4 najobľúbenejšie cukrárky na Mojej svadbe

 • 24. mar 2019
 • Barbora Babicová
 • archív PRO

Koláče, medovníky, torty a cukrovinky sú súčasťou každej svadby. V súčasnosti sú čoraz populárnejšie sladké bary nazývané aj candy bary. Ak hľadáte výrobcov kvalitných koláčikov a cukroviniek, ste na správnom mieste. Predstavujeme vám najpopulárnejšie cukrárky na Mojej svadbe.

1.

Najobľúbenejšou cukrárkou medzi našimi nevestami je Slávka Čaplovičová a jej Cukrárska výroba. Jej koláčiky a torty majú až 43 pozitívnych odporúčaní.

fantaghiro21: Úžasne ochotná pani, skvele sa mi s ňou spolupracovalo. Koláčiky VYNIKAJÚCE, chuťovo GENIÁLNE, lepšie ako domáce, prekrásne a veľké. Mali sme nebíčko v papuľke :-). Služby prekonali naše očakávania! Ako bonus som sa nemusela trápiť s výslužkami a všetko som mala krásne pripravené! Zo srdca ďakujeme ešte raz pani Slávke za jej služby a koláčiky. Každý sa na ne pýtal. Odporúčam všetkým!

bambulova: Vynikajúce zákusky a slané pečivo za fantastickú cenu. Pani Čaplovičová nám vo všetkom vyšla v ústrety, za čo jej touto cestou veľmi pekne ďakujeme! Vrelo odporúčam.


2.

Nekonečne originálne medovníčky a torty vyrába aj Ivana Michalovičová, ktorá tiež patrí k obľúbeným cukrárkam medzi našimi nevestami. Má 13 pozitívnych odporúčaní.

mirci25: Medovníčky sme dávali hosťom ako darček, plus mix medovníčkov do candy baru. Boli krásne aj veľmi chutné. Detičky sa do nich hneď pustili. Páčili sa aj našim rakúskym hosťom.

9lea: Nádherné medovníčky, podľa mojich predstáv, dokonca ešte dokonalejšie, medovníčky do candy baru boli nádherné, a výborne chutili. Ďakujeme Ivanke.


3.

Ivana Tvrdovská a jej TVRDOVSKI – natural and luxury cakes je ďalšou výrobkyňou cukroviniek, ktorá je veľmi populárna. Má 11 pozitívnych odporúčaní.

lamika8: Torta bola vynikajúca a zároveň esteticky krásna, a to isté aj naše svadobné banketky! Splnila naše očakávania, mali sme niečo iné, výnimočné, krásne a zároveň veľmi chutné!

kepasa: Candy bar bol najväčším prekvapením na svadbe. Koláčiky a torty vyzerali dokonale a chutili ešte lepšie.


4.

Júlia Végh Nagy a jej Castel Cakes ​& Sweets sú tiež veľmi obľúbené a majú 11 odporúčaní.

kessykessy: Cupcakes z Castelu boli nielen krásne, ale chuťovo neskutočnéééé… Radi sa tam zastavíme na koláčiky, ktoré majú vždy čerstvé a lahodné.

lulusy23: Krásna a chutná torta, presne taká, akú som si predstavovala :).

Veríme, že aj vy si pochutnáte na sladkých dobrotách týchto šikovných cukrárok a potešíte tak aj vašich svadobných hostí. Ďalších profesionálov a dodávateľov si môžete pozrieť v sekcii Profesionáli. —

Komentáre

  Pridaj príspevok

  Svadba a koronavírus - aktuálne opatrenia

  Aktuálne podmienky pre svadby platné od 1.3.2021:

  Viac informácií prinášame v priebežne aktualizovanom článku o opatreniach a obmedzeniach pre svadby v roku 2021.

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Svadobný makeup: Vďaka týmto tipom ti vydrží celý deň
  Svadobný makeup: Vďaka týmto tipom ti vydrží celý deň
  12 najväčších partnerských zhôd podľa zverokruhu
  12 najväčších partnerských zhôd podľa zverokruhu