Aký typ nevesty ste? Prezradí to o vás vaše znamenie

 • 17. sep 2018
 • Silvia Blahovcová
 • isifa / Shutterstock

Zaujíma vás, aký typ nevesty vlastne ste, resp., akým budete? Budete pokojná alebo nervózna, frivolná alebo úzkostlivá? Samozrejme, počas plánovania svadby si každá nevesta prejde všetkými fázami, ale aká budete vo váš svadobný deň, to vám prezradia hviezdy 😊.

Baran – oslnivá nevesta

Znamenie barana je samo o sebe veľmi dobrodružné a individualistické. Nevesta býva zväčša veľmi oslnivá, často prekvapí niečím naozaj netradičným a neočakávaným, keďže miluje vzrušenie a všetko si aj tak vždy urobí po svojom. Rozhodne sa však je na čo tešiť.

Býk – precízna nevesta

Ženy a o to viac nevesty narodené v zamení býka, nenávidia uponáhľanosť a jednanie s horúcou hlavou. Plánovanie svadby preto môže trvať dlhšie ako pri iných znameniach, prípadne bude rovnako ako pri pannách veľmi organizované. Nevesty uprednostňujú jednoduchšie veci vo forme jemnej výzdoby, či oblečení, veľký dôraz však kladú na kvalitu. Veľmi vhodné prostredia na svadbu býkov je najmä na rôznych statkoch, či vinohradoch – čo najbližšie k prírode.

Blíženci – špeciálna nevesta

Blíženci kladú veľký dôraz na oznamovanie. Od neviest môžeme očakávať veľmi originálne oznámenia a pozvánky na svadbu, ale aj všetky ostatné tlačoviny použité počas svadby ako program, menu, či svadobné noviny. Na takýchto svadbách sa objavujú veľmi zaujímavé príhovory a pravidelne si slovo berú aj spomínané nevesty. Pozor však na požiadavky nevesty. Ak je ku svadobným oznámeniam priložený aj nejaký dotazník, prípadne sa vyžaduje odpoveď, osobu, ktorá nesplní to, čo sa od nej očakáva, neminie nevestin hnev.

Rak – jednoduchá nevesta

Raky milujú domov – teplo domova. Najlepšie si preto užijú tradičnú klasickú a jednoduchú svadbu na dvore. Určite sa však nájde množstvo takých, ktoré svoj veľký deň prežijú na pláži. Nevesta má rada jednoduché, lineárne a neprekombinované veci, a tak vyzerá aj svadba. Rovnako milujú tradície, a teda na svojej svadbe určite mnohé z nich nevynechajú.

Lev – veľkolepá nevesta

Od nevesty narodenej v znamení leva nemôžete očakávať nič iné, ako majestátnosť v každom bode svadby. Veľkolepý príchod k oltáru, prekrásne miesto, chutné jedlo, všetko sa uberá veľmi vznešeným a očarujúcim smerom. V tomto prípade odporúčame staviť na kvalitného fotografa, prípadne fotokútik – garantujeme vám, že s takto oslňujúcou nevestou sa bude chcieť zvečniť každý.

Panna – organizovaná nevesta

Panny sú prirodzení plánovači, čo sa pri plánovaní svadby dokonale hodí. Určite nebudete potrebovať žiadny svadobný plánovač, keďže si to všetko urobíte po svojom, avšak, môžete sa stretnúť aj s nejakými komplikáciami. Panny chcú totiž všetko dokonalé a mnohé ponúkané služby nedosahujú až takej kvality, ako by očakávali.

Váhy – romantická nevesta

Nevesty v tomto znamení si dávajú záležať na sľuboch, celom akte sobáša a rovnako aj na kvalitnej hudbe, ktorá dokonale doplní romantickú atmosféru. Takáto nevesta si svadbu dokonale užije bez diskotékových nočných besnení, skôr pri saxofonistovi, ktorý bude novomanželom hrať až do rána. Potrpia si však na veľmi štýlovo čistej a romantickej výzdobe, najmä kvetoch.

Škorpión – komorná nevesta

Napriek tomu, že škorpióny milujú aj výslnie vo svetlách reflektorov, čo sa týka veľkého dňa, uchyľujú sa mnohé nevesty ku komornejšej, intímnej, atmosfére. Obrady pri takýchto nevestách bývajú nabité emóciami a celá svadba sa točí najmä okolo lásky. Veľmi pravdepodobné je aj originálne vybrané miesto pre obrad, či hostinu – väčšinou veľmi romantické pod hviezdami.

Strelec – medzinárodná nevesta

Určite nikoho neprekvapí, keď nevesta v znamení strelca svojim blízkym iba zašle oznámenie o svadbe, ktorá sa už konala v Las Vegas. Strelci sú milovníkmi globálnej kultúry, kontrastov a cestovania. Tieto nevesty sú často veľmi spontánne a namiesto siahodlhého plánovania, stavia na daný okamih a jeho dokonalé prežitie.

Kozorožec – klasická nevesta

Nevesty v znamení kozorožca uprednostňujú vyvýšené miesta. Všetko ostatné sa vedie v klasickom prevedení. Nemusíte očakávať nič špeciálne, ani prekvapujúce, ale pôjde o kvalitnú a dobre premyslenú klasickú svadbu. Nevesta však uprednostňuje veľmi prvotriedne veci, a teda takáto svadba vyjde na poriadny balík peňazí.

Vodnár – netradičná nevesta

Všetko, čo sa týka svadby vodnáriek, býva netradičné. Môžete to očakávať od netradičných svadobných šiat, cez špeciálne miesto obradu, či hostiny, až po atypickú svadobnú tortu. Určite by vás nemala prekvapiť svadba v planetáriu, či zoologickej záhrade. Tieto svadby bývajú založené na dobrej nálade, s množstvom dobrých priateľov. Aj keď si nevesty zvolia malú svadbu, vždy vsadia na prítomnosť svojich kamarátov.

Ryby – zasnívaná nevesta

Nevesty v znamení rýb bývajú často odeté ako víly. Okrem iného ryby – ako to už z ich znamenia vyplýva – milujú vodu, a teda aj svadba niekde pri jazere, rybníku, či na pláži je určite to pravé. Okrem iného tieto nevesty obľubujú tematické svadby ako napríklad svadba podľa obľúbeného filmu, či knihy, prípadne morská téma a mnohé iné. Priestor však na takejto svadbe určite majú aj emócie.


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby