho iného nepotrebujeme ♥"

@miska412 "Moja naj, pretože len vďaka nemu je každý deň takýto zábavný."

@aandrejockaa "Moja naj je táto fotka – úžasné prostredie a s úžasným manželom."

@nelushqa21 "Milujem túto fotku ♥ čaro lesa, čaro okamihu. A hlavne si spomínam ako nečakane prebehlo toto fotenie, lebo vraj bolo super svetlo :D"

@kicilanka "Ťažko vybrať jednu NAJ, pretože každý moment zo svadby bol jedinečný a krásny, ale táto fotka vystihla moment "počúvajte si navzájom srdcia". Pán farár týmto poukázal na to, že aj napriek hádkam a problémom, ktoré medzi nami vzniknú, máme si dať ucho na srdce toho druhého a počúvať ako bije. Bije iba pre mňa a moje pre neho."

@michaela2403 "Táto fotka je tá moja pre lásku, ktorú z nej vidieť a cítiť."

@dena2905 "Moja naj zo všetkých tých krásnych fotiek… keď sme spolu, nič nám nechýba. Som šťastná, keď si šťastný TY :)!"

@viky91 "Pretože tu sme spolu s našou láskou, naším Edkom, a takto sme kompletní :-*"

@alzbety Dnes som si po dlhšej dobe pozerala naše svadobné fotky a usmievala sa na telefón ako malá. Ďakujem Bohu za naše manželstvo. Naše auto sa už dlho márne snažíme predať, zaspávame v cudzej garzónke a náš život by sa možno niekomu zdal príliš nudný… no ja by som ho nevymenila za nič. Zbožňujem byť s ním sama, hodiny sa rozprávať. A neverte, že je to len papier. Ja svojho manžela milujem a som hrdá na to, že som práve jeho žena. MANŽELSTVO JE KRÁSNE."

@sonicienka "Na prvý pohľad úplne obyčajná fotka vo mne vyvoláva presne také pocity, aké mám pri každom pohľade na môjho mužíčka. Adamko je pre mňa slnkom v temnote. Napĺňa ma šťastím, radosťou, optimizmom, smiechom, ale hlavne láskou, ktorá stále rastie a rastie… proste všetkým krásnym. Odkedy sme spolu, nič nie je nemožné a úplne som zabudla na to, čo je to nešťastie a negatívne myslenie. Úplne zmenil môj život ❤ Skoro každý deň som sa modlila k Bohu, aby mi poslal dobrého muža (ak mi je to súdené) a On mi poslal toho najlepšieho. Hoci sme žili len 2km od seba a navštevovali rovnaké miesta a školy, Pán Božko vedel, že vtedy sme na seba ešte neboli pripravení, a preto sa naše cesty do roku 2014 ani raz neskrížili :). Odkedy sme sa zobrali, každý deň je pre mňa ten najkrajší, aj keď prebieha úplne rovnako… Môj muž je pre mňa všetkým. Je mojou dušou, mojim srdcom."

@kaithlin14 "Milujem pozerať si dookola naše svadobné fotky a viem, že presne táto fotka je tá moja naj. Zbožňujem fotky, na ktorých sú zachytené emócie. A v ten nás deň D boli neskutočné. Nikdy nezabudnem a viem, že budeme na to stále spomínať, s láskou a úsmevom na perách. Milujem žiť život po jehu boku, to, že môžem pri ňom zaspávat a zobúdzať sa. Milujem tú našu pohodičku, ten pocit DOMOVA, ktorý sme si vytvorili. To, že je tu stále pre mňa, keď ho potrebujem. Je pre mňa najväčšou oporou a podporou. Manželstvo je nádherná vec a verím, že každá z Vás to prežíva tak isto. Pre niekoho je to len zbytočný papier, no pre mňa to má neskutočnú hodnotu, čo si vážim a ďakujem každý deň Bohu za môjho manžela ❤ "Milujem život, lebo mi dal Teba. Milujem Teba, lebo Ty si môj život" ❤ 💍 "

@lujcia "Táto fotka je asi moja naj, lebo vystihuje dôvod, prečo sme sa vzali. Nemáme dokonalý vzťah, každý máme svoje chyby, ale aj tak chceme byť NAVŽDY SPOLU.. lebo sa MILUJEME 💕 "

Bola to úžasná svadobná sezóna, ktorá priniesla kopec nádherných svadobných albumov. Pozrite si výber tých najlepších a inšpirujte sa nimi! 🙂


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Svadba a koronavírus - aktuálne opatrenia

  Aktuálne podmienky pre svadby platné od 16.8.2021:

  Viac informácií prinášame v priebežne aktualizovanom článku o opatreniach a obmedzeniach pre svadby v roku 2021.

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby