Predsvadobné fotenie pod rozkvitnutými sakurami

29. máj 2019Plánovanie svadby

Romantické predsvadobné fotenie Danky a Tomáša pod nitrianskymi rozkvitnutými sakurami.

predsvadobné fotenie pod sakurami

Ako ste sa so snúbencom zoznámili?

Zoznámili sme sa v roku 2012 cez Pokec. Tomino mi napísal ako prvý a približne po týždni písania si sme si dohodli stretnutie a odvtedy sme spolu 🙂 Bolo to presne 7. 6. 2012 a tento rok oslavujeme siedme výročie.

predsvadobné fotenie pod sakurami, kytica z tulipánov
predsvadobné fotenie pod sakurami
snubný prsteň z bieleho zlata a so zirkónom
kvetinové svadobné oznámenie

Ako prebehlo vaše zasnúbenie?

Išli sme na vianočné trhy do Prahy. Tomino pre mňa na hotelovej izbe nechal prichystať krásne urobenú výzdobu spolu s kyticou. Do poslednej chvíle som o ničom netušila. Povedal mi, že má pre mňa prekvapenie a zaviazal mi oči. Keď mi povedal, že si môžem dať šatku z očí preč, kľačal predo mnou so snubným prsteňom. Bolo to krásne, romantické, dojímavé. Prekvapenie mu vyšlo na 100 %.

predsvadobné fotenie pod sakurami
predsvadobné fotenie pod sakurami
predsvadobné fotenie pod sakurami
snubný prsteň

Kto vymyslel tému vášho predsvadobného fotenia?

Vymyslela som ju ja! Našou každoročnou tradíciou je fotenie sa pod rozkvitnutými sakurami v Nitre, odkiaľ pochádzam. Keďže jednou z farieb výzdoby našej svadby je ružová, rozhodla som sa, že sakury budú témou nášho predsvadobného fotenia, ktorého autorom je Lukáš Kazík z LKstudio, a práve on bude fotografom aj na našej svadbe.

V akom štýle sa bude niesť vaša svadba?

Naša svadba sa bude konať v priestoroch reštaurácie Aragosta v Preseľanoch, a preto sme sa rozhodli využiť ich vonkajšie priestory na záhradnú svadbu. Obrad nám bude spríjemňovať sláčikové kvarteto a výzdoba sa bude niesť v tónoch púdrovej ružovej, bielej a krémovej s akcentmi zlatej a zelenej. Kruhové stoly, na ktorých budú zlaté stojany so živými kvetmi a chaviari stoličky, krásne doplnia priestory reštaurácie. Samotný štýl svadby nemáme určený. Chceme však, aby na našej svadbe bola uvoľnená atmosféra a aby sa všetci dobre zabávali.

predsvadobné fotenie pri západe slnka

Ďakujeme za rozhovor a už teraz sa tešíme na svadobné fotografie!


Komentáre

    Pridaj príspevok